| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Helikopterem nad wodospadami helikopterem-nad-wodospadami,669,59309 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | luuk [ 12 Lis 2014 16:42 ] |
| Temat postu: | Helikopterem nad wodospadami |
Przebywajac w Foz polecam ptrzelot helikopterem. Niestety atrakcja do najtanszych nie nalezy i w 2013 roku kosztowala ok 420 zl za 9 minut lotu. Ale warte swojej ceny. | |
| Autor: | szymonpoznan1 [ 12 Lis 2014 16:47 ] |
| Temat postu: | Re: Helikopterem nad wodospadami |
Leciałem miesiąc temu, cena nadal taka sama, lot fajny, ale zdecydowanie większe wrażenie zrobił na mnie (4-5krotnie tańszy) przejazd motorówką 'od dołu' wodospadów niż lot nad nimi | |
| Autor: | adamuto [ 12 Lis 2014 17:00 ] |
| Temat postu: | Re: Helikopterem nad wodospadami |
Ja również zdecydowanie polecam lot. Wspaniałe przeżycie. Widoki niesamowite. | |
| Autor: | namteH [ 12 Lis 2014 17:05 ] |
| Temat postu: | Re: Helikopterem nad wodospadami |
tutaj znalazłem jakąś relację ze zdjęciami żeby było wiadomo czym mili panowie u góry tak się zachwycają. http://www.diariodeunmentiroso.com/vuel ... as-iguazu/ (po hiszpańsku ale zdjęcia zrozumiecie | |
| Autor: | luuk [ 12 Lis 2014 22:59 ] |
| Temat postu: | Re: Helikopterem nad wodospadami |
szymonpoznan1 napisał(a): Leciałem miesiąc temu, cena nadal taka sama, lot fajny, ale zdecydowanie większe wrażenie zrobił na mnie (4-5krotnie tańszy) przejazd motorówką 'od dołu' wodospadów niż lot nad nimi A to niespodzianka, bo my zastanawialismy sie dosc dlugo (bo jakby nie bylo cena wysoka) i postawilismy na helikopter. Ale jak widac, lodz tez byla warta. Moze next time | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |