| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Kair przy NMEC kair-przy-nmec,478,175139 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | zywiec2018 [ 06 Lut 2024 10:00 ] | ||||||
| Temat postu: | Kair przy NMEC | ||||||
Polecam taniutką, osiedlową knajpkę Bayt Elmoazz sto kilkadziesiąt metrów od NMEC. Klimat i jedzenie lokalne. Jadłem mahshi, hawashi i zupę z soczewicy. Piliśmy świeże soki. Wszystko było OK. Knajpka na trasie zwiedzania: zrobiliśmy tak, że z NMEC dostaliśmy się tam na nogach (wymagało to jednak przekroczenia ulicy), zjedliśmy, a potem pojechaliśmy Uberem do Cytadeli. Link: https://tiny.pl/dhh5r Minusy: brak piwka
| |||||||
| Autor: | pozeracz_owiec [ 14 Lut 2024 12:17 ] |
| Temat postu: | Re: Kair przy NMEC |
Żeby nie zakładać nowego tematu, podpinam się tutaj. Brak innego tematu o jedzeniu w Kairze Koshari Abou Tarek https://www.google.com/maps?hl=pl&gl=pl ... 938aad3157 Myślę że jest to danie którego trzeba spróbować w Egipcie. Do tego restauracja bardzo popularna i jest o niej kilka filmików na YouTube. Po wejściu do budynku, wejść na 1 piętro - tam usiąść do stolika. Na dole raczej tłoczno i duża kolejna po dania na wynos. Za danie + napój + napiwek zapłaciłem 100 egp (13zł). Załącznik: 7.jpg [ 338.29 KiB | Obejrzany 729 razy ] Załącznik: 6.jpg [ 412.1 KiB | Obejrzany 729 razy ] | |
| Autor: | leitoo [ 21 Sty 2026 23:01 ] | ||
| Temat postu: | Re: Kair przy NMEC | ||
Ja polecę Kazaz w centrum Kairu, nieopodal placu Tahrir: https://maps.app.goo.gl/fV6KP6EAK7LjXw6a6 Sporo lokalsów, duże porcje, ceny bardzo spoko. Można płacić kartą. Część restauracyjna jest na piętrze, wchodzi się schodkami po prawej stronie. Na dole zamawia się na wynos. Zestaw poniżej 300 EGP, spokojnie dla 2-3 osób.
| |||
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |