Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Koszyce - parking w centrum
koszyce-parking-w-centrum,1414,177222
Strona 1 z 1

Autor:  xyrxis [ 17 Cze 2024 21:49 ]
Temat postu:  Koszyce - parking w centrum

Jeśli ktoś chciałby tanio zaparkować w centrum Koszyc to polecam strefę N gdzie godzina koszuje 0.60EUR a maksymalna opłata to 3EUR. Strefa na screenshocie widoczna jest jako ten dziwny kształt przypominający cyfrę "4" i wjazd do niej jest od ulicy Moyzesovej. Płatność kartą w parkomacie albo w aplikacji, na przykład EasyPark.Image

Tapnięte z Samsunga S66+ PRO ultra max

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/