Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Imigranci w Paryżu?
imigranci-w-paryzu,1482,100446
Strona 1 z 1

Autor:  elizamarkiewicz1 [ 11 Wrz 2016 16:41 ]
Temat postu:  Imigranci w Paryżu?

Czy w Paryżu (centrum, dworce, okolice atrakcji) koczują imigranci?

Ogólnie czy ten problem w Paryżu jest odczuwalny dla turystów?

Autor:  Japonka76 [ 11 Wrz 2016 16:59 ]
Temat postu:  Re: Imigranci w Paryżu?

Tak. W parku przy Pere Lachaise spotkaliśmy rodaka, który tam mieszka na stałe. Śpi w parku, pije wino za social (chwalił się ze 400 euro miesięczne ) plus darmowe ciuchy i jedzenie. Żyć nie umierać.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Autor:  Tom K [ 11 Wrz 2016 17:12 ]
Temat postu:  Re: Imigranci w Paryżu?

A czy na Saharze jest piasek?:)

Autor:  radas86 [ 11 Wrz 2016 17:14 ]
Temat postu:  Re: Imigranci w Paryżu?

Pytanie jest chyba retoryczne...

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Autor:  Anonymous [ 11 Wrz 2016 17:22 ]
Temat postu:  Re: Imigranci w Paryżu?

Nie straszcie, bo mylicie pojęcia.
Emigrantów widzianych w telewizji np. na greckim wybrzeżu, jak rok temu na budapesztanskim dworcu nie ma i nigdy nie było
Jedyny poważny problem w Paryżu to potencjalne spore zagrozenie aktem terroru, kieszonkowcy i nachalni czarni handlarze oferujący podróbki torebek, ciuchów itp

Autor:  elizamarkiewicz1 [ 11 Wrz 2016 17:32 ]
Temat postu:  Re: Imigranci w Paryżu?

Wiem, że w kieszonkowcy, że sprzedawcy "pamiątek" pod wieżą czy innymi atrakcjami.

Bardziej chodzi mi o coś takiego:



Czy np. po zmroku (czyli już tak po 19-tej) bać się wychodzenia "w miasto"?

Autor:  Anonymous [ 11 Wrz 2016 17:41 ]
Temat postu:  Re: Imigranci w Paryżu?

Byłem w czerwcu, między 2 a 5 w nocy w oczekiwaniu na autobus przeszedłem się z Stacji Metra Port Maillot do Wieży Eiffela,
nic takiego nie widziałem, nikt też mnie nie zaczepił i nie okradł
Jedyni napotkani emigranci z Ameryki Płd w mcdonaldzie korzystali z darmowego wifi, jakis bezdomny spal w tym nowoczesnym paryskim wc

Autor:  mikerus [ 11 Wrz 2016 18:10 ]
Temat postu:  Re: Imigranci w Paryżu?

elizamarkiewicz1 napisał(a):
Bardziej chodzi mi o coś takiego:



Czy np. po zmroku (czyli już tak po 19-tej) bać się wychodzenia "w miasto"?


Spokojnie, nie ma się czego bać - 99,9% Paryża tak nie wygląda. W Polsce też można nakręcić minutowy film z romskiego koczowiska ;)

Są oczywiście lepsze i gorsze obszary (np. Barbès - Rochechouart), ale generalnie życie w Paryżu kwitnie po zmroku.

Autor:  becek [ 11 Wrz 2016 18:20 ]
Temat postu:  Re: Imigranci w Paryżu?

qrczę jak ta telewizja robi ludziom wodę z mózgu :roll:

Autor:  Zeus [ 11 Wrz 2016 19:56 ]
Temat postu:  Re: Imigranci w Paryżu?

A ja bym prosił pozostać w temacie.

Mam lekkiego kaca i nie mam ochoty zbyt myśleć dziś :P

Autor:  cavani [ 03 Lis 2016 18:33 ]
Temat postu:  Re: Imigranci w Paryżu?

Co tak cichutko w tym temacie? :roll:
Kolejna atrakcja "romantycznego" Paryża - Paris Jungle.

http://wpolityce.pl/swiat/314001-paryz- ... ia-i-wideo

Autor:  namteH [ 03 Lis 2016 20:59 ]
Temat postu:  Re: Imigranci w Paryżu?

@‌cavani‌
To już chyba przeszło do porządku dziennego więc i nie ma co komentować.

Autor:  luck1991 [ 21 Lis 2016 10:14 ]
Temat postu:  Re: Imigranci w Paryżu?

Byłem 5 dni w Paryżu pod koniec października. Często przesiadałem się na stacji Stalingrad. Czułem straszny odór,ohyda. Z tego co się dowiedziałem w tym czasie spały w tym miejscu osoby,które przybyły z Calais. Nocą zdarzało mi się spotykać grupy wojskowych spacerujących w tej okolicy. Z i do na lotnisko jechałem z przystanku Porte de Clignancourt. Okropna okolica,akcja z cyganką,która chciała rozwalić lusterko,ale dostała kasę. Gdybym nie musiał nie kręciłbym się w tym miejscu wieczorem. Na szczęście jest KFC i tam zaczekałem.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/