Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 140 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#61 PostWysłany: 13 Mar 2018 15:35 

Rejestracja: 04 Kwi 2016
Posty: 25
Loty: 21
Kilometry: 42 762
Krajów: 7 / 3.3%
Z Tbilisi do Kazbegi za marszrutkę płaciłem bodajże 15 lari. Gudauri jest w ok. 1/3 odległości od Kazbegi względem całej drogi więc cena też powinna być taką proporcją stawki. Marszrutkę (albo inny pojazd jadący tą trasą) na pewno złapiesz przy głównej trasie tj. Gruzińskiej Drodze Wojennej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
#62 PostWysłany: 16 Mar 2018 15:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2016
Posty: 620
Loty: 129
Kilometry: 280 091
Krajów: 34 / 15.9%
niebieski
Próbuję zaplanować przejazdy do Kazbegi.

1. Przylot do Kutaisi 31.03 o 14:15 + marszrutka / Georgian Bus do Tbilisi.
Czy Waszym zdaniem jest szansa, żeby tego samego dnia dojachać do Kazbegi?

2. Powrót z Kazbegi do Tbilisi ostatnim połączeniem (Wyjazd 17:00? 18:00?). Czyli realnie w Tibilisi pewnie koło 21:00.
I tutaj podobne pytanie, czy będą o tej godzinie połączenia do Kutaisi czy może będę musiał jechać następnego dnia rano?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#63 PostWysłany: 16 Mar 2018 17:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 860
Loty: 249
Kilometry: 457 365
Krajów: 46 / 21.5%
niebieski
@blak
Ad. 1. O ile od jesieni nic się nie zmieniło, to ostatni bus z Tbilisi do Kazbegi odjeżdża o godz. 18.00, zatem bardzo mało realne, że na niego zdążysz. Jechałem Georgian Bus z Kutaisi do Tbilisi i podróż zajęła nam 4:50 min, po drodze kierowca zatrzymywał się na jedzenie, zakupy, jakąś przesyłkę dostarczał.

Ad. 2. Ostatni bus odjeżdża o 18.00, ale mimo wszystko warto się upewnić będąc na miejscu. Podróż zajmuje ok 3h.
Góra
 Profil Relacje PM off
blak lubi ten post.
blak uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#64 PostWysłany: 19 Mar 2018 17:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2016
Posty: 620
Loty: 129
Kilometry: 280 091
Krajów: 34 / 15.9%
niebieski
@Kalispell

A czy busy z Tbilisi do Kutaisi jeżdżą do późna?

Zastanwiam się czy po przyjeździe z Kazbegi (około 21:00) jechać z Diadube od razu do Kutaisi i tam wziąć nocleg czy może zostać w Tbilisi i następnego dnia jechać prosto na lotnisko w Kutaisi (wylot 14:45).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#65 PostWysłany: 20 Mar 2018 11:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 860
Loty: 249
Kilometry: 457 365
Krajów: 46 / 21.5%
niebieski
@blak godziny odjazdów busów uzależnione są od dnia tygodnia i dostosowane do odlotów z Kutaisi. Wyda mi się, że lepszym rozwiązaniem będzie nocleg w Tbilisi i rano na lotnisko. Co prawda z Tbilisi powinien być bus ok godz. 23, ale do Kutaisi dojedziesz ok godz. 2:30-3:00, zatem biorąc pod uwagę że będziesz po tripie w okolicach Kazbegi to jest to dosyć męczące rozwiązanie.
Góra
 Profil Relacje PM off
blak lubi ten post.
blak uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#66 PostWysłany: 18 Kwi 2018 18:46 

Rejestracja: 15 Sie 2015
Posty: 5
cześć!

czy ktoś z Was może orientuje się jak to jest z dojazdem w niedzielę? Marszrutki, busy jeżdżą rzadziej czy dzień tygodnia nie ma znaczenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#67 PostWysłany: 30 Kwi 2018 19:27 

Rejestracja: 15 Sie 2015
Posty: 5
I jeszcze jedno pytanie się nasunęło - czy jest możliwe dostanie się do Kazbegi prosto z lotniska w Tbilisi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#68 PostWysłany: 03 Maj 2018 23:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Maj 2014
Posty: 794
Loty: 792
Kilometry: 960 464
Krajów: 75 / 35.1%
srebrny
@ewel_no
Wg mnie dzień nie ma znaczenia. W niedziele podróżowałem z Tbilisi do Upliscichle. Przesiadka z marszrutki do marszrutki (w Gori) odbywała się płynnie. Oczekiwanie maksimum 20 minut.

Jeśli chodzi o dostanie się do Kazbegi prosto z lotniska z Tbilisi nie ma szans. Najlepiej marszrutka z lotniska nr 37 do końca czyli Station Square. Następnie metro do stacji Didube. I dopiero marszrutka do Stepancminda (Kazbegi) za 10 lari. Można też prywatnym autem za 20 lari (4 osoby) z przystankiem na fotki w Ananuri i w Gudauri przy pomniku przyjaźni rosyjsko-gruzińskiej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#69 PostWysłany: 12 Lip 2018 10:01 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1868
niebieski
@hubski
Ale nie ma szans transportem publicznym, czy prywatnym autem też? Domyślam się, że taryfiarze pod lotniskiem TBS mogą być jak tłuste kocury i do Stepancmindy może im się nie chcieć jechać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#70 PostWysłany: 12 Lip 2018 19:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Maj 2014
Posty: 794
Loty: 792
Kilometry: 960 464
Krajów: 75 / 35.1%
srebrny
Publicznym na pewno. Jak jest z prywatnymi autami nie wiem. Pewnie taksiarze za odpowiednią ilość GELków Cię zawiozą :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#71 PostWysłany: 29 Sie 2018 09:47 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1868
niebieski
To sam sobie odpowiem :) Znalezienie taxi z lotniska o 5 rano do Stepancmindy nie zajęło nawet 5 minut i cena okazała się do przyjęcia.
Góra
 Profil Relacje PM off
TIT lubi ten post.
 
      
Offline
#72 PostWysłany: 31 Sie 2018 00:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2015
Posty: 297
Loty: 203
Kilometry: 547 244
Krajów: 39 / 18.2%
niebieski
podzielisz sie informacja, ile to kosztuje?


Ostatnio edytowany przez Zeus, 31 Sie 2018 11:28, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#73 PostWysłany: 31 Sie 2018 11:26 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1868
niebieski
@TIT
Stanęło na 150 GEL za całe auto, co dla nas było akceptowalną ceną. Ale dzięki temu już ok. 10 byliśmy w Kazbegi, wliczając w to zwiedzanie (o tej porze twierdza po drodze jeszcze zamknięta) i tradycyjne opóźnienie samolotu LOT.
Góra
 Profil Relacje PM off
TIT lubi ten post.
TIT uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#74 PostWysłany: 07 Sty 2019 12:58 

Rejestracja: 02 Sty 2018
Posty: 23
Loty: 18
Kilometry: 24 437
Krajów: 7 / 3.3%
Witam

Ma ktoś może jakieś info odnośnie transportu jeepem z Kazbegi do klasztoru?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#75 PostWysłany: 07 Sty 2019 13:09 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 7760
HON fly4free
"jeep" sam cię znajdzie, jak tylko wysiądziesz w Stepancminda
warto się potargować
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#76 PostWysłany: 07 Sty 2019 13:37 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1868
niebieski
Jeepy stoją i czekają na Ciebie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#77 PostWysłany: 07 Sty 2019 13:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2011
Posty: 1436
Loty: 430
Kilometry: 519 314
Krajów: 48 / 22.4%
niebieski
Jeepy stoją na głównej ulicy przy przystanku autobusowym.
za 4 osoby płaciliśmy 40 GEL RT.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#78 PostWysłany: 08 Sty 2019 14:58 

Rejestracja: 02 Sty 2018
Posty: 23
Loty: 18
Kilometry: 24 437
Krajów: 7 / 3.3%
Czy przy jednej osobie jest szansa na 15 GEL?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#79 PostWysłany: 08 Sty 2019 15:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2011
Posty: 1436
Loty: 430
Kilometry: 519 314
Krajów: 48 / 22.4%
niebieski
Tego nie wiem. Ale jest pełno turystów na miejscu, więc nie powinno być problemu ze złapaniem pełnej obsady do jeepa.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
forest1973 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#80 PostWysłany: 08 Sty 2019 20:25 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1816
Loty: 134
Kilometry: 230 859
Krajów: 44 / 20.6%
niebieski
Nie ma szans, ale spróbować można :) Najlepiej do kogoś się dołączyć, na pewno chętnie się zgodzi :)
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 140 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group