| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Kanada - eTA kanada-eta,760,82209 | Strona 4 z 13 |
| Autor: | Sz@lony [ 11 Sie 2017 12:27 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady |
Ja miałem lecieć przez Montreal z US do Belgii miesiąc temu, wyrobiłem eTA wieczór przed wylotem - po 10 minutach miałem potwierdzenie wystawienia na maila. Co innego, że lot odwołali i ominąłem Kanadę, to już inna sprawa... | |
| Autor: | meme1515 [ 16 Sie 2017 12:20 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady |
Pomocy wszyscy mamy przyznane eTA i wydrukowalam kazdy e-mail, ktory od nich dostalam - czy zostaniemy przepuszczeni bez problemu, czy tez musimy zaaplikowac o nowe eTA...? | |
| Autor: | JIK [ 16 Sie 2017 12:52 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady |
Jeżeli numer paszportu się zgadza to IMO co to za różnica czy jest ze spacją czy bez. | |
| Autor: | Sz@lony [ 17 Sie 2017 21:22 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady |
Racja, chyba, że spację program potraktował jako znak i ucięło ostatnią cyfrę. | |
| Autor: | Zeus [ 17 Sie 2017 21:34 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady |
No cóż, nie pisze to chyba dobrze. | |
| Autor: | Alexis93 [ 30 Sie 2017 21:11 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady |
Posiadam paszport biometryczny wydany w kwietniu 2009r ,nie mam odcisków. Przeczytałem na innym forum że ktoś miał biometryczny bez odcisku i nie został wpuszczony do Kanady ale według ambasady RP że nie będzie z tym problemu. Może ktoś wie czy brak odcisku może mieć wpływ np. wydłużenie kontroli na lotnisku? | |
| Autor: | 1955845624 [ 30 Sie 2017 21:13 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady |
@Alexis93 polecam zadzwonić do ambasady. Swego czasu znajomi lecieli do Toronto. Żona miała paszport biometryczny a mąż nie. Okazało się, że musiał aplikować o wizę. Na szczęście z Gdańska przyjechali nocnym pociągiem i na locie po południu byli o 6-tej rano na lotnisku. Wszystko załatwiono w trybie natychmiastowym, ale lepiej zadzwonić i dopytać. eTA to co innego a wiza to co innego. | |
| Autor: | krasnal [ 08 Wrz 2017 05:53 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady |
Dziś już w Krakowie kontrola eTa, checkin nie wierzył na słowo i chciał zobaczyć. | |
| Autor: | Andi [ 08 Wrz 2017 10:28 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady |
@krasnal lecisz z ostatniego EF? | |
| Autor: | Juve [ 08 Wrz 2017 10:39 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady |
@krasnal pozdrów Winnipeg, eh? Załącznik: kl.jpg [ 579.95 KiB | Obejrzany 4490 razy ] | |
| Autor: | krasnal [ 08 Wrz 2017 19:29 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady |
@Andi to mój pierwszy lot longhaul nie będący EF @Juve Winnipeg musi na mnie jeszcze poczekać. Półtorej godziny nie starczyło na przesiadkę w YYZ. Około godziny czekałem na sam bagaż. Na szczęście miałem to na jednym bilecie, więc mnie przebukowali na kolejny. Ale podroz wydłuży mi się o 4h. | |
| Autor: | tomula06 [ 08 Wrz 2017 21:15 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady |
Czy w takim przypadku nalezy sie odszkodowanie @krasnal ? | |
| Autor: | krasnal [ 08 Wrz 2017 21:21 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady |
Zadałem to pytanie w odpowiednim wątku, żeby tu nie robić OT. | |
| Autor: | Łukasz__ [ 09 Wrz 2017 15:16 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady |
krasnal napisał(a): Zadałem to pytanie w odpowiednim wątku, żeby tu nie robić OT. Gratulacje !!!Masz 600 Euro w kieszeni | |
| Autor: | badmoon [ 12 Wrz 2017 01:08 ] |
| Temat postu: | Kanadyjskie eTA - czas oczekiwania |
Czy wypełniał ktoś ostatnimi czasy wniosek o kanadyjskie eTA? Wiem, że teoretycznie jest 72h na rozpatrzenie, ale chciałem się dowiedzieć czy w praktyce wyrabiają się z tym terminem. Chcę wylecieć za miesiąc, dopiero złożyłem wniosek o paszport, powinien być gotowy w 2 tyg. Boję się tylko tego oczekiwania na zatwierdzenie eTA, bo dopiero wtedy kupię bilety lotnicze. | |
| Autor: | luftairways [ 12 Wrz 2017 01:35 ] |
| Temat postu: | Re: Kanadyjskie eTA - czas oczekiwania |
chwila moment od razu po oplaceniu | |
| Autor: | macq91 [ 12 Wrz 2017 01:50 ] |
| Temat postu: | Re: Kanadyjskie eTA - czas oczekiwania |
Radzę już kupować bilety, paszport do tego nie jest potrzebny. Ubiegałem się o eTA tydzień temu i nim strona płatności wygasła, pozytywnie rozpatrzony wniosek był już na mailu. Także dosłownie minuta. | |
| Autor: | marek2011 [ 12 Wrz 2017 02:07 ] |
| Temat postu: | Re: Kanadyjskie eTA - czas oczekiwania |
w zdecydowanej większości przypadków natychmiast po płatności, choć zdarza się, że wniosek trafia z jakiś względów do manualnego przetworzenia i wtedy czeka się 1-2 dni na eTA | |
| Autor: | krasnal [ 12 Wrz 2017 05:31 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza / eTA do Kanady |
Ja nawet po zaznaczeniu chorób przewlekłych i dodatkowych pytaniach miał eTa po 5 minutach. | |
| Autor: | mashacra [ 12 Wrz 2017 07:32 ] |
| Temat postu: | Re: Odp: Wiza / eTA do Kanady |
meme1515 napisał(a): Pomocy wszyscy mamy przyznane eTA i wydrukowalam kazdy e-mail, ktory od nich dostalam - czy zostaniemy przepuszczeni bez problemu, czy tez musimy zaaplikowac o nowe eTA...? Jeżeli wpisałaś ze spacją zawsze możesz jeszcze raz złożyć wniosek i dostać dobrą eTa (dodatkowy koszt). Wersja ze spacją nie potwierdzi się sama w systemie i będzie trzeba okazywać wydruki, istnieje też możliwość, że nie zaakceptują takiej eTa. Jak lecisz z dziećmi to dla świętego spokoju zrobiłbym jeszcze raz. Koszt nie jest zbyt duży w porównaniu z kosztem biletów i samego wyjazdu. | |
| Strona 4 z 13 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |