| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Imigranci w Paryżu? imigranci-w-paryzu,1482,100446 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | elizamarkiewicz1 [ 11 Wrz 2016 16:41 ] |
| Temat postu: | Imigranci w Paryżu? |
Czy w Paryżu (centrum, dworce, okolice atrakcji) koczują imigranci? Ogólnie czy ten problem w Paryżu jest odczuwalny dla turystów? | |
| Autor: | Japonka76 [ 11 Wrz 2016 16:59 ] |
| Temat postu: | Re: Imigranci w Paryżu? |
Tak. W parku przy Pere Lachaise spotkaliśmy rodaka, który tam mieszka na stałe. Śpi w parku, pije wino za social (chwalił się ze 400 euro miesięczne ) plus darmowe ciuchy i jedzenie. Żyć nie umierać. Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | Tom K [ 11 Wrz 2016 17:12 ] |
| Temat postu: | Re: Imigranci w Paryżu? |
A czy na Saharze jest piasek?:) | |
| Autor: | radas86 [ 11 Wrz 2016 17:14 ] |
| Temat postu: | Re: Imigranci w Paryżu? |
Pytanie jest chyba retoryczne... Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | Anonymous [ 11 Wrz 2016 17:22 ] |
| Temat postu: | Re: Imigranci w Paryżu? |
Nie straszcie, bo mylicie pojęcia. Emigrantów widzianych w telewizji np. na greckim wybrzeżu, jak rok temu na budapesztanskim dworcu nie ma i nigdy nie było Jedyny poważny problem w Paryżu to potencjalne spore zagrozenie aktem terroru, kieszonkowcy i nachalni czarni handlarze oferujący podróbki torebek, ciuchów itp | |
| Autor: | elizamarkiewicz1 [ 11 Wrz 2016 17:32 ] |
| Temat postu: | Re: Imigranci w Paryżu? |
Wiem, że w kieszonkowcy, że sprzedawcy "pamiątek" pod wieżą czy innymi atrakcjami. Bardziej chodzi mi o coś takiego: Czy np. po zmroku (czyli już tak po 19-tej) bać się wychodzenia "w miasto"? | |
| Autor: | Anonymous [ 11 Wrz 2016 17:41 ] |
| Temat postu: | Re: Imigranci w Paryżu? |
Byłem w czerwcu, między 2 a 5 w nocy w oczekiwaniu na autobus przeszedłem się z Stacji Metra Port Maillot do Wieży Eiffela, nic takiego nie widziałem, nikt też mnie nie zaczepił i nie okradł Jedyni napotkani emigranci z Ameryki Płd w mcdonaldzie korzystali z darmowego wifi, jakis bezdomny spal w tym nowoczesnym paryskim wc | |
| Autor: | mikerus [ 11 Wrz 2016 18:10 ] |
| Temat postu: | Re: Imigranci w Paryżu? |
elizamarkiewicz1 napisał(a): Bardziej chodzi mi o coś takiego: Czy np. po zmroku (czyli już tak po 19-tej) bać się wychodzenia "w miasto"? Spokojnie, nie ma się czego bać - 99,9% Paryża tak nie wygląda. W Polsce też można nakręcić minutowy film z romskiego koczowiska Są oczywiście lepsze i gorsze obszary (np. Barbès - Rochechouart), ale generalnie życie w Paryżu kwitnie po zmroku. | |
| Autor: | becek [ 11 Wrz 2016 18:20 ] |
| Temat postu: | Re: Imigranci w Paryżu? |
qrczę jak ta telewizja robi ludziom wodę z mózgu | |
| Autor: | Zeus [ 11 Wrz 2016 19:56 ] |
| Temat postu: | Re: Imigranci w Paryżu? |
A ja bym prosił pozostać w temacie. Mam lekkiego kaca i nie mam ochoty zbyt myśleć dziś :P | |
| Autor: | cavani [ 03 Lis 2016 18:33 ] |
| Temat postu: | Re: Imigranci w Paryżu? |
Co tak cichutko w tym temacie? Kolejna atrakcja "romantycznego" Paryża - Paris Jungle. http://wpolityce.pl/swiat/314001-paryz- ... ia-i-wideo | |
| Autor: | namteH [ 03 Lis 2016 20:59 ] |
| Temat postu: | Re: Imigranci w Paryżu? |
@cavani To już chyba przeszło do porządku dziennego więc i nie ma co komentować. | |
| Autor: | luck1991 [ 21 Lis 2016 10:14 ] |
| Temat postu: | Re: Imigranci w Paryżu? |
Byłem 5 dni w Paryżu pod koniec października. Często przesiadałem się na stacji Stalingrad. Czułem straszny odór,ohyda. Z tego co się dowiedziałem w tym czasie spały w tym miejscu osoby,które przybyły z Calais. Nocą zdarzało mi się spotykać grupy wojskowych spacerujących w tej okolicy. Z i do na lotnisko jechałem z przystanku Porte de Clignancourt. Okropna okolica,akcja z cyganką,która chciała rozwalić lusterko,ale dostała kasę. Gdybym nie musiał nie kręciłbym się w tym miejscu wieczorem. Na szczęście jest KFC i tam zaczekałem. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |