| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Korsyka - GR20 korsyka-gr20,1257,124520 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | ulasko_88 [ 14 Lut 2018 00:57 ] |
| Temat postu: | Korsyka - GR20 |
Cześć, wątek może trochę nietypowy, ale mam nadzieję, że znajdzie się osoba z doświadczeniem w tym temacie - czy ktoś z Was robił GR20 na Korsyce? Mam kilka pytań technicznych, w szczególności o pogodę w lipcu (nie chcemy brać namiotu, planujemy noclegi w schroniskach na trasie + ewentualnie hamaki, pytanie, czy hamak w ogóle ma sens w tych warunkach pogodowych i czy jest go tam na czym zawiesić) i o opcję zejścia z trasy po 7 odcinku (robimy północną część, nie mamy czasu na całość niestety). | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |