| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Fudżajra -- Dubaj fudzajra-dubaj,1157,105527 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | radziu89 [ 03 Sty 2017 14:02 ] |
| Temat postu: | Fudżajra -- Dubaj |
Cześć wszystkim nie ma odpowiedniego tematu, a z tego co widzę chartery latają do Fudżajry , mapa pokazuje jakieś 90 minut jazdy samochodem do Dubaju , Czy są jakieś inne transfery np autobusy z tej miejscowości do Dubaju ? czy ktoś robił taki transfer ? strona lotniska jest dosyć uboga , czy warto bawić się w takie transfery? | |
| Autor: | cart [ 03 Sty 2017 19:26 ] |
| Temat postu: | Re: Fudżajra -- Dubaj |
Leciałem 2 tygodnie temu. Z lotniska możesz przejść z buta do głównej drogi (ok. 1 km) albo wziąć taksówkę (mają taksometry). Co pół godziny jeździ autobus (taki jak nasz miejski Neoplan) do Dubaju z wielu przystanków na głównej drodze. Musisz mieć kartę zbliżeniową. W moim przypadku wszedłem do autobusu, a jak autobus dojechał do dworca autobusowego (kawałek placu) to tam można było kupić i nabić tę kartę. Aha, na lotnisku bankomat nie chciał mi wydać kasy na żadną polską kartę, więc taksówkarz podjechał mi do innego bankomatu. | |
| Autor: | Tenroh [ 03 Wrz 2017 11:43 ] |
| Temat postu: | Re: Fudżajra -- Dubaj |
Ja potrzebuję takie połączenie tyle, że w drugą stronę. Chciałbym dotrzeć z Dubaju do Fudżajry. Czy te autobusy jeżdżą także w nocy? Będę w Dubaju ok. 2:00 . | |
| Autor: | pon [ 24 Lis 2017 17:06 ] |
| Temat postu: | Re: Fudżajra -- Dubaj |
Czy ktoś może jechał tym autobusem z głównej drogi? Czy wsiadanie bez karty (no bo skąd ją zdobyć) to jazda na gapę? | |
| Autor: | przemos74 [ 24 Lis 2017 18:27 ] |
| Temat postu: | Re: Fudżajra -- Dubaj |
Tenroh napisał(a): Ja potrzebuję takie połączenie tyle, że w drugą stronę. Chciałbym dotrzeć z Dubaju do Fudżajry. Czy te autobusy jeżdżą także w nocy? Będę w Dubaju ok. 2:00 . Udało się dotrzeć? | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |