| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| DJE - po wyspie dje-po-wyspie,380,186322 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | kubap1 [ 06 Maj 2026 15:52 ] |
| Temat postu: | DJE - po wyspie |
Ponieważ brak opisu wiec kilka słów. Podstawowy/jedyny publiczny środek transportu w kierunku miejscowosci turystycznych to żólte taxi. Cennik do Houmt Souk to 15 dinarów. W okolice Grand Casino to 30. Myślę że da się jeszcze ze 2 dinary urwać. Jak ktoś lubi się targowac. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |