Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Korsyka - GR20
korsyka-gr20,1257,124520
Strona 1 z 1

Autor:  ulasko_88 [ 14 Lut 2018 00:57 ]
Temat postu:  Korsyka - GR20

Cześć, wątek może trochę nietypowy, ale mam nadzieję, że znajdzie się osoba z doświadczeniem w tym temacie - czy ktoś z Was robił GR20 na Korsyce?
Mam kilka pytań technicznych, w szczególności o pogodę w lipcu (nie chcemy brać namiotu, planujemy noclegi w schroniskach na trasie + ewentualnie hamaki, pytanie, czy hamak w ogóle ma sens w tych warunkach pogodowych i czy jest go tam na czym zawiesić) i o opcję zejścia z trasy po 7 odcinku (robimy północną część, nie mamy czasu na całość niestety).

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/