Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 650 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#381 PostWysłany: 26 Sty 2016 17:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Kwi 2014
Posty: 544
niebieski
Wiadomo jest, że teraz ciężko coś po dobrej(naszej) cenie kupić, gdy jest tak wysoki dolar. Ale będąc niedawno w Chicago, udało mi się kupić dwie pary butów Ralpha Laurena. Za parę - 24$(wyszło okolo 100zł), gdzie takie same w sklepie internetowym - 300zł.

Do tego byla dobra promocja na ciuchy Hollister.
Perfumy o dziwo były tanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Leć do Ameryki Środkowej i zobacz dwa oceany 😮🌊 Bilety do Panamy za 2394 PLN Leć do Ameryki Środkowej i zobacz dwa oceany 😮🌊 Bilety do Panamy za 2394 PLN
Letnia wycieczka bez brania urlopu 😍 Weekend w Sztokholmie za 420 PLN (loty + ⭐⭐⭐⭐ hotel ze śniadaniami) 🇸🇪 Letnia wycieczka bez brania urlopu 😍 Weekend w Sztokholmie za 420 PLN (loty + ⭐⭐⭐⭐ hotel ze śniadaniami) 🇸🇪
Offline
#382 PostWysłany: 04 Lut 2016 11:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 595
Loty: 80
Kilometry: 171 925
Krajów: 17 / 7.9%
niebieski
W zeszłym tygodniu w outletach w Orlando dobre promocje były w GAP, Hilfigerze i US Polo. Generalnie przy tym kursie trzeba się trochę naszukać. Niestety szukałem czegoś z Hollistera i nie było nic w dobrych cenach. Może nie to wybrzeże :roll:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#383 PostWysłany: 04 Lut 2016 11:15 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1660
Loty: 78
Kilometry: 79 885
Krajów: 19 / 8.9%
niebieski
Był ktoś (albo jest) teraz w USA i patrzył może w jakich cenach są ciuchy Abercrombie & Fitch ? Lubie tą firmę, ostatnio byłem w Londynie i jak zobaczyłem ceny to się trochę załamałem. Bluzy po 80-90 funtów, gdzie w Stanach kosztowały może 1/3 z tego. Ktoś kojarzy jak to wygląda aktualnie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#384 PostWysłany: 04 Lut 2016 11:28 

Rejestracja: 14 Lis 2010
Posty: 915
Loty: 115
Kilometry: 149 522
Krajów: 17 / 7.9%
platynowy
meskie bluzy rozpinane w Abercrombie średnio od ok 50$ do 90$. To ceny w regularnych sklepach, w outletach na pewno jeszcze taniej.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kravkrk lubi ten post.
 
      
Offline
#385 PostWysłany: 04 Lut 2016 11:36 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1660
Loty: 78
Kilometry: 79 885
Krajów: 19 / 8.9%
niebieski
no wlasnie, 50-70 $ za cenę w regularnym sklepie to ja rozumiem - 220-250 zł , a nie 80-90 funtów czyli 450-500 zł :/


Ostatnio edytowany przez Kravkrk 04 Lut 2016 12:17, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#386 PostWysłany: 04 Lut 2016 11:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 595
Loty: 80
Kilometry: 171 925
Krajów: 17 / 7.9%
niebieski
W GAPie standardowe rozpinane bluzy męskie z napisem GAP kosztowały 29.99$, nierozpinane i damskie 19.99$. Ile takie coś kosztuje w PL?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#387 PostWysłany: 04 Lut 2016 12:13 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 2265
srebrny
ceny w GAP można w łatwy sposób obniżyć przez różnego rodzaju kupony z ich strony lub http://www.retailmenot.com
W Polsce GAP dostępny tylko przez Internet, chyba już nie mają swoich stacjonarnych sklepów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#388 PostWysłany: 04 Lut 2016 17:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Kwi 2014
Posty: 544
niebieski
Będąc w Chicago były promocje Abercrombie typu kup jedną bluzę przecenioną a drugą przecenioną weź o połowę.

Hoolister mial promocję na Jeansy.
W tym samym budynku znajdował się Adidas. Tam były przeceny na ciuchy. Za fajną bluzę z kapturę zaplaciłem 25$. Na nasze to okolo 100zł. Taką samą widziałem w Polsce i kosztowala po przecenie 170zł.


Jeśli ktoś będzie w Chicago to nie musi jechać poza miasto do outletów. W centrum znalazłem sklepy w jednym budynku; abercrombie, adidas, aeropostale, hoolister, lacoste, puma, sephora, victoria secret i jakieś tam sportowe.

nie pamiętam już ulicy, ale jeśli ktoś będzie zainteresowany to postaram się przypomnieć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#389 PostWysłany: 08 Lut 2016 15:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 452
Loty: 67
Kilometry: 138 255
Krajów: 19 / 8.9%
niebieski
jak na moje tjmaxx (tkmaxx) i za 10 usd spodnie calvin klein, da się sporo wychaczyć levisy +- 30 $ ale ceny nie tak trakcyjne jak przy niższym kursie $:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#390 PostWysłany: 21 Mar 2016 21:35 

Rejestracja: 19 Mar 2012
Posty: 59
Ach, jak mnie się marzą zakupy w USA! :D Ale mogłoby być ciężko, bo głównie mieszkaniowe - dekoracje, meble :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#391 PostWysłany: 11 Kwi 2016 21:39 

Rejestracja: 10 Lip 2014
Posty: 1
Cześć,
Odświeżam temat ;)

Bliska mi osoba będzie w Chicago przez najbliższe parę tygodni. I ma do dyspozycji 2 torby po 32kg.

Proszę was o porady gdzie kupować w Chicago, jakie są mniej więcej ceny odzieży w sklepach typu Ralph Lauren.
Czy może nie skorzystać z okazji i, mimo aktualnego kursu, opłacalny będzie zakup czegoś na sprzedaż w Polsce ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#392 PostWysłany: 12 Kwi 2016 14:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Kwi 2014
Posty: 544
niebieski
W samych Chicago czy na obrzeżach? Bo jeśli na obrzeżach to masz sporo outletów. W centrum miasta też znajdziesz parę sklepów gdzie można w miarę przy dobrej cenie kupić ciuchy.

Jeśli obrzeża to warto skoczyć do Aurory.
Góra
 Profil Relacje PM off
megadzuliano uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#393 PostWysłany: 12 Kwi 2016 14:32 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 9540
srebrny
Cytuj:
mimo aktualnego kursu, opłacalny będzie zakup czegoś na sprzedaż w Polsce ?

Nie będzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#394 PostWysłany: 13 Kwi 2016 10:53 

Rejestracja: 10 Lip 2014
Posty: 1
@wiater
Dzięki za odpowiedzi, z tego co wiem to okolice Evanston. Ale bedzie tam dwa miesiące, dlatego pytam o najlepsze miejscówki do zakupów ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#395 PostWysłany: 22 Maj 2016 18:07 

Rejestracja: 10 Cze 2015
Posty: 21
Cześć :)
Za 2 tyg lecę do Stanów na 4mce. Jako że zarobię trochę pieniędzy chciałbym sobie nowego MacBook-a i iPhone (nie, że byłbym jakimś maniakiem apple, ale jak jest okazja kupić coś w lepszej cenie to czemu nie;)
I mam do was pytanie odnoście TaxFree... Czy ono w ogóle działa w Stanach? Wiem, że jeśli obywatel innego kraju niż strefa Unii Europejskiej kupi sobie np. elektronikę może liczyć na zwrot podatku.

Jak to wygląda w przypadku Stanów Zjednoczonych i Europy (Polski?)


Ostatnio edytowany przez Abcn, 23 Maj 2016 18:05, edytowano w sumie 1 raz
Literówka + pamiętaj o przycisku 'pomógł'
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#396 PostWysłany: 22 Maj 2016 18:30 

Rejestracja: 30 Maj 2013
Posty: 441
Loty: 644
Kilometry: 1 419 433
Krajów: 59 / 27.6%
niebieski
Z tego co się orientuje to nie ma mozliwosci odzyskania podatku za zakupy w US-a. Podatek jest stanowy a n ie federalny i państwo go nie zwraca (https://help.cbp.gov/app/answers/detail/a_id/373/~/how-to-obtain-a-refund-of-sales-tax-paid-while-visiting-the-united-states).
Dlatego najlepiej kupować w stanie o niskim podatku np. w Delaware jest zerowy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#397 PostWysłany: 23 Maj 2016 17:23 

Rejestracja: 10 Cze 2015
Posty: 21
Sorry, za zapytanie, ale nie mogę swojego pytania wygooglować...
Jakie jeszcze Stany są atrakcyjne pod względem niskich podatków? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#398 PostWysłany: 23 Maj 2016 17:45 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3250
Loty: 210
Kilometry: 469 202
Krajów: 56 / 26.2%
srebrny
Alaska :)

A listę masz tu https://en.wikipedia.org/wiki/Sales_tax ... mary_table
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#399 PostWysłany: 23 Maj 2016 19:06 

Rejestracja: 30 Maj 2013
Posty: 441
Loty: 644
Kilometry: 1 419 433
Krajów: 59 / 27.6%
niebieski
Delaware np Newark jest osiągalne z Nowego Jorku z ciągu 3 godzin autobusem (np Megabus często za 5 USD) - i może to byc opłacalne przy większych zakupach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#400 PostWysłany: 23 Maj 2016 19:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 1225
srebrny
Tylko radzę wcześniej zarezerwować sprzęt, bo pół wschodniego wybrzeża tam "zajeżdża" ;).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 650 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 33  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group