Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[DUB] Dublin <-> miasto
dublin-miasto,1298,18953
Strona 4 z 8

Autor:  natka26 [ 13 Lis 2017 13:59 ]
Temat postu:  Re: Dublin

Garmond napisał(a):
Orientujecie się czy kupując Leap Visitor Card (24h) mogę skorzystać z autobusu nocnego linii 700?


Na Leap Visitor Card możesz skorzystać z lini 747 oraz 757 (rozkłady: 747 757).
Na nocne autobusy po 24:00 obowiązuje inna taryfa, płaci się u kierowcy tylko monetami lub wcześniej można zakupić bilet w sklepie typu 'Spar, Londis, Centra' (6,50 EUR) (rozkłady)

Autor:  Pawelos07 [ 26 Lis 2017 19:51 ]
Temat postu:  Re: Dublin

Czy aktualnie dojazd z lotniska do centrum i z powrotem za 10EURO to najtańsza opcja? ( bilety kupione online na stronie Terravision)

Autor:  macq91 [ 26 Lis 2017 19:53 ]
Temat postu:  Re: Dublin

Przeczytaj ten wątek a się dowiesz. Wszystko jest napisane.

Autor:  Pawelos07 [ 26 Lis 2017 20:52 ]
Temat postu:  Re: Dublin

Żadnych aktualnych cen tu nie widzę. Potrzebuję bilet na 3 grudnia około 13:00 z lotniska do centrum i powrót około 23:00 tego samego dnia. Co i gdzie kupić aby najtaniej wyszło, pomoże ktoś bez głupich odpowiedzi?

Autor:  macq91 [ 26 Lis 2017 21:03 ]
Temat postu:  Re: Dublin

Autobus 16 lub 41. 3.10€? OW lub 2.60€ z Leap Card. Kupujesz u kierowcy i dojedziesz do samego centrum. Cały wątek jest o tym.

Autor:  Zeus [ 26 Lis 2017 21:08 ]
Temat postu:  Re: Dublin

Pawelos07 napisał(a):
pomoże ktoś bez głupich odpowiedzi?


Gdzie była głupia odpowiedz od @macq91 ?

Autor:  Pawelos07 [ 26 Lis 2017 22:21 ]
Temat postu:  Re: Dublin

macq91 napisał(a):
Autobus 16 lub 41. 3.10€? OW lub 2.60€ z Leap Card. Kupujesz u kierowcy i dojedziesz do samego centrum. Cały wątek jest o tym.

Ok dzięki. A z jakiego przystanku będę miał autobus powrotny na lotnisko? Mam patrzeć tylko na numerki 16 lub 41 czy będzie napisane coś w stylu destination: Dublin Airport?

Autor:  Trentine [ 26 Lis 2017 22:34 ]
Temat postu:  Re: Dublin

https://www.aransweatersdirect.com/blogs/blog/how-do-i-get-from-dublin-airport-to-the-city-centre
tu jest jak krowie na rowie opisane

Autor:  marek.lysy [ 08 Kwi 2018 21:01 ]
Temat postu:  Re: Dublin

Czy można kupić Leap visitor Card na lotnisku po 23:00?

Autor:  macq91 [ 08 Kwi 2018 21:08 ]
Temat postu:  Re: Dublin

Po 23 nie kupisz Leap karty na lotnisku.

Autor:  JackD [ 27 Lip 2018 21:39 ]
Temat postu:  Re: Dublin

Jak ktoś robi sobie przesiadkę w Dublinie i nie chce jechać do centrum, a mimo wszystko chce wyskoczyć z lotniska, to za 2 EUR OW można pojechać shuttle busem hotelu Premier Inn (odjazd co 30 minut). Można wysiąść przy hotelach: Travelodge Swords oraz Premier Inn, polecam wysiąść przy pierwszym, gdyż stamtąd bliziutko jest Lidl i ok 5 minut spacerem centrum handlowe Pavilons w którym jest m.in. Primark. Trochę dalej Swords Castle. Powrót w przeciwnym kierunku lepiej zrobić z Premier Inn, gdyż z Travelodge cena to 3 EUR (odjazdy też co 30 minut). Można coś zjeść, kupić i wyrobić się w 2h.

Cytuj:
Free parking is available for hotel guests on the night of your stay only, there is no long stay parking available at this hotel.

A shuttle service to and from the airport is available for €2 per person each way (under 16s free). The first shuttle from the hotel is at 4.15am, last departure 10.45pm. The first shuttle from the Airport at 4.30am, last departure at 11pm. The bus runs every 30 mins. At Dublin Airport, the shuttle service is available from Zone 16 in the centre concourse (approx 5 mins walk from Terminals 1 and 2) . The shuttle is operated by an independent company, not the hotel. Please check the times for departures, located next to the vending machine in Zone 16.

Autor:  macq91 [ 27 Lip 2018 22:26 ]
Temat postu:  Re: Dublin

Do każdego lepszego hotelu w okolicy można dojechać shuttle busem w cenie 2/3€ OW. Często kupując bilet RT u kierowcy wychodzi taniej. Jeśli ktoś posiada jakiś wyższy status np. w Hiltonie to może jechać za darmo pokazując kartę. Większość shuttle busów jeździ całą dobę a rozkład zwykle można znaleźć na stronie hotelu.

Autor:  klapio [ 09 Wrz 2018 11:28 ]
Temat postu:  Re: Dublin

Mam pytanie odnośnie transportu w Dublinie. Przyjeżdżam wieczorem z Belfastu autobusem Aircoach na przystanek przy O’Connell Street. Muszę się dostać miejskim autobusem do swojego miejsca noclegowego, a następnego dnia chce pojechać na półwyspem Howth, wrócić do centrum i po południu udać się na lotnisko. Czy Leap Visitor Card za 10€ to najlepsze rozwiązanie, czy dostane ją w pobliżu O’Connell Street oraz czy jest ona ważna przez 24 godziny od skasowania czy jedynie do północy? Czytałem informacje z https://about.leapcard.ie/leap-visitor- ... sitor-card ale zastanawiam się, na ile są one aktualne.

Autor:  yogibabu [ 05 Paź 2018 22:18 ]
Temat postu:  Re: Dublin

Podbijam. Będę w podobnej sytuacji i przydało by się aktualne info.

Autor:  gosiagosia [ 04 Sty 2019 14:50 ]
Temat postu:  Re: Dublin

Lotnisko w Dublinie. Czy jest przechowalnia bagażu? Jeżeli tak to ile to kosztuje?

Autor:  Zeus [ 04 Sty 2019 14:56 ]
Temat postu:  Re: Dublin

https://www.dublinairport.com/at-the-ai ... facilities
https://www.leftluggage.ie/

Autor:  gosiagosia [ 04 Sty 2019 15:01 ]
Temat postu:  Re: Dublin

Drogo :roll:
szafek nie ma?

Autor:  Mariola Żmijewska [ 16 Lut 2019 03:46 ]
Temat postu:  Re: Dublin

Czy wie ktoś może ile zajmuje przejście z terminala 2 do T1? Ląduje Norwegianem i mam tylko godzinę na przesiadkę na Ryanaira, ktory odlatuje z T1 :/

Autor:  macq91 [ 16 Lut 2019 09:43 ]
Temat postu:  Re: Dublin

Z bagażem czy bez? Przylot z USA? W 1 godz. raczej nie uda Ci się zdążyć.

Autor:  Tom Jed [ 16 Lut 2019 10:11 ]
Temat postu:  Re: Dublin

Zycie na krawedzi :) Wg mnie bedzie ciezko, ale trzymam kciuki i czekam na relacje z tej przesiadki.

Strona 4 z 8 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/