| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Chicago-Nowy York chicago-nowy-york,765,164843 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | sebaa [ 19 Kwi 2022 12:07 ] |
| Temat postu: | Chicago-Nowy York |
Macie pomyśl jak się dostać, bo trochę sie zagapiłem i loty zdrożały o 100% przed świętam chciałem leciec z Chicago do Waszyngtonu za 380zł i pózniej autobuśem do NY a teraz ponad 700zł, bezpośrednio do NY ponad 600zł. Samochód odpada z róznych względów, autobusem ktoś jechał 18h to straszna męczarnia chyba ? Może ktoś ma koncepcję jak by można się dostać szukałem już np. przez Buffalo żeby wodospad przy okazji zoabczyć ale też drogo. 28.04 będę w Chicago a 29-30 chciałbym być w NY. Może jakiś pociąg czy coś może ktoś ma jakiś pomyśl. Na bilety lotnicze last minute chyba nie ma co liczyć i raczej będą drożały mam rację ? | |
| Autor: | oskiboski [ 19 Kwi 2022 12:36 ] |
| Temat postu: | Re: Chicago-Nowy York |
Za mile powinno być znośnie | |
| Autor: | sebaa [ 19 Kwi 2022 12:38 ] |
| Temat postu: | Re: Chicago-Nowy York |
nie zbieram mil. | |
| Autor: | Japonka76 [ 19 Kwi 2022 12:42 ] |
| Temat postu: | Re: Chicago-Nowy York |
No to chyba naprawdę się zgapiłeś. Ale i tak i tak przy tak krótki pobycie to tylko samolot. Pociagiem dojedziesz w 20 godzin i zapłacisz $100, przejazd busem to ponad 20 godzin i w cenie ponad $100. Obecnie samolot na tej trasie leci 2 godziny i kosztuje $130. Jeśli masz mile to możesz kupiić bilet w AA za mile, cena 12000 mil + $5.6. | |
| Autor: | sebaa [ 19 Kwi 2022 12:48 ] |
| Temat postu: | Re: Chicago-Nowy York |
a jak jest z tymi milami musze mieć swoje czy ktoś może mi kupić ? być może kupię bilet od kogoś, a ktoś za te mile da się tak ? mile sa naliczane po locie ? w którymś programie można było do pół roku wstecz je chyba naliczać wiec może coś bym uzbierał. | |
| Autor: | jaco027 [ 19 Kwi 2022 12:49 ] | ||
| Temat postu: | Re: Chicago-Nowy York | ||
Chcialem napisac to samo co @Japonka76 Amtrak - min 90$ i 20h, lot troche drozej ale znacznie szybciej.
| |||
| Autor: | sebaa [ 19 Kwi 2022 13:50 ] |
| Temat postu: | Re: Chicago-Nowy York |
Dzięki za próbe pomocy, wziąłem jednak bilet lotniczy, te bilety po 6 stówy były na lotnisko LGA to blisko noclegu, więc jakis plus tego jest, a do Waszyngtonu pojadę autobusem lub pociągiem. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |