| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Koszyce - parking w centrum koszyce-parking-w-centrum,1414,177222 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | xyrxis [ 17 Cze 2024 21:49 ] |
| Temat postu: | Koszyce - parking w centrum |
Jeśli ktoś chciałby tanio zaparkować w centrum Koszyc to polecam strefę N gdzie godzina koszuje 0.60EUR a maksymalna opłata to 3EUR. Strefa na screenshocie widoczna jest jako ten dziwny kształt przypominający cyfrę "4" i wjazd do niej jest od ulicy Moyzesovej. Płatność kartą w parkomacie albo w aplikacji, na przykład EasyPark. ![]() Tapnięte z Samsunga S66+ PRO ultra max | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |