Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

DJE - po wyspie
dje-po-wyspie,380,186322
Strona 1 z 1

Autor:  kubap1 [ 06 Maj 2026 15:52 ]
Temat postu:  DJE - po wyspie

Ponieważ brak opisu wiec kilka słów. Podstawowy/jedyny publiczny środek transportu w kierunku miejscowosci turystycznych to żólte taxi. Cennik do Houmt Souk to 15 dinarów. W okolice Grand Casino to 30. Myślę że da się jeszcze ze 2 dinary urwać. Jak ktoś lubi się targowac.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/