| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [Luksemburg] darmowa komunikacja darmowa-komunikacja,1428,136102 | Strona 2 z 2 |
| Autor: | piekara114 [ 06 Mar 2024 18:42 ] |
| Temat postu: | Re: [Luksemburg] darmowa komunikacja |
P+R Bouillon i autobus 17 do centrum. To jest bezpłatny parking przez pierwsze 24 godziny. https://maps.app.goo.gl/WK7dBPZw5C21tuZN8 Ten parking też jest bezpłatny i są autobusy do centrum. https://maps.app.goo.gl/UF5iWuzq6ve7HgPW8 W samym centrum miasta - Glacis (darmowy w weekendy) https://maps.app.goo.gl/TgcAmFcUtHxfxFnA7 Jedyna uwaga: w tygodniu może nie być wolnych miejsc na tych parkingach. W razie czego w tyg można próbować zaparkować w Auchan Kirchberg, pierwsze 3godz za darmo (w w-end 5godz) i spod sklepu tramwajem do centrum | |
| Strona 2 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |