Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Dortmund - Zakupy
dortmund-zakupy,1467,23864
Strona 1 z 1

Autor:  luki1975 [ 16 Sty 2013 17:18 ]
Temat postu:  Dortmund - Zakupy

Mam pytanie wybieram się na 1 dniówkę do Dortmundu.
Czytałem o Primarku i tam mam zamiar sie wybrać ale może ktoś zna jeszcze jakieś inne sklepy warte uwagi.
Sprawdzałem i widze że w Centrum jest też TKMaxx - był ktoś moze i jest w stanie powiedziec czy warto ?.
Może jakies inne sklepy ?

Autor:  wtak [ 16 Sty 2013 18:31 ]
Temat postu:  Re: Dortmund - Zakupy

Primark znajduje się w domu handlowym Trier w centrum. Całe centrum to mnóstwo domów handlowych.
Wybierzesz co zechcesz.

Autor:  fragole [ 17 Sty 2013 00:30 ]
Temat postu:  Re: Dortmund - Zakupy

dokładnie
Zara, Mango, Esprit, Rossmann, Lush, Oliver, Saturn ... (te akurat rzuciły mi się w oczy na głównych deptakach w centrum)
plus sklepy w GH

Autor:  p14c3k [ 17 Sty 2013 00:36 ]
Temat postu:  Re: Dortmund - Zakupy

@luki1975: jest tez TkMax, chyba tez 3 pietra,, jednak asortyment troche inny niz w UK,,

Autor:  gibson007 [ 26 Kwi 2014 23:52 ]
Temat postu:  Re: Dortmund - Zakupy

Ceny w Primarku super, powiedziałbym że jeszcze niższe niż w UK. Polecam również pod względem jakości.

Autor:  Djorkaeff [ 18 Wrz 2014 11:13 ]
Temat postu:  Re: Dortmund - Zakupy

Pewnie przez "zakupy" wiekszosc rozumie cos innego, ale dla mnie Primark to zadna atrakcja, za to bardzo polecam sklep z serii "wszystko po 1 euro", ktory znajduje sie dokladnie tutaj:

http://bit.ly/1rdTMLO

Calkiem duzo fajnych rzeczy, na czele z Haribo i zapinaczem do roweru tanszymi niz w Polsce ;)

Autor:  Anonymous [ 06 Lip 2016 17:15 ]
Temat postu:  Re: Dortmund - Zakupy

Wczoraj cały dzień spędziłem na zakupach ( czego nie cierpię, ale czasem coś trzeba dokupić) :D
Obkupiłem się w C&A. Trwa tam prawdziwa, a nie udawana wyprzedaż letniego towaru. Spory wybór, ceny rewelacja. Niektóre porównywalne z Primarkiem, a jakość jednak zdecydowanie lepsza. Masa dobrego towaru po 3,5,7,9,12,15€ . I przede wszystkim są dostępne rozmiary dla normalnych ludzi. Czyli ciuchy XXXL i buty 47. :mrgreen:
Wielki sklep. Chyba nawet wiēkszy od tego w Berlinie.
Warto skoczyć na jednodniówkę.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/