Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Kluby we Lwowie
kluby-we-lwowie,1455,130370
Strona 1 z 1

Autor:  michcioj [ 27 Cze 2018 14:07 ]
Temat postu:  Kluby we Lwowie

Siemanko słuchajcie czy ktoś poleci mi jakieś kluby na kawalerski we Lwowie ?znam tylko Metro ostatnio jakieś dziwne opinie widziałem na necie.

Autor:  Washington [ 27 Cze 2018 14:17 ]
Temat postu:  Re: Kluby we Lwowie

Na kawalerskim kumpla bawiliśmy się w Metro i było ok (ale to było parę lat temu) oraz w znanym z forumowego zlotu Stargorod (ale to trochę inne klimaty niż klub, choć też godne odwiedzenia na kawalerskim). Poza tym byliśmy w paru innych miejscach których niestety nazw już nie pamiętam, ale ze wszystkich dość szybko wyszliśmy bo były gorsze od Metro, gdzie też w końcu po prostu wróciliśmy.

Autor:  igore [ 27 Cze 2018 14:20 ]
Temat postu:  Re: Kluby we Lwowie

Ja się nie znam na klubach, więc nie zarekomenduję, ale znajomym podobało się w Malevichu. Co ciekawe, za każdym razem za tego samego drinka płaciłem inna kwotę, czasem niższa nawet o 50%. :)

Autor:  michcioj [ 27 Cze 2018 14:21 ]
Temat postu:  Re: Kluby we Lwowie

No w metro w roku 2012 tak zabalowalismy z bratem ze ledwo wstaliśmy na pociąg do Kijowa na finał Euro :-) wtedy było spoko pytanie jak jest teraz :)

Autor:  miriam [ 27 Cze 2018 15:49 ]
Temat postu:  Re: Kluby we Lwowie

@michcioj A może Prawda Beer Theatre przy rynku,z własną fajną orkiestrą na żywo :)

Autor:  michcioj [ 27 Cze 2018 16:14 ]
Temat postu:  Re: Kluby we Lwowie

Na piwko chętnie ale szukamy czegoś bardziej na imprezę :)

Autor:  BZG [ 28 Cze 2018 06:43 ]
Temat postu:  Re: Kluby we Lwowie

Na początku czerwca bawiliśmy się na kawalerskim w Malevich’u. Wstęp 200 UAH jak dobrze pamiętam.

Autor:  michcioj [ 01 Sie 2018 13:16 ]
Temat postu:  Re: Kluby we Lwowie

bylismy w koncu w Malevichu. uczucia mieszane, taniej niz w .pl drinki bodajze po jakies 80 hrywien, klub bardzo odwalony, wielki ekran tancerki itd... przez co
dosc snobistycznie, no ale coz :)

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/