| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [CHQ] Chania - lotnisko chania-lotnisko,1301,89810 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | invisssible [ 18 Maj 2013 21:38 ] |
| Temat postu: | [CHQ] Chania - lotnisko |
a jak mam takie pytanie ... czy na lotnisku w Chanii jest strefa bezcłowa w której można kupić alkohol ( nie na każdym są stoiska z alko) więc wolę zapytać kogoś kto juz był | |
| Autor: | olaaa [ 19 Maj 2013 15:28 ] |
| Temat postu: | Re: Odp: Kreta |
Tak jest strefa bezclowa z alko. W zasadzie jeden sklep ze wszytkim (slodycze, perfumy itd.) i wydaje mi sie ze jest ciut taniej niz w markecie w Chani. | |
| Autor: | dalbert1 [ 29 Maj 2013 08:17 ] |
| Temat postu: | [CHQ] lotnisko Chania |
Czy na lotnisku w Chanii jest bankomat? | |
| Autor: | maciejwroclaw [ 29 Maj 2013 08:38 ] |
| Temat postu: | Re: Odp: Kreta |
Tak, jest kilka. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk | |
| Autor: | Majkel86 [ 10 Lip 2018 09:30 ] |
| Temat postu: | Re: [CHQ] Chania - lotnisko |
Cześć, mam pytanko czy na lotnisku w Chanii obsługiwane są mobilne karty pokładowe? | |
| Autor: | micnur [ 10 Lip 2018 12:01 ] |
| Temat postu: | Re: [CHQ] Chania - lotnisko |
Według Ryanair, tak. https://www.ryanair.com/ie/en/useful-in ... ss-service | |
| Autor: | Clementiaa [ 10 Lip 2018 20:45 ] |
| Temat postu: | Re: [CHQ] Chania - lotnisko |
Majkel86 napisał(a): Cześć, mam pytanko czy na lotnisku w Chanii obsługiwane są mobilne karty pokładowe? Tak, sprawdzone osobiście. | |
| Autor: | Chupacabra [ 23 Wrz 2020 10:46 ] |
| Temat postu: | Re: [CHQ] Chania - lotnisko |
Pytanie dla tych co byli -----> Czy przy przesiadce na CHQ trzeba opuścić lotnisko i ponownie wracać przez security? Mam w planie przylot do CHQ o 20:45 i kolejny lot jest 22:10. | |
| Autor: | Mar77 [ 23 Wrz 2020 16:13 ] |
| Temat postu: | Re: [CHQ] Chania - lotnisko |
Nie przesiadałem się wprawdzie, ale leciałem z niego niedawno i to lotnisko jest tak małe i takie pustki ostatnio na nim, że od wyjścia z autobusu pod bramkę wyszło mi jakieś 10-12 min bez pośpiechu (jeszcze dokończyłem butelkę wody | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |