| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Fayaz Tepe. Dojazd fayaz-tepe-dojazd,1078,133499 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Anonymous [ 25 Wrz 2018 18:11 ] |
| Temat postu: | Fayaz Tepe. Dojazd |
Będą Wam mówić, że można tylko taksówką, ale odłóżcie te bajki na bok. Pojedziecie za półdarmo marszrutką jadącą gdzieś dalej. Podróż rozpoczynamy na parkingu z marszrutkami o nazwie "W Angor" (в Ангор), a bilet kosztuje 2 000 som. Kierowca wysadzi nas pod Fayaz Tepe, skąd trzeba iść piechotą. Za wstęp zapłacimy 20 000 som, ale można się dogadać i dać "do łapy" 8 000 som. Wracając, proponuję podejść/ podjechać autostopem do Mauzoleum Al Hakkima at-Termizi, które jest w sumie przeciętne, ale z braku większych atrakcji w Termezie, można się wybrać. Z Mauzoleum wrócimy do centrum miasta marszrutką o numerze 305 - bilet za 3 000 som. Auto odjeżdża co chwilę z parkingu przed wejściem. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |