| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [5J] Cebu pacific - odprawa cebu-pacific-odprawa,225,74195 | Strona 3 z 3 |
| Autor: | worminfested [ 20 Mar 2019 16:40 ] |
| Temat postu: | Re: [5J] Cebu pacific - odprawa |
@marcin.krakow W DXB nie podchodziłem z wydrukowanymi samodzielnie kartami do check-in ale później zrobiło się małe zamieszanie przy bramce podczas boardingu, prosili nas o wydruk rezerwacji z lotem powrotnym i coś wprowadzali do systemu. Chwilkę to trwało ale nie było żadnych problemów. W MNL nie masz dylematu - musisz podejść do check-in'u, gdzie wydrukują Ci karty pokładowe. | |
| Autor: | Michal Szyszka [ 10 Sty 2020 12:17 ] |
| Temat postu: | Re: [5J] Cebu pacific - odprawa |
Jutro pierwszy raz lecę Cebu z DXB do MNL i dalej do PPS. Czy nadal jest wymóg żeby mimo odprawy online podchodzić do stanowiska check-in? Z karty pokładowej wcale to nie wynika. Lecimy tylko z bagażami podręcznymi. ![]() Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | mmaratonczyk [ 10 Sty 2020 13:46 ] |
| Temat postu: | Re: [5J] Cebu pacific - odprawa |
Zawsze latam z nimi tylko z podręcznym i zawsze musimy iść po karty pokładowe, tylko można ominąć kolejki z ludźmi nadającymi bagaż bo jest specjalne stanowisko dla odprawionych online | |
| Autor: | Michal Szyszka [ 10 Sty 2020 13:55 ] |
| Temat postu: | Re: [5J] Cebu pacific - odprawa |
@mmaratonczyk dzięki z info. Przyjmuję to do wiadomości chociaż tego nie rozumiem. Po co mam iść po kartę pokładową skoro mam ją własnoręcznie wydrukowaną jak również mobilną kartę pokładową. Chyba tylko po to żeby mi zważyli podręczne ![]() Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | elwirka [ 10 Sty 2020 16:12 ] |
| Temat postu: | Re: [5J] Cebu pacific - odprawa |
Sprawdzają czy posiadasz bilety wylotowe z Filipin. Nie zawsze ważą bagaż podręczny. | |
| Autor: | szfarcjeger [ 10 Sty 2020 16:23 ] |
| Temat postu: | Re: [5J] Cebu pacific - odprawa |
W Dubaju jest osobne stanowisko dla odprawionych online? | |
| Autor: | ofer [ 10 Sty 2020 17:42 ] |
| Temat postu: | Re: [5J] Cebu pacific - odprawa |
@michal szyszka - przy stanowisku możesz zmienić krzesełka w cebulolocie jak przy odprawie dostałeś niefajne. Po to jest dla nas to stanowisko | |
| Autor: | kb_poland [ 10 Sty 2020 18:21 ] |
| Temat postu: | Re: [5J] Cebu pacific - odprawa |
To jest w ogóle ciekawy temat z tym BP w DXB. Ja za miesiąc próbuję przesiadki FZ-5J bez stopa w Dubaju , mailowałem z CS lotniska DXB w tej sprawie , potwierdzili mi , że transfer desk w T3 skieruje mnie do busa , który jedzie airside do T1 , a transfer desk T1 wydrukuje mi BP dla CebuPacific i nie musze isc do checkinu. Nie omieszkam zdać relacji | |
| Autor: | LukasPi [ 05 Lut 2025 09:16 ] |
| Temat postu: | Re: [5J] Cebu pacific - odprawa |
Hej, kupiłem jakiś czas temu bilet w apce AirAsia na lot MNL-PPS. Później zorientowałem się, że jest to lot liniami Cebu. Wchodząc w apkę pokazuje mi się taki komunikat: You can check in your flights at the respective airline websites or counter using guest name, booking number or eTicket number. Oznacza to, że nie mogę odprawić się online tylko muszę iść do punktu, tak? Lot mam o 06:35 i jeden bagaż nadawany na lotnisku w MNL i teraz zastanawiam się ile czasu muszę być tam wcześniej... | |
| Autor: | kb_poland [ 05 Lut 2025 13:05 ] |
| Temat postu: | Re: [5J] Cebu pacific - odprawa |
Możesz odprawić się online na stronie Cebu Pacific za pomocą swojego PNR , który gdzieś w potwierdzeniach powinieneś znaleźć. Skoro nadajesz bagaż to zmieni to tyle , że na lotnisku ustawiasz się do Bag Drop a nie do Checkin. Na krajówce 2h wczesniej spokojnie wystarczy. | |
| Strona 3 z 3 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |