| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Floryda we wrześniu floryda-we-wrzesniu,766,182593 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | mafelka [ 10 Lip 2025 00:02 ] |
| Temat postu: | Floryda we wrześniu |
Czy ktoś z szanownych forumowiczów ma może jakieś empiryczne wrażenia i doświadczenia z podróży po tym stanie w drugiej połowie września? Będę wdzięczna za info. P.S o huraganach już czytałam | |
| Autor: | mafelka [ 15 Lut 2026 01:29 ] |
| Temat postu: | Re: Floryda we wrześniu |
Odpowiem, gdyby ktoś szukał info. Jest spoko. Deszcz lubi zaskoczyć jak w porze deszczowej: szybko i intensywnie. Czasami bardzo pochmurno i nagle pełne słońce. Planów pogoda we wrześniu nie krzyżuje. Poza tym pusto i taniej, bo poza sezonem. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |