| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [HOR] Horta - dojazd do centrum horta-dojazd-do-centrum,1284,118996 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | scomin [ 17 Paź 2017 22:34 ] |
| Temat postu: | [HOR] Horta - dojazd do centrum |
Rozkład jazdy autobusów niestety bardzo ubogi: http://www.farias.pt/en-US/Routes-and-Timetables/Horta-Ribeira-Funda-SUL Taxi podobno kosztuje 12,5 EUR OW. Ktoś potwierdzi? Pieszo jakieś 1,5 godziny (ok. 8 km). Ewentualnie inne opcje dostania się z lotniska do centrum Horty mile widziane... | |
| Autor: | Benias [ 18 Paź 2017 07:40 ] |
| Temat postu: | Re: [HOR] Horta - dojazd do centrum |
Niestety autobusy bardzo rzadko jeżdżą. Czekałem ponad dwie godziny na najbliższy autobus. Na szczęście ten czas spędziłem w saloniku. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk | |
| Autor: | walerek [ 18 Paź 2017 09:19 ] |
| Temat postu: | Re: [HOR] Horta - dojazd do centrum |
@scomin W hali przylotów jest biuro z wynajmem aut. Zobacz czy ci się nie będzie opłacało wynająć auta. Myśmy wynajęli na jedną dobę za ok 30 euro i to było korzystne cenowo i czasowo | |
| Autor: | tropikey [ 28 Sty 2018 20:36 ] |
| Temat postu: | Re: [HOR] Horta - dojazd do centrum |
scomin napisał(a): Taxi podobno kosztuje 12,5 EUR OW. Ktoś potwierdzi? Pieszo jakieś 1,5 godziny (ok. 8 km). Ewentualnie inne opcje dostania się z lotniska do centrum Horty mile widziane... Czy byłeś już na Faial? Na jaki dojazd do Horty się zdecydowałeś? My przylatujemy ok. 17.30 na 4 dni i jeśli cena taxi OW jest faktycznie ok 13€, to będzie to dla nas najbardziej opłacalna wersja: taxi po przylocie + auto na 3 dni z odbiorem w mieście i oddaniem na lotnisku. Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | scomin [ 28 Sty 2018 21:15 ] |
| Temat postu: | Re: [HOR] Horta - dojazd do centrum |
Zdecydowałem się na opcję pieszą, bo trasa przyjemna i sporo atrakcji po drodze. Ale nie wydaje mi się żeby taxi kosztowało więcej niż podawałem. Niezależnie czy pojedziecie taxi czy samochodem polecam zrobić postój np. przy Ponta Furada. Załącznik: P1100353.JPG [ 230.86 KiB | Obejrzany 6660 razy ] O ile pogoda pozwala widoczny jest wulkan na sąsiedniej wyspie Pico (po prawej za chmurami). Załącznik: P1100374.JPG [ 211.04 KiB | Obejrzany 6660 razy ] Co prawda wybrzeże jest wysokie, ale w kilku miejscach można zejść na poziom morza. Załącznik: P1100629.JPG [ 196.87 KiB | Obejrzany 6660 razy ] | |
| Autor: | chester0 [ 03 Sie 2021 20:55 ] |
| Temat postu: | Re: [HOR] Horta - dojazd do centrum |
Wrzucę dla potomnych my też szliśmy z buta 1,5 h miłego spaceru brzegiem oceanu, z stopem nieco słabo w drugą stronę z uwagi na wczesną porę braliśmy taxi i wyszło 12e ale to z dopłatą za niedzielę,w tygodniu 10 euro ( plus coś tam za bagaż ale my mieliśmy podręczny) | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |