Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Helikopterem nad wodospadami
helikopterem-nad-wodospadami,669,59309
Strona 1 z 1

Autor:  luuk [ 12 Lis 2014 16:42 ]
Temat postu:  Helikopterem nad wodospadami

Przebywajac w Foz polecam ptrzelot helikopterem.
Niestety atrakcja do najtanszych nie nalezy i w 2013 roku kosztowala ok 420 zl za 9 minut lotu.
Ale warte swojej ceny.

Autor:  szymonpoznan1 [ 12 Lis 2014 16:47 ]
Temat postu:  Re: Helikopterem nad wodospadami

Leciałem miesiąc temu, cena nadal taka sama, lot fajny, ale zdecydowanie większe wrażenie zrobił na mnie (4-5krotnie tańszy) przejazd motorówką 'od dołu' wodospadów niż lot nad nimi ;)

Autor:  adamuto [ 12 Lis 2014 17:00 ]
Temat postu:  Re: Helikopterem nad wodospadami

Ja również zdecydowanie polecam lot. Wspaniałe przeżycie. Widoki niesamowite.

Autor:  namteH [ 12 Lis 2014 17:05 ]
Temat postu:  Re: Helikopterem nad wodospadami

tutaj znalazłem jakąś relację ze zdjęciami żeby było wiadomo czym mili panowie u góry tak się zachwycają. 8-)
http://www.diariodeunmentiroso.com/vuel ... as-iguazu/ (po hiszpańsku ale zdjęcia zrozumiecie ;) )

Autor:  luuk [ 12 Lis 2014 22:59 ]
Temat postu:  Re: Helikopterem nad wodospadami

szymonpoznan1 napisał(a):
Leciałem miesiąc temu, cena nadal taka sama, lot fajny, ale zdecydowanie większe wrażenie zrobił na mnie (4-5krotnie tańszy) przejazd motorówką 'od dołu' wodospadów niż lot nad nimi ;)


A to niespodzianka, bo my zastanawialismy sie dosc dlugo (bo jakby nie bylo cena wysoka) i postawilismy na helikopter.
Ale jak widac, lodz tez byla warta.
Moze next time ;)

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/