| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| GrabCar grabcar,1089,106522 | Strona 2 z 2 |
| Autor: | DonKoszal [ 26 Lis 2023 14:03 ] |
| Temat postu: | Re: GrabCar |
Na Graba w KL czeka się od 5 do 20 minut. Mieliśmy kilka razy sytuację, w których Google Maps pokazał, że metrem pojedziemy 2 razy dłużej niż autem, a finalnie licząc czas oczekiwania na Graba, korki które zdążyły się pojawić, czy jego pomyłki po drodze, czasowo wychodziło to niekorzystnie. W innych miastach - Malakka, czy George Town, czas ten był raczej bliższy 5 minutom. Grab jest w opcji zwykłej, komfort i 6 osobowej (w bagażniku rozkładane 2 krzesła). Przy 4 osobach z bagażami, kierowcy opcji zwykłej i komfort zwracali nam uwagę, że powinniśmy brać opcję 6 osobową i z dwa razy odmówili nam transportu. Cenowo 6 osobowy wychodzi jakieś 30-40% więcej, także gdy śpieszyliśmy się, jadąc z bagażami, braliśmy jego. | |
| Autor: | Legion1 [ 19 Mar 2024 14:47 ] |
| Temat postu: | Re: GrabCar |
Cały pobyt w Malezji (Kuala Lumpur i Borneo) korzystaliśmy z graba. Ogólnie zero zarzutów. Dopiero przy zamawianiu przedostatniego graba (z Petronas Tower do hotelu w okolicach lotniska) pojawił się minus. Kierowca przyjął przejazd, ale przez 5 min w ogóle nie ruszał. Napisaliśmy do niego gdzie jest to odpisał, że on nie może zrealizować przejazdu bo ma problem. Poprosiliśmy o anulowanie to odpisał, że tego nie zrobi. Cisnęliśmy go, że skoro tak to niech realizuje przejazd to zadzwonił, ze go zrealizuje jak wybierzemy punkt docelowy do lotniska i zapłacimy jak za taki kurs, ale on nas wyrzuci wcześniej przy hotelu W końcu anulowaliśmy z winy kierowcy (opłata była pobrana bo płatność kartą) i zamówiliśmy kolejnego, który zrealizował przejazd od razu. | |
| Autor: | Andi [ 27 Cze 2024 17:40 ] |
| Temat postu: | Re: GrabCar |
Miał ktoś z was taki przypadek, otóż kiedyś zainstalowałem sobie apkę graba na polskim numerze do testów jak to działa i i nigdy jej nie użyłem. Teraz planuję skorzytsać z niej w Malezji, odpalam loguje sie podając polski numer i error "account suspend", próbowałem odinstalować i na nowo wszystko rejestrować, dalej to samo. Wysłałem appeal form ale cisza. | |
| Autor: | NBE322 [ 07 Maj 2025 11:30 ] |
| Temat postu: | Re: GrabCar |
Bolt w Malezji pokazuje teraz ceny już z opłatami drogowymi. Grab, AirAsia Ride oraz inDrive pokazują ceny bez opłat drogowych. Przydatne do oszacowania kosztów | |
| Strona 2 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |