| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak jaki-plecak,245,19334 | Strona 8 z 20 |
| Autor: | AnBo [ 23 Maj 2013 22:22 ] | |||
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak | |||
Przetestowałam plecak Arpenaz 30 w Wizzair i w Ryanair. Na Ryanair można go spokojnie zapakować na pełną wysokość. Na Wizzair trzeba max ściągnąć pasek, żeby mieścił się na wysokość. Polecam. Jest pakowny ( spakowałam się na 8 dniową wycieczkę) i wygodny . Tu próby w koszyczkach przed pierwszym lotem.
| ||||
| Autor: | szczotek99 [ 27 Maj 2013 12:13 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
Nie wiem jak "nowy", ale "stary" mieści się w "mały wizza" jeżeli wyciągniesz stelaż i wypełnisz max 2/3 plecaka i wsadzisz coś ciężkiego (np. kosmetyki) w ta kieszeń "w kominie" (od tylu na zamek) wtedy się zgarbi i jest ok leciałem tak ostatnio na majówkę. wtedy jest na styk. | |
| Autor: | conradoo77 [ 28 Maj 2013 11:40 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
Witam, Mógłby ktoś się wypowiedzieć czy ten plecak spełni normy Wizzaira na mały bagaż podręczny? No i czy warty jest zachodu, cena jest dobra i wygląda ok. Mam nadzieję, że ktoś doświadczony się wypowie. http://allegro.pl/plecak-turystyczny-45 ... 34656.html | |
| Autor: | nolife [ 02 Cze 2013 00:03 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
Mam pytanie odnośnie forclaza 40; będę potrzebował zabrać ze sobą dwa śpiwory (lub śpiwór+namiot), jakieś ciuchy, jedzenie i kilka drobnych rzeczy - da radę czy nie? Bo trochę to miejsca zajmuje, a skoro nie mogę go wypełnić po brzegi to raczej ciężko będzie przejść z podręcznym. Można to jakoś zrobić czy lepiej wykupić większy podręczny? Bo jak rozumiem ciężko znaleźć lepszy plecak. | |
| Autor: | sawiet [ 02 Cze 2013 00:52 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
cheesy napisał(a): marcino86 napisał(a): cheesy, latamy wizzem z forclazem 40 a ty pytasz o dwudziestkę. Ja też mam 40 Nie probowałem jeszcze wchodzić z 40 do Wizza, bo ja na szczęście problemów nie miałem, ale osobiście widziałem w Charleroi, Gironie i Pizie (jednakże działo się to przy Ryanie) kontrole bagażu, a po nich zawsze kilka osób odesłanych do nadania bagażu rejestrowanego. Tez mialem kupowac Forclaza 40, ale teraz sie zastanawiam, po co mi duzy plecak, jesli moge go spakowac tylko w ok. 2/3? To nie lepiej od razu kupic cos ok 25-30 l? | |
| Autor: | mashacra [ 02 Cze 2013 18:08 ] |
| Temat postu: | Re: Odp: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
sawiet napisał(a): cheesy napisał(a): marcino86 napisał(a): cheesy, latamy wizzem z forclazem 40 a ty pytasz o dwudziestkę. Ja też mam 40 Nie probowałem jeszcze wchodzić z 40 do Wizza, bo ja na szczęście problemów nie miałem, ale osobiście widziałem w Charleroi, Gironie i Pizie (jednakże działo się to przy Ryanie) kontrole bagażu, a po nich zawsze kilka osób odesłanych do nadania bagażu rejestrowanego. Tez mialem kupowac Forclaza 40, ale teraz sie zastanawiam, po co mi duzy plecak, jesli moge go spakowac tylko w ok. 2/3? To nie lepiej od razu kupic cos ok 25-30 l? 1.w FR załadujesz cały, chyba że na każdą linię chcesz mieć inny model. 2.plecak nie służy tylko do zapakowania podręcznego 3.w trakcie podróży możesz do niego zapakować więcej, np picie jedzenie, ewentualnie ubranie które miałeś na sobie przy wylocie ... | |
| Autor: | dmirstek [ 02 Cze 2013 19:12 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
sawiet napisał(a): Tez mialem kupowac Forclaza 40, ale teraz sie zastanawiam, po co mi duzy plecak, jesli moge go spakowac tylko w ok. 2/3? To nie lepiej od razu kupic cos ok 25-30 l? Na czas kontroli 1/3 rzeczy idzie do kieszeni kurtki/rękawa itd., a potem wkładasz z powrotem. | |
| Autor: | sawiet [ 03 Cze 2013 00:13 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
Dobrze mowicie - miejsce mozna wykorzystac na prowiant czy tez ubranie. W tej chwili uzywam Berghaus Freeflow 25+5, kupilem go zanim wizz wprowadzil male podreczne. Niestety, moj plecak jest zbyt wysoki, a stelaza nie da sie wyjac, ani 'zgniesc' plecaka, wiec obawiam sie, ze mogliby sie doczepic. | |
| Autor: | Zderzaq [ 28 Cze 2013 02:59 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
Przeczytałem cały wątek i dalej mam wątpliwości czy zaryzykować ten plecak jako "mały podręczny" w Wizzie (lecę WAW-LTN-WAW) ? Wymiary są 53 x 34 x 26 cm i stelaża nie da się wyjąc niestety ... Nie będę go pakował na maxa ale ta wysokość mnie martwi | |
| Autor: | przemorx [ 01 Sie 2013 12:17 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
Co myślicie o zakupie Hi-Tec Furlan ? Gabarytami (41x31) wydaje się być ok, a funkcjonalnie ? Może ktoś ma i podzieli się opinią. | |
| Autor: | przemorx [ 19 Wrz 2013 16:51 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
Długi czas szukałem pelcaka, który spełni wszystkie wymagania małego bagażu, a przy tym będzie funkcjonalny. Wybór padł na 4F PCU136 http://4fsklep.pl/c4l13-pcu136_plecak_m ... 47087.html Testowany na 4 lotach, wygodny, funkcjonalny, a co najważniejsze wypchany po sam czubek idealnie mieści się do koszyka. Może komuś ułatwi to wybór. | |
| Autor: | Malpiks [ 09 Paź 2013 14:08 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
Ja mam PS 25 od janysporta. Idealnie się mieści, i jest niezniszczalny | |
| Autor: | xyrxis [ 16 Paź 2013 10:54 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
Hej Orientujecie sie moze czy sa jakies modele plecakow ktore maja opcje noszenia tez jako torba na ramie? Znalazlem jeden model cabinmaxa ktory wyraznie ma taki pasek na zdjeciu: http://cabinmax.com/en/backpacks/56-ham ... 2677.html# Tylko ze wymiary duzego podrecznego Jest jeden Wenger w odpowiednich wymiarach: http://www.geeks.com/details.asp?invtid=9350-99 Tylko ze to plecak na laptopa. Niepraktyczny do pakowania ciuchow bo te rozne gabki i zabezpieczenia laptopowe zabieraja duzo miejsca. To samo z tym plecakiem: http://www.amazon.com/Tamrac-5786-Evolu ... B003D5TVA4 Macie jakies propozycje? | |
| Autor: | Szwedzik [ 20 Lis 2013 12:24 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
Witam jak myślicie taki plecak przejdzie chodzi mi o Wizz jak i Ryan air ? http://armyworld.pl/product-pol-491-Ple ... zarny.html | |
| Autor: | Anonymous [ 20 Lis 2013 12:35 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
Szwedzik napisał(a): Witam jak myślicie taki plecak przejdzie chodzi mi o Wizz jak i Ryan air ? http://armyworld.pl/product-pol-491-Ple ... zarny.html Jeśli tylko wystarczy Ci by się spakować to w sumie idealny, jedynie w wizz pakując się na górę włożysz jakieś ciuchy by je ubrać podczas gate żeby wymiar plecaka po dociśnięciu nie przekroczył wymiaru 42 cm (wzornik ma wymiary idealne bez zapasu i w razie kontroli nie może wystawać) | |
| Autor: | jaśko [ 20 Lis 2013 12:48 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
Szwedzik napisał(a): Witam jak myślicie taki plecak przejdzie chodzi mi o Wizz jak i Ryan air ? http://armyworld.pl/product-pol-491-Ple ... zarny.html Hej Moim zdanie ten plecak nie nadaje się jako bezpłatny podręczny do Ryanair bo jest za duży. Pozdrawiam | |
| Autor: | Anonymous [ 20 Lis 2013 13:29 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
jaśko napisał(a): Szwedzik napisał(a): Witam jak myślicie taki plecak przejdzie chodzi mi o Wizz jak i Ryan air ? http://armyworld.pl/product-pol-491-Ple ... zarny.html Hej Moim zdanie ten plecak nie nadaje się jako bezpłatny podręczny do Ryanair bo jest za duży. Pozdrawiam póki co konkrety: wymiary plecaka:45 x 20 x 25 cm, ryanair bagaż podręczny 55cmx40cmx20cm + zapas wzornika | |
| Autor: | lichu [ 25 Lis 2013 14:19 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
Czy Wizz nie robi problemów w przypadku zabrania ze sobą dwóch bagaży podręcznych: Bagaż podręczny darmowy 42x32x25 Bagaż podręczny większy płatny? 56x45x25 | |
| Autor: | dmirstek [ 25 Lis 2013 14:32 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
Albo albo. | |
| Autor: | lichu [ 25 Lis 2013 18:20 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZZ - mały podręczny 42x32x25] - jaki plecak |
Jesteś pewny na 100%? | |
| Strona 8 z 20 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |