| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Kluby we Lwowie kluby-we-lwowie,1455,130370 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | michcioj [ 27 Cze 2018 14:07 ] |
| Temat postu: | Kluby we Lwowie |
Siemanko słuchajcie czy ktoś poleci mi jakieś kluby na kawalerski we Lwowie ?znam tylko Metro ostatnio jakieś dziwne opinie widziałem na necie. | |
| Autor: | Washington [ 27 Cze 2018 14:17 ] |
| Temat postu: | Re: Kluby we Lwowie |
Na kawalerskim kumpla bawiliśmy się w Metro i było ok (ale to było parę lat temu) oraz w znanym z forumowego zlotu Stargorod (ale to trochę inne klimaty niż klub, choć też godne odwiedzenia na kawalerskim). Poza tym byliśmy w paru innych miejscach których niestety nazw już nie pamiętam, ale ze wszystkich dość szybko wyszliśmy bo były gorsze od Metro, gdzie też w końcu po prostu wróciliśmy. | |
| Autor: | igore [ 27 Cze 2018 14:20 ] |
| Temat postu: | Re: Kluby we Lwowie |
Ja się nie znam na klubach, więc nie zarekomenduję, ale znajomym podobało się w Malevichu. Co ciekawe, za każdym razem za tego samego drinka płaciłem inna kwotę, czasem niższa nawet o 50%. | |
| Autor: | michcioj [ 27 Cze 2018 14:21 ] |
| Temat postu: | Re: Kluby we Lwowie |
No w metro w roku 2012 tak zabalowalismy z bratem ze ledwo wstaliśmy na pociąg do Kijowa na finał Euro | |
| Autor: | miriam [ 27 Cze 2018 15:49 ] |
| Temat postu: | Re: Kluby we Lwowie |
@michcioj A może Prawda Beer Theatre przy rynku,z własną fajną orkiestrą na żywo | |
| Autor: | michcioj [ 27 Cze 2018 16:14 ] |
| Temat postu: | Re: Kluby we Lwowie |
Na piwko chętnie ale szukamy czegoś bardziej na imprezę | |
| Autor: | BZG [ 28 Cze 2018 06:43 ] |
| Temat postu: | Re: Kluby we Lwowie |
Na początku czerwca bawiliśmy się na kawalerskim w Malevich’u. Wstęp 200 UAH jak dobrze pamiętam. | |
| Autor: | michcioj [ 01 Sie 2018 13:16 ] |
| Temat postu: | Re: Kluby we Lwowie |
bylismy w koncu w Malevichu. uczucia mieszane, taniej niz w .pl drinki bodajze po jakies 80 hrywien, klub bardzo odwalony, wielki ekran tancerki itd... przez co dosc snobistycznie, no ale coz | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |