| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [Holandia] Eindhoven - Amsterdam eindhoven-amsterdam,1434,33192 | Strona 5 z 5 |
| Autor: | Gonzalo83 [ 18 Lip 2016 15:50 ] |
| Temat postu: | Re: [Holandia] Eindhoven - Amsterdam |
Kupujesz je gdy ogłaszają promo w sklepach jak np.: Kruidvat, Albert hejn, blokker, Jan linders. Bilety sa ważne na ok 3 miesiące do przodu, możesz cały dzień jeździć na jednym bilecie po całej Holandii, z reguły promocje sa na dni weekendowe (sobota-niedziela) ale zdarzają sie też na zwykłe dni, trzeba doczytać przy danej promo to co piszę mala czcionką. Zwykle jest ogłoszenie wcześniej w mediach nl albo w gazetce reklamowej danego sklepu radziu89 napisał(a): metia napisał(a): W tej chwili trwa akcja sklepu Blokker. Ale bilety są do kupienia tylko na miejscu, w sklepie, a sprzedaż miała zacząć się 14 lipca - a w tych akcjach bilety rozchodzą się bardzo szybko. Plus jest pewna ilość ograniczeń dotyczących podróży. Czyli w skrócie: nie jest tak, że te bilety są dostępne cały czas i na dowolny termin. a można kupić je do przodu ? wtedy by mi je np kolega kupił ? czy one po prostu kupujesz i masz na konkretną datę ? i cały dzień jeździsz coś na kształt naszych regio czy jak ? | |
| Autor: | metia [ 18 Lip 2016 17:30 ] |
| Temat postu: | Re: [Holandia] Eindhoven - Amsterdam |
Bilet z obecnej promocji Blokker jest ważny na podróże od 18 lipca do 11 września. To tzn. Dag Dalkaart, czyli w dni powszednie nie możesz zaczynać podróży między 6:30-9:00 i 16:00-18:30 (jeżeli zaczniesz podróż przed tą godziną, to możesz ją dokończyć). W weekend można jechać przez cały dzień. Liczba podróży jest nieograniczona. Bilet aktywuje się na dany dzień przez inchecken na pierwszą podróż. Trzeba robić inchecken i uitchecken na każdy odcinek podróży. Ponieważ pytanie było jeszcze o typy pociągów, to dodaję info na ten temat. Dozwolone są wszystkie pociągi (również te obsługiwane przed operatorów innych niż NS, czyli np. Arriva, Veolia czy Connexxion), z wyłączeniem ICE i Intercity Direct na trasie Rotterdam-Schiphol. | |
| Autor: | radziu89 [ 19 Lip 2016 12:42 ] |
| Temat postu: | Re: [Holandia] Eindhoven - Amsterdam |
https://www.ns.nl/producten/en/s/dagkaart-juli-1606072 tutaj za 12,50 eur można zakupić na cały dzień | |
| Autor: | metia [ 19 Lip 2016 13:05 ] |
| Temat postu: | Re: [Holandia] Eindhoven - Amsterdam |
Nie do końca jest tak, że po prostu można sobie kupić. Kupowanie na stronie ns.nl wymaga posiadania konta w holednerskim/belgijskim banku, bo można płacić tylko w systemie iDeal. Więc albo trzeba takie konto mieć, albo znaleźć dostęp do osoby z takim kontem. A tak btw. to @radziu89, Twój link nie działa. Przy próbie dodania biletu do koszyka występuje błąd. | |
| Autor: | radziu89 [ 04 Sie 2016 22:11 ] |
| Temat postu: | Re: [Holandia] Eindhoven - Amsterdam |
dziwne u mnie działa, dokładnie kupił mi kolega który ma do tego dostęp. jakby ktoś miał z tym mega problem to poproszę prv może uda się pomóc. | |
| Autor: | anka_ww [ 25 Sie 2016 09:07 ] |
| Temat postu: | Re: [Holandia] Eindhoven - Amsterdam |
metia napisał(a): Nie do końca jest tak, że po prostu można sobie kupić. Kupowanie na stronie ns.nl wymaga posiadania konta w holednerskim/belgijskim banku, bo można płacić tylko w systemie iDeal. Więc albo trzeba takie konto mieć, albo znaleźć dostęp do osoby z takim kontem. Potwierdzam, rozmawiałam z pracownikiem na chacie i to samo mi powiedział. | |
| Autor: | bicyk1 [ 15 Wrz 2016 22:44 ] |
| Temat postu: | Re: [Holandia] Eindhoven - Amsterdam |
jakim przewoznikiem obecnie najtaniej z lotniska ein do amsterdamu ? | |
| Autor: | Czarno-Czarny [ 21 Wrz 2016 18:42 ] |
| Temat postu: | Re: [Holandia] Eindhoven - Amsterdam |
dojazd-z-lotniska-do-centrum-amsterdamu,1299,46975?start=40 | |
| Autor: | potek7 [ 05 Sie 2017 18:47 ] |
| Temat postu: | Re: [Holandia] Eindhoven - Amsterdam |
Aktualnie na trasie Eindhoven - Boxter kursują autobusy (komunikacja zastępcza z powodu remontu torów). Czas przejazdu autobusem 30 minut, chociaż dziś podróżowałem autobusem również po okolicznych miasteczkach i dworcach i czas przejazdu wyniósł 50 minut. Dziś rano na dworcu w Eindhoven było bardzo duzo podróżnych oczekujacych na możliwość wejścia do autobusu. Niektórzy czekali znacznie ponad 60 minut. | |
| Autor: | metia [ 05 Sie 2017 18:58 ] |
| Temat postu: | Re: [Holandia] Eindhoven - Amsterdam |
I będzie tak do 13 sierpnia włącznie. Trzeba się liczyć z dodatkową godziną w podróży (co najmniej). | |
| Autor: | potek7 [ 05 Sie 2017 18:59 ] |
| Temat postu: | Re: [Holandia] Eindhoven - Amsterdam |
metia napisał(a): Nie do końca jest tak, że po prostu można sobie kupić. Kupowanie na stronie ns.nl wymaga posiadania konta w holednerskim/belgijskim banku, bo można płacić tylko w systemie iDeal. Więc albo trzeba takie konto mieć, albo znaleźć dostęp do osoby z takim kontem. Można też kupić za gotówkę. Trzeba śledzić promocje w kriudvat-cie, Albert Hein, Blokker. Tam można kupić bilety w granicach 12-14 euro na cały dzień, zazwyczaj na weekend. Dobrze jest patrzeć na promocje - oferty mozna przegladać w Internecie. | |
| Autor: | metia [ 05 Sie 2017 19:07 ] |
| Temat postu: | Re: [Holandia] Eindhoven - Amsterdam |
Owszem, można kupić bilety stacjonarnie w wymienionych sklepach, ale one często mają okres ważności naprzód, np. za miesiąc, więc nie skorzystasz od razu. Bywa też tak, że w większych miastach w sklepach w centrum bilety szybko się kończą. Nie raz zdarzyło mi się, że zaszłam do sklepu w dniu rozpoczęcia sprzedaży rano, zaraz po otwarciu, i biletów jeszcze nie było, a po południu tego samego dnia już ich nie było. | |
| Autor: | seba1902 [ 05 Sie 2017 21:14 ] |
| Temat postu: | Re: [Holandia] Eindhoven - Amsterdam |
w holandii swietnie działa bla bla car, za dyche dojedziecie | |
| Autor: | zeluw [ 29 Mar 2018 19:16 ] |
| Temat postu: | Re: [Holandia] Eindhoven - Amsterdam |
Czy ktoś może potwierdzić, czy jeśli jadę w 4 osoby oraz wiem, że według regulaminu nie mogę odbyć podróży w godzinach szczytu, to ten bilet na pociąg za 7,5 EUR na głowę w 1 stronę zadziała: https://www.ns.nl/producten/en/meest-ge ... et-daluren Chodzi o trasę Eindhoven - Amsterdam. Podróżującymi będą osoby w wieku 23-27 lat, aczkolwiek żadnych ograniczeń z tego wynikających nie znalazłem. | |
| Autor: | Filek [ 30 Mar 2018 00:23 ] |
| Temat postu: | Re: [Holandia] Eindhoven - Amsterdam |
Tak, ale płatność tylko z holenderskiego konta. | |
| Autor: | jabollus [ 14 Kwi 2019 13:10 ] |
| Temat postu: | Re: [Holandia] Eindhoven - Amsterdam |
Cześć wszystkim ! Będę jechał Flixbusem z Amsterdamu do Eindhoven. Czy lepiej będzie wsiadać na dworcu Amsterdam Sloterdijk, czy Bijlmer? Nocleg mam w centrum Amsterdamu, a oba przystanki są oddalone od centrum. Na który dworzec łatwiej dotrzeć? | |
| Autor: | BooBooZB [ 14 Kwi 2019 14:09 ] |
| Temat postu: | Re: [Holandia] Eindhoven - Amsterdam |
Nie ma to większego znaczeniu. Zarówno ze Sloterdijk, jak i z Bijlmer dojedziesz na Central metrem bez przesiadki. Z Bijlmer są to linie 50 i 54. | |
| Autor: | Z6GD9 [ 27 Kwi 2019 11:05 ] | ||
| Temat postu: | Re: [Holandia] Eindhoven - Amsterdam | ||
Czy aby kupić bilet online (np. bilet grupowy na https://www.ns.nl) nadal trzeba posiadać konto w banku holenderskim (zgodnie z informacją od Filka w mailu 95), czy można już płacić polskimi ( i/lub Revolutem) kartami? Na stronie przewoźnika nie widać tego ograniczenia:
| |||
| Autor: | metia [ 27 Kwi 2019 11:50 ] |
| Temat postu: | Re: [Holandia] Eindhoven - Amsterdam |
@Z6GD9 Od jakiegoś czasu działają już płatności kartą. | |
| Autor: | Z6GD9 [ 27 Kwi 2019 22:29 ] |
| Temat postu: | Re: [Holandia] Eindhoven - Amsterdam |
Thx za odpowiedź. | |
| Strona 5 z 5 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |