Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[Luksemburg] darmowa komunikacja
darmowa-komunikacja,1428,136102
Strona 2 z 2

Autor:  piekara114 [ 06 Mar 2024 18:42 ]
Temat postu:  Re: [Luksemburg] darmowa komunikacja

P+R Bouillon i autobus 17 do centrum.
To jest bezpłatny parking przez pierwsze 24 godziny.
https://maps.app.goo.gl/WK7dBPZw5C21tuZN8


Ten parking też jest bezpłatny i są autobusy do centrum.
https://maps.app.goo.gl/UF5iWuzq6ve7HgPW8

W samym centrum miasta - Glacis (darmowy w weekendy) https://maps.app.goo.gl/TgcAmFcUtHxfxFnA7

Jedyna uwaga: w tygodniu może nie być wolnych miejsc na tych parkingach.


W razie czego w tyg można próbować zaparkować w Auchan Kirchberg, pierwsze 3godz za darmo (w w-end 5godz) i spod sklepu tramwajem do centrum

Strona 2 z 2 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/