Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Chicago-Nowy York
chicago-nowy-york,765,164843
Strona 1 z 1

Autor:  sebaa [ 19 Kwi 2022 12:07 ]
Temat postu:  Chicago-Nowy York

Macie pomyśl jak się dostać, bo trochę sie zagapiłem i loty zdrożały o 100% przed świętam chciałem leciec z Chicago do Waszyngtonu za 380zł i pózniej autobuśem do NY a teraz ponad 700zł, bezpośrednio do NY ponad 600zł.

Samochód odpada z róznych względów, autobusem ktoś jechał 18h to straszna męczarnia chyba ?
Może ktoś ma koncepcję jak by można się dostać szukałem już np. przez Buffalo żeby wodospad przy okazji zoabczyć ale też drogo.
28.04 będę w Chicago a 29-30 chciałbym być w NY.

Może jakiś pociąg czy coś może ktoś ma jakiś pomyśl. Na bilety lotnicze last minute chyba nie ma co liczyć i raczej będą drożały mam rację ?

Autor:  oskiboski [ 19 Kwi 2022 12:36 ]
Temat postu:  Re: Chicago-Nowy York

Za mile powinno być znośnie

Autor:  sebaa [ 19 Kwi 2022 12:38 ]
Temat postu:  Re: Chicago-Nowy York

nie zbieram mil.

Autor:  Japonka76 [ 19 Kwi 2022 12:42 ]
Temat postu:  Re: Chicago-Nowy York

No to chyba naprawdę się zgapiłeś. Ale i tak i tak przy tak krótki pobycie to tylko samolot.
Pociagiem dojedziesz w 20 godzin i zapłacisz $100, przejazd busem to ponad 20 godzin i w cenie ponad $100.
Obecnie samolot na tej trasie leci 2 godziny i kosztuje $130.
Jeśli masz mile to możesz kupiić bilet w AA za mile, cena 12000 mil + $5.6.

Autor:  sebaa [ 19 Kwi 2022 12:48 ]
Temat postu:  Re: Chicago-Nowy York

a jak jest z tymi milami musze mieć swoje czy ktoś może mi kupić ?

być może kupię bilet od kogoś, a ktoś za te mile da się tak ?
mile sa naliczane po locie ? w którymś programie można było do pół roku wstecz je chyba naliczać wiec może coś bym uzbierał.

Autor:  jaco027 [ 19 Kwi 2022 12:49 ]
Temat postu:  Re: Chicago-Nowy York

Chcialem napisac to samo co @Japonka76 Amtrak - min 90$ i 20h, lot troche drozej ale znacznie szybciej.

Załączniki:
CHI-NYC2.png
CHI-NYC2.png [ 100.9 KiB | Obejrzany 1167 razy ]

Autor:  sebaa [ 19 Kwi 2022 13:50 ]
Temat postu:  Re: Chicago-Nowy York

Dzięki za próbe pomocy, wziąłem jednak bilet lotniczy, te bilety po 6 stówy były na lotnisko LGA to blisko noclegu, więc jakis plus tego jest, a do Waszyngtonu pojadę autobusem lub pociągiem.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/