| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Chiang Mai chiang-mai,1016,105019 | Strona 2 z 2 |
| Autor: | FUX [ 27 Lut 2026 02:44 ] |
| Temat postu: | Re: Chiang Mai |
W niedziele wieczorem są lokalne nocne targi przy południowej bramie. Ca. 1,5 km festiwalu jedzenie i szopingu. Obok tej knajpy https://maps.app.goo.gl/iMnraQEz4X9LmhRH8 którą polecam, jest po drugiej stronie ulicy zaułek, który mieści skupisko street foodu. Wewnątrz fosy znajdziecie sporo przepięknych budowli, więc warto ze dwa dni na tę okolice poświęcić. Dzień to trochę mało. | |
| Autor: | pawel_92 [ 02 Mar 2026 09:47 ] |
| Temat postu: | Re: Chiang Mai |
Właśnie się zastanawiałem jak przechodziłem obok tego Sunday Night Market. kto czerpie przyejmność w przebywania w takich miejscach: Załącznik: sundaymarket.jpeg [ 530.96 KiB | Obejrzany 188 razy ] Jest to 1km tłoku ludzi, gdzie przemieszczasz się 100m na 10min A najlepsze, że w promieniu 500m. jest tam z 6 innych night marketów, które oferują to samo, w tej samej cenie, często z miejscami siedzącymi i muyzką na żywo xD Jak się przejdzie wzdłuż tej ulicy gdzie jest ten market: https://maps.app.goo.gl/9SMGCqwttumQQLJ48 Znajdzie się z 4-5 marketów, gdzie jest o wiele spokojniej xd Załącznik: IMG_6743.jpeg [ 724.05 KiB | Obejrzany 188 razy ] | |
| Autor: | marek2011 [ 02 Mar 2026 14:21 ] |
| Temat postu: | Re: Chiang Mai |
Takich marketów czy miejsc w CM jest więcej - najlepsze są te zdała od turystycznego centrum. Spokojniej, taniej, dużo lepiej. Kto @pawel_92 czerpie przyjemność ? Pewni ci sami, którzy wizytę w BKK zaczynają, realizują albo kończą na Khao San Road, a ich pobyt w Patong toczy się wokół Bangla. Dla mnie kompletna strata czasu i nierozumienie. | |
| Autor: | pawel_92 [ 02 Mar 2026 14:36 ] |
| Temat postu: | Re: Chiang Mai |
Tak podejrzewam, zawsze jestem w szoku tych ludzi na KhaoSan Ale żeby nie spamować, to przypomniałem sobie o jednej lokalizacji: https://maps.app.goo.gl/5XjmQiRoy8qqRfCX6 Market przy Uniwersytetecie, jest jedzenie, są jakieś hand-made rzeczy, ciuchy i pamiątki. Można to połączyć ze zwiedzaniem Wat Phra That i Wat Umong Suan. | |
| Autor: | marek2011 [ 02 Mar 2026 14:43 ] |
| Temat postu: | Re: Chiang Mai |
Tak właśnie miałem pisać że na Uniwersytecie a w zasadzie w całej dzielnicy uniwersyteckiej jest pełno fajnych knajp od ulicznych po bardziej fancy z super atmosfera i praktycznie pozbawione turystów. Dużo lepszy wybór niż te markety w centrum. | |
| Strona 2 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |