| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Jordan Pass jordan-pass,1220,120181 | Strona 2 z 5 |
| Autor: | Lord Sidious [ 05 Lis 2018 08:24 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
@Ewa Kretek - poprawny adres (przynajmniej dotychczas wg mojej wiedzy) to https://www.jordanpass.jo. Faktycznie jak wchodzę teraz to pojawia się błąd konfiguracji serwera. Spróbowałbym sprawdzać przez parę dni, może naprawią. | |
| Autor: | Ewa Kretek [ 05 Lis 2018 10:39 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
Lord Sidious napisał(a): @Ewa Kretek - poprawny adres (przynajmniej dotychczas wg mojej wiedzy) to https://www.jordanpass.jo. Faktycznie jak wchodzę teraz to pojawia się błąd konfiguracji serwera. Spróbowałbym sprawdzać przez parę dni, może naprawią. Bardzo dziękuję za odpowiedź. Właśnie tego adresu próbowałam i to od kilku dni | |
| Autor: | konrad91 [ 05 Lis 2018 10:59 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
Ja kupowałem w poniedziałek 29.10 i nie było żadnych problemów Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk | |
| Autor: | BOCIANXX01 [ 05 Lis 2018 22:57 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
Spore zamieszanie z tym Jordan Pass . Pytanie czy gdy przylecę do AQJ i wylecę z AMM lub odwrotnie po 3 nocach to wiza jest za free przy zakupie Jordan Pass ? Wysłane z ASUS Zenfone 5Z przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | Ewa Kretek [ 05 Lis 2018 23:07 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
Ewa Kretek napisał(a): Lord Sidious napisał(a): @Ewa Kretek - poprawny adres (przynajmniej dotychczas wg mojej wiedzy) to https://www.jordanpass.jo. Faktycznie jak wchodzę teraz to pojawia się błąd konfiguracji serwera. Spróbowałbym sprawdzać przez parę dni, może naprawią. Bardzo dziękuję za odpowiedź. Właśnie tego adresu próbowałam i to od kilku dni P.S. Sprawa już wyjaśniona. Awaria serwera usunięta. Jordan Pass zakupiony. Lecimy! | |
| Autor: | Ela Travel [ 14 Lis 2018 20:57 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
Witam, my z kolei spotkaliśmy się z innym problemem. Zapłaciliśmy za Jordan Pass, calosc transakcji przebiegła pomyslnie, mail przyszedł, ale pliki PDF sa uszkodzone/puste. probowalismy ZIP, ktory przysylaja otwierac na kilku urzadzeniach, ale wszedzie to samo. napisalismy do nich maila, ale zadnej odpowiedzi.... czy ktos mial podobny problem? wyjazd w poniedzialek.... | |
| Autor: | brzemia [ 14 Lis 2018 22:03 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
Czy plik zipma jakaś wagę? Proboealiscie zapisac plik na dysku i otworzyc w innej przegladarce pdf? Wysłane przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | Ela Travel [ 15 Lis 2018 15:49 ] | ||
| Temat postu: | Re: Jordan Pass | ||
-- 15 Lis 2018 14:59 -- po rozpakowaniu jest 5 plikow, w tym 3 sa pdf. czyta tylko ten z mapa, bo wazy 1,07 MB.reszta pusta z Jordan pass odpisali, ze wysylaja nam ponownie, przy czym w mailu nie ma zadnych zalacznikow... help... -- 15 Lis 2018 15:04 -- tak prawde mowiac w innym programie nie na nawet co otwierac... -- 15 Lis 2018 15:49 -- problem rozwiazany - wyslali wkoncu jeszcze raz, tym razem prawidlowo. dzieki za pomoc
| |||
| Autor: | pieronsky [ 25 Lis 2018 19:47 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
JordanPass należy kupić z jakimś wyprzedzeniem, czy można dzień - dwa przed wylotem? | |
| Autor: | Krzysztof76 [ 25 Lis 2018 20:39 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
Ja kupowałem 2 dni przed wylotem. I wszystko było OK. Natomiast ktoś wcześniej pisał o problemach z poprawnym plikiem. Dwa dni przed możesz nie mieć czasu aby wyjaśnić sprawę. | |
| Autor: | brzemia [ 25 Lis 2018 20:39 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
Lepiej wczesniej. Byl tu opisywwny przypadek ze w mailu byly puste pliki. Wymagalo to kulkudniowego korespondowania z nimi aby przyslali poprawne pliki. Wysłane przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | Zeus [ 25 Lis 2018 20:44 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
jordan-pass,1220,120181#p1141300 ... | |
| Autor: | luki1975 [ 10 Gru 2018 23:32 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
Mam pytanie czy kupując Jordan Pass w rubryce imię podajemy tylko 1 czy 2 jeśli tak wynika z Paszportu? | |
| Autor: | Hose [ 11 Gru 2018 10:23 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
"First Name" jest dosyć jednoznaczne. Podobnie jak w przypadku biletów podanie jednego czy dwóch imion nie będzie miało większego znaczenia. | |
| Autor: | meteorka2207 [ 03 Sty 2019 12:05 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
Nie mogę na stronie znaleźć cen jordanpassów. Ktoś pomoże? | |
| Autor: | Krzysztof76 [ 03 Sty 2019 12:07 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
https://www.jordanpass.jo/Contents/Prices.aspx | |
| Autor: | meteorka2207 [ 03 Sty 2019 12:23 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
Dzięki bardzo, coś mi się nie otwierało ze strony, teraz działa | |
| Autor: | vasquez37 [ 06 Sty 2019 23:39 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
dla zainteresowanych - płatność za Jordan Pass przeszła revolutem ale tylko wirtualnym - fizyczną kartę mi odrzucało z uwagi na brak 3d secure. | |
| Autor: | meteorka2207 [ 11 Sty 2019 15:24 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
Na ile wcześniej przed wyjazdem warto ten jordan pass zrobić? hmmm, a masz 3d secure na revolucie? | |
| Autor: | dewoj [ 17 Sty 2019 15:11 ] |
| Temat postu: | Re: Jordan Pass |
Kupowałem JP na 2 dni przed wylotem i zapłaciłem Revolutem. Wszystko było ok, mail przyszedł po kilkunastu minutach. | |
| Strona 2 z 5 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |