Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[CHQ] Chania - lotnisko
chania-lotnisko,1301,89810
Strona 1 z 1

Autor:  invisssible [ 18 Maj 2013 21:38 ]
Temat postu:  [CHQ] Chania - lotnisko

a jak mam takie pytanie ... czy na lotnisku w Chanii jest strefa bezcłowa w której można kupić alkohol ( nie na każdym są stoiska z alko) więc wolę zapytać kogoś kto juz był :)

Autor:  olaaa [ 19 Maj 2013 15:28 ]
Temat postu:  Re: Odp: Kreta

Tak jest strefa bezclowa z alko. W zasadzie jeden sklep ze wszytkim (slodycze, perfumy itd.) i wydaje mi sie ze jest ciut taniej niz w markecie w Chani.

Autor:  dalbert1 [ 29 Maj 2013 08:17 ]
Temat postu:  [CHQ] lotnisko Chania

Czy na lotnisku w Chanii jest bankomat?

Autor:  maciejwroclaw [ 29 Maj 2013 08:38 ]
Temat postu:  Re: Odp: Kreta

Tak, jest kilka.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Autor:  Majkel86 [ 10 Lip 2018 09:30 ]
Temat postu:  Re: [CHQ] Chania - lotnisko

Cześć, mam pytanko czy na lotnisku w Chanii obsługiwane są mobilne karty pokładowe?

Autor:  micnur [ 10 Lip 2018 12:01 ]
Temat postu:  Re: [CHQ] Chania - lotnisko

Według Ryanair, tak.

https://www.ryanair.com/ie/en/useful-in ... ss-service

Autor:  Clementiaa [ 10 Lip 2018 20:45 ]
Temat postu:  Re: [CHQ] Chania - lotnisko

Majkel86 napisał(a):
Cześć, mam pytanko czy na lotnisku w Chanii obsługiwane są mobilne karty pokładowe?


Tak, sprawdzone osobiście.

Autor:  Chupacabra [ 23 Wrz 2020 10:46 ]
Temat postu:  Re: [CHQ] Chania - lotnisko

Pytanie dla tych co byli -----> Czy przy przesiadce na CHQ trzeba opuścić lotnisko i ponownie wracać przez security?
Mam w planie przylot do CHQ o 20:45 i kolejny lot jest 22:10.

Autor:  Mar77 [ 23 Wrz 2020 16:13 ]
Temat postu:  Re: [CHQ] Chania - lotnisko

Nie przesiadałem się wprawdzie, ale leciałem z niego niedawno i to lotnisko jest tak małe i takie pustki ostatnio na nim, że od wyjścia z autobusu pod bramkę wyszło mi jakieś 10-12 min bez pośpiechu (jeszcze dokończyłem butelkę wody ;) ) łącznie z immigration (lot do UK), tak więc jeżeli wylądujesz planowo, to jeszcze zdążysz się wynudzić.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/