| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Komodo/Labuan Bajo komodo-labuan-bajo,1065,126959 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Malawi [ 01 Kwi 2018 19:45 ] |
| Temat postu: | Komodo/Labuan Bajo |
Czy poleca ktoś miejsce na nocleg w okolicach Komodo na 3-4 dni ? W miarę budżetowo, ale bez przesady, fajna plaża, dobre połączenie z lotniskiem, oferowane wycieczki na snorkelling i oglądanie waranów. | |
| Autor: | tropikey [ 01 Kwi 2018 22:05 ] |
| Temat postu: | Re: Komodo/Labuan Bajo |
Byliśmy 9, czy 10 dni w Komodo Dive Resort, ale trudno nazwać to miejsce budżetowym. Gdy szukałem miejsca, dużo taniej wychodził Kanawa Resort, ale wtedy (2016) szło to w parze z niskim standardem. Być może teraz jest lepiej. Wszystkie pozostałe obiekty są już na Flores, w mniejszej lub większej odległości od Labuan Bajo, co istotnie wydłuża czas dotarcia do snorkelingu, waranów, mant, itd. Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | wasil10 [ 04 Gru 2023 13:42 ] |
| Temat postu: | Re: Komodo/Labuan Bajo |
Szukaliśmy czegoś z dala od przystani, a co za tym idzie - turystycznego centrum, gdzie tłoczą się wszyscy przyjezdni. Udało się. Wychodząc z hotelu w tych rejonach nie spotkaliśmy żadnego turysty, a samych przemiłych lokalnych mieszkańców. Pierwsze dwie noce spaliśmy lekko za miastem - ok. 15min jazdy skuterem od centrum LB w hotelu Teodor. Cenowo jak na Indonezję nietanio, ale przepiękny ogród i widok na morze, miasto/lotnisko i piękne zachody wynagradzają wszystko. Śniadanie w cenie. Do 21 zbierają zamówienia w ich restauracji. Cenowo drożej niż na mieście, ale smacznie. Miły właściciel. Było pusto - max 2 lub 3 zajęte domki. https://www.booking.com/Share-KS4BtHl Załącznik: teodor.jpg [ 295.64 KiB | Obejrzany 415 razy ] Było jednak daleko do miasta i na kolejny nocleg przenieśliśmy się do Danke Lodge. 3x taniej niż w Teodor, proste warunki, ale czysto i ze śniadaniami - także rano o 5:40 - przed wycieczką. Prawie wszystkie pokoje były zajęte. A co najlepsze - mają 2 auta i 2 kierowców i darmowy transport (i odbiór) do miasta co godzinę, a także darmowy odbiór i dowóz na lotnisko. Mimo taniego transportu na miejscu to i tak b. miły dodatek. No i było bliżej do miasta, ale dalej w "lokalnym" rejonie. https://www.booking.com/Share-eIBqlN | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |