Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Carsharing w Polsce
carsharing-w-polsce,1420,102015
Strona 4 z 5

Autor:  skrzat [ 22 Kwi 2020 18:24 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

Dziś Panek dołączył Lubin i Legnicę.

Autor:  skrzat [ 23 Kwi 2020 20:24 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

Kolejna strefa Panka: Wałbrzych.

EDIT:
Kalisz i Ostrów Wielkopolski

Autor:  skrzat [ 27 Kwi 2020 09:18 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

Kolejne miasta w Panku: Koszalin, Słupsk.

Autor:  boots [ 27 Kwi 2020 14:48 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

https://www.pcworld.pl/news/Panek-Rent- ... 20656.html

Autor:  V3ntr [ 27 Kwi 2020 15:45 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

Dane wyciekły z wypożyczalni panka, a nie car sharingu.

Autor:  skrzat [ 29 Kwi 2020 12:18 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

Panek w Grudziądzu i Włocławku :)

Autor:  skrzat [ 30 Kwi 2020 12:35 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

Kolejne miasto w Panek: Zielona Góra

Autor:  skrzat [ 18 Sie 2020 09:23 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

PKP po wakacjach startuje z car-sharingiem dla swoich pasażerów
https://gsmonline.pl/artykuly/pkp-car-s ... em-w-gdyni

Autor:  skrzat [ 16 Paź 2020 21:07 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

W weekend znów będzie możliwość przejazdu przez "pół Polski" za 1zł. Paliwo w cenie :)
https://www.ipanek.pl/last-minute/

Załączniki:
121723345_5425069360866569_5963120047594580501_o.png
121723345_5425069360866569_5963120047594580501_o.png [ 282.4 KiB | Obejrzany 4657 razy ]

Autor:  skrzat [ 20 Paź 2020 15:06 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

Koniec Innogy GO? Elektryczne BMW i3 „na minuty” znikną z ulic?
https://www.rynekinfrastruktury.pl/wiad ... 73891.html

Autor:  1955845624 [ 23 Paź 2020 19:35 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

Zadam pytanie tutaj, bo zdaje się być chyba najwłaściwszym miejscem. Będę potrzebował wynająć autko w Krakowie najpewniej 10 listopada na w sumie jeden dzień (czyt. kilka godzin od "po śniadaniu" do wieczora) - muszę podjechać do Tarnowa i potem do Gręboszowa (a tam tylko jakieś prywatne busiki w dodatku sporadycznie jeżdżą). Myślałem pierwotnie o tym, żeby wynająć auto na Balicach i z centrum pojechać na lotnisko tylko po to, żeby wynająć auto i je wieczorem zwrócić. Ale z drugiej strony pytanie do Krakusów - jak to najlepiej ogarnąć? Może jakiś Panek (dzisiaj wyskoczyło mi ogłoszenie na Facebooku, że za 59zł. na dzień można wypożyczyć bez kosztów paliwa i pewnie tam są jakieś dodatki) albo jakaś inna wypożyczalnia w centrum miasta na godziny za nieduże pieniądze? Ktoś coś podpowie, jak taki temat ogarnąć?

Autor:  skrzat [ 19 Lis 2020 13:49 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

https://innogygo.pl/pl/promocje/ing

Dla nowych użytkowników innogy go! przygotowaliśmy specjalny kod INGdlaEKO, który pozwala uzyskać nawet 100 zł na pierwsze przejazdy!
Na Twoim koncie będzie pojawiało się codziennie 20 zł na jazdy przez 5 dni od momentu rejestracji.

Podczas rejestracji wpisz kod INGdlaEKO w polu „Masz kod promocyjny?”. Rejestrować się z kodem możesz do 30 listopada 2020 r.
Od momentu rejestracji na Twoim koncie codziennie przez 5 dni pojawiać się będzie po 20 zł* do wykorzystania na przejazdy danego dnia,
Korzystając z kuponów rabatowych, użytkownik innogy go! ponosi minimalną opłatę za przejazd tj. 0,10 zł. Opłata pobierana jest tylko wtedy, gdy kod nie jest wykorzystany jednorazowo w całości.

Autor:  KrzYchuu [ 01 Gru 2020 21:53 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

Nie wiem gdzie to tutaj zamieszczę.

Mam kod 30zł innogy go.

FLEXGO
Kod ważny do 31.01.2021.

Trzeba pobrać aplikację i podczas rejestracji wpisać kod. Środki po rejestracji ważne 14dni.

Autor:  KrzYchuu [ 03 Gru 2020 20:40 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

Kupon 30zł dla nowych użytkowników Traficar (Kraków i okolice).

Załączniki:
trafi.jpg
trafi.jpg [ 23.93 KiB | Obejrzany 4289 razy ]

Autor:  piotrek_ [ 12 Gru 2020 23:21 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

Panek wprowadził do oferty Porsche Caymana.
Auto niestety rozbite niespełna 12 godzin po wprowadzeniu do oferty:
https://www.facebook.com/PANEKCS/posts/2813918938889944

Autor:  skrzat [ 27 Gru 2020 18:09 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

Obniżka cen elektryków w Panku

Załączniki:
panek.png
panek.png [ 848.28 KiB | Obejrzany 3693 razy ]

Autor:  skrzat [ 03 Sty 2021 21:45 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

Z FB Panka:

Jedną ze zmian, którą wprowadzamy przy najbliższej aktualizacji jest obniżona opłata postoju i rezerwacji.
Opłata będzie wynosić:
- od 22:00 do 8:00 tylko 2 gr/min
- od 8:00 do 22:00 tylko 15 gr/min
Wiele razy czytaliśmy: "A skąd będę mieć pewność, że rano samochód będzie w mojej okolicy?" - oto nasza propozycja. Jeśli wiesz, że będziesz potrzebować Panka wystarczy go zarezerwować ? Już za tydzień w niedzielę, będziesz mógł zarezerwować samochód na 12 godzin i bez stresu w poniedziałek rano dojechać do dowolnego miejsca

Autor:  skrzat [ 09 Lut 2021 09:40 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

skrzat napisał(a):
Koniec Innogy GO? Elektryczne BMW i3 „na minuty” znikną z ulic?
https://www.rynekinfrastruktury.pl/wiad ... 73891.html

No i nastąpił koniec:
https://businessinsider.com.pl/firmy/za ... ty/jw4r70n

Autor:  skrzat [ 01 Mar 2021 12:33 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

Zmieniła się lokalizacja parkingu Panka na lotnisku Chopina.

Załączniki:
panekwaw.png
panekwaw.png [ 218.65 KiB | Obejrzany 3246 razy ]

Autor:  skrzat [ 07 Kwi 2021 08:02 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

Zmiany w strefach (tabela z miastami, w których strefy zostaną wyłączone):
https://panekcs.pl/aktualnosci/zmiany-w-strefach-uslugi

Strona 4 z 5 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/