| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| ŽFBH - Koleje w BiH fbh-koleje-w-bih,1446,166026 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | travellista [ 02 Lip 2022 19:37 ] |
| Temat postu: | ŽFBH - Koleje w BiH |
Po kilku latach przerwy wznowiono bezpośrednie połącznie kolejowe z Sarajewa do Ploče w Chorwacji. Jest to sezononowe połączenie weekendowe. https://www.croatiaweek.com/direct-trai ... r-8-years/ Wczoraj w bośniackiej telewizji był to główny news w wiadomościach | |
| Autor: | meczko [ 03 Lip 2022 02:01 ] |
| Temat postu: | Re: Pociąg Sarajevo - Ploče (HR) |
Rozkład jazdy i ceny są tu: https://www.zfbh.ba/obavjestenje-za-put ... -sarajevo/ | |
| Autor: | PiotrekS [ 12 Lip 2022 14:05 ] |
| Temat postu: | Re: Pociąg Sarajevo - Ploče (HR) |
Jedzie przez Mostar. Przy czym angielska wersja strony w ogóle nie informuje że powrotny z Mostaru o 17:09 jeździ tylko od poniedziałku do piątku, a w weekend jest ten o 19:56. Więc czekaliśmy 4 godziny, bo przyjechał godzinę opóźniony. | |
| Autor: | Zeus [ 12 Lip 2022 14:58 ] |
| Temat postu: | Re: Pociąg Sarajevo - Ploče (HR) |
W niedziele sporo ludzi pocałował klamkę z braku pociągu o 17:09. Oczywiście, po odbiorze biletu, zwrócić go nie "można" i jeszcze dostałem ochrzań od kasjerki. Więc olałem ją, kupiłem bilet na przejazd autobusem o 18:00 (25 BAM), napisałem maila do kolej ze prowadzają błąd. Po 12h, napisali ze przepraszają i żebym podał nr konta do zwrotu. | |
| Autor: | Zeus [ 08 Cze 2026 13:56 ] |
| Temat postu: | Re: Pociąg Sarajevo - Ploče (HR) |
Nowy pociąg turystyczny w Bośni i Hercegowinie. Željeznice Federacije Bosne i Hercegovine w każdą sobotę i niedzielę czerwca, lipca oraz sierpnia uruchamiają pociąg Bihać - Bosanska Krupa. Pociąg kursujący dwa razy dziennie (odjazdy ze stacji Bihać o 9:00 i 17:00, ze stacji Bosanska Krupa o 10:15 i 18:10) przejeżdża przez wąwóz rzeki Uny. Na trasie na co dzień nie kursują pociągi pasażerskie. Cena biletu w jedną stronę wynosi w przeliczeniu 1 euro https://www.facebook.com/blogkolej/post ... bcFSnPzYkl | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |