| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Eliminacje do Euro 2016 eliminacje-do-euro-2016,1572,48306 | Strona 1 z 8 |
| Autor: | proof [ 23 Lut 2014 18:40 ] |
| Temat postu: | Eliminacje do Euro 2016 |
Rozkład jazdy: http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Dow ... WNLOAD.pdf Zaczynamy z Gibraltarem 'away' we wrześniu 2014, jak najtaniej tam się dostać? | |
| Autor: | Mlody [ 23 Lut 2014 18:41 ] |
| Temat postu: | Re: Odp: Eliminacje do Euro 2016 |
Trzeba pamiętać, że mecze rozgrywane są w Algarve / Faro Wysłane z mojego LT18i | |
| Autor: | Anonymous [ 23 Lut 2014 18:47 ] |
| Temat postu: | Re: Eliminacje do Euro 2016 |
11 pazdziernika Wielki Bialy Orzel skonsumuje zakaske Sent from my iPad using Tapatalk | |
| Autor: | proof [ 23 Lut 2014 18:49 ] |
| Temat postu: | Re: Eliminacje do Euro 2016 |
Faktycznie, w Portugalii grali sparing ze Słowakami. Choć chyba będzie trzeba jeszcze poczekać na oficjalne potwierdzenie lokalizacji meczu. | |
| Autor: | dexMorgan [ 23 Lut 2014 19:15 ] |
| Temat postu: | Re: Eliminacje do Euro 2016 |
Grupa dość wyrównana (poza Niemcami oczywiście).Będą same mecze "walki" , klasycznie jak to przed eliminacjami jest hurraoptymizm, nie wiem do końca czym spowodowany Zobaczymy co pokażą teraz ze Szkocją,aczkolwiek po analizie na szybko,więcej niż 5-6 pkt na jesień nie widzę. 7 września (niedziela), 20:45: Gibraltar – Polska 11 października (sobota), 20:45: Polska – Niemcy 14 października (wtorek), 20:45: Polska – Szkocja 14 listopada (piątek), 18:00: Gruzja – Polska Za to Grecy chyba mają wtyki bo kolejny raz słaba grupa i znów pojadą na ME,taka by pasowała nam Grupa F: Grecja, Węgry, Rumunia, Finlandia, Irlandia Północna, Wyspy Owcze. | |
| Autor: | vipert [ 23 Lut 2014 19:16 ] |
| Temat postu: | Re: Eliminacje do Euro 2016 |
Eryk napisał(a): słyszałem dzisiaj fragment "wywiadu" z trenerem naszych zbytnio optymizmem nie wiało... i nie powinno wiać skoro dla Polski każda grupa to grupa śmierci. | |
| Autor: | emil1702 [ 23 Lut 2014 22:04 ] |
| Temat postu: | Re: Eliminacje do Euro 2016 |
Mecz będzie rozegrany w Faro w Portugalii, jednak zwiedzenie Faro, przejazd na Gibraltar, zobaczenie Sevilli i Malagi może być ciekawą opcją. | |
| Autor: | malyczak [ 23 Lut 2014 22:35 ] |
| Temat postu: | Re: Eliminacje do Euro 2016 |
A ja uważam,że grupa jest dla nas bardzo trudna. Z wyspiarzami nigdy łatwo nie było, Gruzja to nie jest chłopiec do bicia co więcej w tym momencie pewnie ich reprezentacja lepiej ma się niż nasza. Jedyny plus to taki, że grupa bardzo ciekawa kibicowsko/wyjazdowo | |
| Autor: | vipert [ 23 Lut 2014 22:48 ] |
| Temat postu: | Re: Eliminacje do Euro 2016 |
Myślę że dla Polski to fajny wyjazd turystyczny. Pokazać się reprezentacją w Portugalii - nie lada gratka. Poziom piłki nożnej w Polsce stoi na podobnym poziomie jak 20-30 lat temu. Problem polega na tym że inne reprezentacje technicznie podchodzą do tego sportu rozwijając się w nim, u nas zaś dalej jest to sfera marzeń. Nie zrozumcie mnie źle ale w mojej ocenie gigantyczne środki przeznaczane w Polsce na piłkę nożną powinny być znacznie ograniczone na korzyść dyscyplin gdzie odnosimy sukcesy. | |
| Autor: | Djorkaeff [ 24 Lut 2014 00:16 ] |
| Temat postu: | Re: Eliminacje do Euro 2016 |
Tak, wiem że na mecze polskiej reprezentacji siatkarzy i szczypiornistów walą tłumy i jest świetna atmosfera. Nie zmienia to jednak faktu, że zainteresowanie zarówno Polaków, jak i reszty świata tymi sportami nie jest tak duże jak piłką nożną i ludzie nie ładują w nie tak dużo pieniędzy. Stąd finansowanie tych dyscyplin nie jest tak opłacalne. Zaprzeczysz, że nie licząc meczów reprezentacji, zainteresowanie Polaków siatkówką i piłką ręczną jest nieporównywalne do zainteresowania piłką nożną? | |
| Autor: | kiew [ 24 Lut 2014 00:28 ] |
| Temat postu: | Re: Eliminacje do Euro 2016 |
vipert napisał(a): Nie zrozumcie mnie źle ale w mojej ocenie gigantyczne środki przeznaczane w Polsce na piłkę nożną powinny być znacznie ograniczone na korzyść dyscyplin gdzie odnosimy sukcesy. Większość pieniędzy w piłce to kasa od sponsorów, jak ich przekonać żeby inwestowali w siatkówkę czy ręczną, a nie piłkę nożna? Jedyna "państwowa" kasa jaka idzie w ogólności na piłkę to ta w formie dotacji z miast. Tylko, że nawet ta w większości przypadków po przeliczeniu ilości przekazanych złotówkę na jednego kibica na stadionie, wyjdzie że piłka dostaje mniej niż inne sporty. Ciężko walczyć z prawami popyt i podaży, a popyt jest na piłkę. A wracając do meritum to Faro fajną opcją się zdaje. Planowałem na te wakacje trip Porto-Lisbona i powrót z Faro i wychodzi na to, że termin powrotu (lub przylotu jeśli wybiorę się w drugim kierunku) już mi UEFA mniej więcej nakreśliła... | |
| Autor: | Mlody [ 24 Lut 2014 01:16 ] |
| Temat postu: | Re: Odp: Eliminacje do Euro 2016 |
W halówkę też mieli być mocni. Dostali z nami, jak dobrze pamiętam, 13:1. Spokojnie:-) Wysłane z mojego LT18i | |
| Autor: | kiew [ 24 Lut 2014 02:20 ] |
| Temat postu: | Re: Eliminacje do Euro 2016 |
Anonymous napisał(a): jacek69 napisał(a): Warto sie wybrac do Faro, bo moze to byc jedyny, wygrany mecz wyjazdowy Optymista. Przecież to piłkarze grający w ligach portugalskiej i hiszpańskiej w większości. Tylko ze względu na przystąpienie do federacji są nisko notowani. To prawie tak jakby Katalonia oderwała się od Hiszpanii i występowali by piłkarze z Barcelony czy Espaniolu.Też na podstawie rankingu twierdziłbyś że wygramy bo są niżej notowani. Z ostatniego koszyka gorzej nie można było trafić. Zobaczycie. Przyzwoitość nakazuje choć sprawdzić swoje przypuszczenia zanim się je publicznie zakomunikuje innym z taką pewnością. Z reprezentantów Gibraltaru powołanych na pierwsze oficjalne mecze w Portugalii nie gra NIKT, a w Hiszpanii gra jeden piłkarz i to w jakichś głębokich rezerwach w 4 lidze. Wg. mojej pobieżnej analizy to tak się rozkładają kraje w których grają: Gibraltar: 14 (wielu reprezentantów jest z gibraltarskiego klubu o unikalnej nazwie: Manchester United Wielka Brytania: 6 Hiszpania: 1 Izrael: 1 | |
| Autor: | JIK [ 24 Lut 2014 07:28 ] |
| Temat postu: | Re: Eliminacje do Euro 2016 |
Temat został wyczyszczony z postów odbiegających od głównego tematu. Za następne naruszenia regulaminu polecą się ostrzeżenia. BTW. Szkoda że Gibraltar nie gra u siebie | |
| Autor: | marcino123 [ 27 Lut 2014 20:13 ] |
| Temat postu: | Re: Eliminacje do Euro 2016 |
JIK napisał(a): T BTW. Szkoda że Gibraltar nie gra u siebie to jednak wciąż najbardziej ekscytujący kierunek wyjazdowy Mecz w Faro i według upodobań, można ruszyć na północ do Lizbony czy Porto lub na wschód przez Sewillę do Malagi Wyjazd do Gruzji psuje listopadowy termin | |
| Autor: | qyon [ 27 Lut 2014 20:49 ] |
| Temat postu: | Re: Eliminacje do Euro 2016 |
Witajcie, będę miał okazję być na meczu z Gibraltarem. Akurat od 07.09 będę przebywał w Algarve - dokładnie w Carvoeiro. Więc jeśli ktoś z forumowiczów będzie reflektował na wspólne kibicowanie/dojazd/wyjazd z okolic Loule to proszę o kontakt pozdrawiam! | |
| Autor: | kawus [ 02 Mar 2014 02:18 ] |
| Temat postu: | eliminacje ME 14 XI 2014 Gruzja–Polska (godz.18.00) |
Wybiera sie ktoś? Mecz w piątek . | |
| Autor: | RaDiDaM [ 06 Mar 2014 01:39 ] |
| Temat postu: | Re: Eliminacje do Euro 2016 |
Z taką grą reprezentacji to szkoda gdzieś jechać... Kompromitacja. Myślałem, że gorzej niż za Fornalika nie będzie. | |
| Autor: | zales [ 06 Mar 2014 01:49 ] |
| Temat postu: | Re: Eliminacje do Euro 2016 |
Nie wiem dlaczego, ale każde niepowodzenie reprezentacji jest zrzucane na selekcjonera - jak sama nazwa mówi, on selekcjonuje a nie trenuje. Pozwolę sobie zacytować staropolskie powiedzenie: "z gówna bata nie ukręcisz". Dziękuje, dobranoc. | |
| Autor: | lahcimmm2 [ 06 Mar 2014 02:24 ] |
| Temat postu: | Re: Eliminacje do Euro 2016 |
sprobuje cos zorganizować do Faro, jedyne pewne 3 punkty podczas tych eliminacji i wrescie okazja zobaczyć Portugalie może bedzie | |
| Strona 1 z 8 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |