Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Floryda we wrześniu
floryda-we-wrzesniu,766,182593
Strona 1 z 1

Autor:  mafelka [ 10 Lip 2025 00:02 ]
Temat postu:  Floryda we wrześniu

Czy ktoś z szanownych forumowiczów ma może jakieś empiryczne wrażenia i doświadczenia z podróży po tym stanie w drugiej połowie września? Będę wdzięczna za info. P.S o huraganach już czytałam ;-)

Autor:  mafelka [ 15 Lut 2026 01:29 ]
Temat postu:  Re: Floryda we wrześniu

Odpowiem, gdyby ktoś szukał info. Jest spoko. Deszcz lubi zaskoczyć jak w porze deszczowej: szybko i intensywnie. Czasami bardzo pochmurno i nagle pełne słońce. Planów pogoda we wrześniu nie krzyżuje. Poza tym pusto i taniej, bo poza sezonem.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/