| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Carsharing w Polsce carsharing-w-polsce,1420,102015 | Strona 4 z 5 |
| Autor: | skrzat [ 22 Kwi 2020 18:24 ] |
| Temat postu: | Re: Carsharing w Polsce |
Dziś Panek dołączył Lubin i Legnicę. | |
| Autor: | skrzat [ 23 Kwi 2020 20:24 ] |
| Temat postu: | Re: Carsharing w Polsce |
Kolejna strefa Panka: Wałbrzych. EDIT: Kalisz i Ostrów Wielkopolski | |
| Autor: | skrzat [ 27 Kwi 2020 09:18 ] |
| Temat postu: | Re: Carsharing w Polsce |
Kolejne miasta w Panku: Koszalin, Słupsk. | |
| Autor: | boots [ 27 Kwi 2020 14:48 ] |
| Temat postu: | Re: Carsharing w Polsce |
https://www.pcworld.pl/news/Panek-Rent- ... 20656.html | |
| Autor: | V3ntr [ 27 Kwi 2020 15:45 ] |
| Temat postu: | Re: Carsharing w Polsce |
Dane wyciekły z wypożyczalni panka, a nie car sharingu. | |
| Autor: | skrzat [ 29 Kwi 2020 12:18 ] |
| Temat postu: | Re: Carsharing w Polsce |
Panek w Grudziądzu i Włocławku | |
| Autor: | skrzat [ 30 Kwi 2020 12:35 ] |
| Temat postu: | Re: Carsharing w Polsce |
Kolejne miasto w Panek: Zielona Góra | |
| Autor: | skrzat [ 18 Sie 2020 09:23 ] |
| Temat postu: | Re: Carsharing w Polsce |
PKP po wakacjach startuje z car-sharingiem dla swoich pasażerów https://gsmonline.pl/artykuly/pkp-car-s ... em-w-gdyni | |
| Autor: | skrzat [ 16 Paź 2020 21:07 ] | ||
| Temat postu: | Re: Carsharing w Polsce | ||
W weekend znów będzie możliwość przejazdu przez "pół Polski" za 1zł. Paliwo w cenie https://www.ipanek.pl/last-minute/
| |||
| Autor: | skrzat [ 20 Paź 2020 15:06 ] |
| Temat postu: | Re: Carsharing w Polsce |
Koniec Innogy GO? Elektryczne BMW i3 „na minuty” znikną z ulic? https://www.rynekinfrastruktury.pl/wiad ... 73891.html | |
| Autor: | 1955845624 [ 23 Paź 2020 19:35 ] |
| Temat postu: | Re: Carsharing w Polsce |
Zadam pytanie tutaj, bo zdaje się być chyba najwłaściwszym miejscem. Będę potrzebował wynająć autko w Krakowie najpewniej 10 listopada na w sumie jeden dzień (czyt. kilka godzin od "po śniadaniu" do wieczora) - muszę podjechać do Tarnowa i potem do Gręboszowa (a tam tylko jakieś prywatne busiki w dodatku sporadycznie jeżdżą). Myślałem pierwotnie o tym, żeby wynająć auto na Balicach i z centrum pojechać na lotnisko tylko po to, żeby wynająć auto i je wieczorem zwrócić. Ale z drugiej strony pytanie do Krakusów - jak to najlepiej ogarnąć? Może jakiś Panek (dzisiaj wyskoczyło mi ogłoszenie na Facebooku, że za 59zł. na dzień można wypożyczyć bez kosztów paliwa i pewnie tam są jakieś dodatki) albo jakaś inna wypożyczalnia w centrum miasta na godziny za nieduże pieniądze? Ktoś coś podpowie, jak taki temat ogarnąć? | |
| Autor: | skrzat [ 19 Lis 2020 13:49 ] |
| Temat postu: | Re: Carsharing w Polsce |
https://innogygo.pl/pl/promocje/ing Dla nowych użytkowników innogy go! przygotowaliśmy specjalny kod INGdlaEKO, który pozwala uzyskać nawet 100 zł na pierwsze przejazdy! Na Twoim koncie będzie pojawiało się codziennie 20 zł na jazdy przez 5 dni od momentu rejestracji. Podczas rejestracji wpisz kod INGdlaEKO w polu „Masz kod promocyjny?”. Rejestrować się z kodem możesz do 30 listopada 2020 r. Od momentu rejestracji na Twoim koncie codziennie przez 5 dni pojawiać się będzie po 20 zł* do wykorzystania na przejazdy danego dnia, Korzystając z kuponów rabatowych, użytkownik innogy go! ponosi minimalną opłatę za przejazd tj. 0,10 zł. Opłata pobierana jest tylko wtedy, gdy kod nie jest wykorzystany jednorazowo w całości. | |
| Autor: | KrzYchuu [ 01 Gru 2020 21:53 ] |
| Temat postu: | Re: Carsharing w Polsce |
Nie wiem gdzie to tutaj zamieszczę. Mam kod 30zł innogy go. FLEXGO Kod ważny do 31.01.2021. Trzeba pobrać aplikację i podczas rejestracji wpisać kod. Środki po rejestracji ważne 14dni. | |
| Autor: | KrzYchuu [ 03 Gru 2020 20:40 ] | ||
| Temat postu: | Re: Carsharing w Polsce | ||
Kupon 30zł dla nowych użytkowników Traficar (Kraków i okolice).
| |||
| Autor: | piotrek_ [ 12 Gru 2020 23:21 ] |
| Temat postu: | Re: Carsharing w Polsce |
Panek wprowadził do oferty Porsche Caymana. Auto niestety rozbite niespełna 12 godzin po wprowadzeniu do oferty: https://www.facebook.com/PANEKCS/posts/2813918938889944 | |
| Autor: | skrzat [ 27 Gru 2020 18:09 ] | ||
| Temat postu: | Re: Carsharing w Polsce | ||
Obniżka cen elektryków w Panku
| |||
| Autor: | skrzat [ 03 Sty 2021 21:45 ] |
| Temat postu: | Re: Carsharing w Polsce |
Z FB Panka: Jedną ze zmian, którą wprowadzamy przy najbliższej aktualizacji jest obniżona opłata postoju i rezerwacji. Opłata będzie wynosić: - od 22:00 do 8:00 tylko 2 gr/min - od 8:00 do 22:00 tylko 15 gr/min Wiele razy czytaliśmy: "A skąd będę mieć pewność, że rano samochód będzie w mojej okolicy?" - oto nasza propozycja. Jeśli wiesz, że będziesz potrzebować Panka wystarczy go zarezerwować ? Już za tydzień w niedzielę, będziesz mógł zarezerwować samochód na 12 godzin i bez stresu w poniedziałek rano dojechać do dowolnego miejsca | |
| Autor: | skrzat [ 09 Lut 2021 09:40 ] |
| Temat postu: | Re: Carsharing w Polsce |
skrzat napisał(a): Koniec Innogy GO? Elektryczne BMW i3 „na minuty” znikną z ulic? https://www.rynekinfrastruktury.pl/wiad ... 73891.html No i nastąpił koniec: https://businessinsider.com.pl/firmy/za ... ty/jw4r70n | |
| Autor: | skrzat [ 01 Mar 2021 12:33 ] | ||
| Temat postu: | Re: Carsharing w Polsce | ||
Zmieniła się lokalizacja parkingu Panka na lotnisku Chopina.
| |||
| Autor: | skrzat [ 07 Kwi 2021 08:02 ] |
| Temat postu: | Re: Carsharing w Polsce |
Zmiany w strefach (tabela z miastami, w których strefy zostaną wyłączone): https://panekcs.pl/aktualnosci/zmiany-w-strefach-uslugi | |
| Strona 4 z 5 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |