Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

GrabCar
grabcar,1089,106522
Strona 2 z 2

Autor:  DonKoszal [ 26 Lis 2023 14:03 ]
Temat postu:  Re: GrabCar

Na Graba w KL czeka się od 5 do 20 minut. Mieliśmy kilka razy sytuację, w których Google Maps pokazał, że metrem pojedziemy 2 razy dłużej niż autem, a finalnie licząc czas oczekiwania na Graba, korki które zdążyły się pojawić, czy jego pomyłki po drodze, czasowo wychodziło to niekorzystnie. W innych miastach - Malakka, czy George Town, czas ten był raczej bliższy 5 minutom.

Grab jest w opcji zwykłej, komfort i 6 osobowej (w bagażniku rozkładane 2 krzesła). Przy 4 osobach z bagażami, kierowcy opcji zwykłej i komfort zwracali nam uwagę, że powinniśmy brać opcję 6 osobową i z dwa razy odmówili nam transportu. Cenowo 6 osobowy wychodzi jakieś 30-40% więcej, także gdy śpieszyliśmy się, jadąc z bagażami, braliśmy jego.

Autor:  Legion1 [ 19 Mar 2024 14:47 ]
Temat postu:  Re: GrabCar

Cały pobyt w Malezji (Kuala Lumpur i Borneo) korzystaliśmy z graba. Ogólnie zero zarzutów. Dopiero przy zamawianiu przedostatniego graba (z Petronas Tower do hotelu w okolicach lotniska) pojawił się minus. Kierowca przyjął przejazd, ale przez 5 min w ogóle nie ruszał. Napisaliśmy do niego gdzie jest to odpisał, że on nie może zrealizować przejazdu bo ma problem. Poprosiliśmy o anulowanie to odpisał, że tego nie zrobi. Cisnęliśmy go, że skoro tak to niech realizuje przejazd to zadzwonił, ze go zrealizuje jak wybierzemy punkt docelowy do lotniska i zapłacimy jak za taki kurs, ale on nas wyrzuci wcześniej przy hotelu :shock: , to mu powiedzieliśmy, że nie ma opcji i ma odwołać przejazd w takim razie. Nie reagował, w końcu zadzwoniliśmy odebrał i powiedział, że nie zrealizuje i nie anuluje tego sam i się rozłączył i przestał odpisywać i zaczął oddalać się z od miejsca odbioru :lol:
W końcu anulowaliśmy z winy kierowcy (opłata była pobrana bo płatność kartą) i zamówiliśmy kolejnego, który zrealizował przejazd od razu.

Autor:  Andi [ 27 Cze 2024 17:40 ]
Temat postu:  Re: GrabCar

Miał ktoś z was taki przypadek, otóż kiedyś zainstalowałem sobie apkę graba na polskim numerze do testów jak to działa i i nigdy jej nie użyłem. Teraz planuję skorzytsać z niej w Malezji, odpalam loguje sie podając polski numer i error "account suspend", próbowałem odinstalować i na nowo wszystko rejestrować, dalej to samo. Wysłałem appeal form ale cisza.

Autor:  NBE322 [ 07 Maj 2025 11:30 ]
Temat postu:  Re: GrabCar

Bolt w Malezji pokazuje teraz ceny już z opłatami drogowymi.

Grab, AirAsia Ride oraz inDrive pokazują ceny bez opłat drogowych.

Przydatne do oszacowania kosztów :)

Strona 2 z 2 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/