| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Dortmund dortmund,1242,6075 | Strona 4 z 4 |
| Autor: | bim-bam [ 11 Wrz 2025 23:24 ] |
| Temat postu: | Re: Dortmund |
A ja polecam ogród dendrologiczno-botaniczny (Rombergpark), który jest w sąsiedztwie z ogrodem zoologicznym. Załącznik: dendr.jpg [ 583.06 KiB | Obejrzany 301 razy ] | |
| Autor: | leitoo [ 12 Wrz 2025 07:55 ] |
| Temat postu: | Re: Dortmund |
Dortmund nie rzuca na kolana turystycznie, ale do powyższych wpisów dodam darmowe (na sierpień 2025) muzeum Dortmund U-Tower: https://maps.app.goo.gl/4DArYKJRjZU76yYe6 z tarasem widokiem na dachu. Blisko centrum i głównej ulicy handlowej, rzut beretem od dworca, przy którym znajduje się również muzeum niemieckiego futbolu https://maps.app.goo.gl/h4VrK6QWtuDEuxYw5, bilety od 15 EUR. | |
| Strona 4 z 4 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |