| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Etiopia w lipcu etiopia-w-lipcu,643,139615 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | cart [ 09 Mar 2019 23:18 ] |
| Temat postu: | Etiopia w lipcu |
Czy Etiopia w lipcu to jest dobry pomysł? chodzi mi głównie o temperaturę i znośność pogody. Wiem, że w takim Dżibuti czy Somalilandzie temperatura podchodzi pod 50 stopni. Trasa raczej standardowa, a widzę wrzutę na głównej za mniej niż 2k, dlatego się zastanawiam. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |