| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Gotówka, bankomaty gotowka-bankomaty,823,168519 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | mmaratonczyk [ 05 Gru 2022 16:58 ] |
| Temat postu: | Gotówka, bankomaty |
Jeżeli gotówka to dolary, którymi można normalnie wszędzie płacić. Przelicznik jest stały, 1 USD to 2 BZ. Nie ma problemów z płaceniem kartą w sklepach. Nawet na Caye Caulker wszędzie płacimy kartami. Tylko agencje doliczają 5 % haraczu za płatność. Sklepy nie doliczają. Bankomaty też są dostępne, Atlantic Bank nie bierze prowizji, innych bankomatów nie sprawdzałem. Wypłacałem 1 tys BZ i nie było żadnych problemów (sprawdzone w dwóch różnych miejscach). Ceny w sklepach na wyspie takie same jak na lądzie. W autobusach tylko gotówka, facet zbiera pieniądze w czasie podróży. | |
| Autor: | tetr1s [ 26 Lut 2024 06:04 ] |
| Temat postu: | Re: Gotówka, bankomaty |
Wypłata kartą Visa:
- Belize Bank - prowizja 3,5 USD + 1% od kwoty wypłaty, - Atlantic Bank - bez prowizji. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |