Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Carsharing w Polsce
carsharing-w-polsce,1420,102015
Strona 3 z 5

Autor:  michzak [ 14 Paź 2018 20:49 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

Panek wrzucił opłatę za wjazd/wyjazd z parkingu na Okęciu i w Modlinie 9 zł, więc trzeba doliczyć taka kwotę przy szacowaniu kosztu przejazdu

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Autor:  wersatis [ 15 Lis 2018 22:38 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

Panek CS wchodzi w najbliższych dniach z ofertą aut na minute do Lublina. Wyjściowo będzie dostępnych 100 aut. Możliwa jest migracja aut pomiędzy Warszawą a Lublinem. Źródło: serwis www.autonaminuty.org

Autor:  Manuel [ 29 Lis 2018 18:29 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

9,99 zł za groupon wart 35 zł do wydania na usługi Panek CarSharing

Groupon ważny do 30.06.2019 (do tej daty należy wymienić groupon na bon).
1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Oferta dostępna tylko dla nowych, niezarejestrowanych klientów Panek CarSharing, czyli osób, które aktualnie nie posiadają aktywnego konta w aplikacji Panek CarSharing i nie korzystały z usługi przez ostatnie 12 miesięcy.
Kwotę 35 zł można wykorzystać przez 6 miesięcy od zgłoszenia grouponu do BOK Panek CarSharing (najpóźniej do 30.12.2019).

Źródło: https://www.groupon.pl/deals/zrk-znizka ... -panek-s-a
Regulamin: https://panekcs.pl/images/regulamin/Reg ... INGnew.pdf

Dla mieszkańców Poznania ostatni dzień na zdobycie podwójnego doładowania w Click2Go:
✔ doładuj skarbonkę w czwartek 29.11 kwotą min.100 zł ?
✔ wyślij wiadomość przez aplikację (zakładka KONTAKT) o treści "SKARBONKA"?
✔ w odpowiedzi otrzymasz maila z kodem promocyjnym o tej samej wartości, co Twoje doładowanie ?
✔ otrzymany kod wprowadź w miejscu “kod rabatowy” (zakładka KONTO) ?

? W Click2Go nie ma limitów doładowań:
?100 zł to 200 zł do wyjeżdżenia
?5 tys zł to 10 tys. zł do wyjeżdżenia! ?

Promocja obowiązuje przez cały czwartek 29.11.2018. Środki promocyjne ważne są bezterminowo. Środki promocyjne można wykorzystać wyłącznie podczas wynajmu minutowego.

Źródło: https://www.facebook.com/click2gopl/pho ... 211299341/
Regulamin: https://www.click2go.pl/wp-content/uplo ... 112018.pdf

Autor:  skrzat [ 10 Gru 2018 17:31 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

Elektryczny Smart dołącza do Toyot i Poloneza. Czy carsharing się opłaca? Pytamy Katarzynę Panek.
https://spidersweb.pl/autoblog/katarzyn ... zny-smart/

Autor:  skrzat [ 03 Kwi 2019 20:51 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

Traficar mniej przyjazny użytkownikom. Zmiana regulaminu wprowadza potencjalnie bardzo kosztowną odpowiedzialność klientów.
https://bezprawnik.pl/traficar-zmiana-regulaminu/

Autor:  Anonymous [ 03 Kwi 2019 23:57 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

Przy tych nowych zapisach to jest de facto pełna odpowiedzialność za szkodę w pojeździe wyrządzoną przez siebie. Jakiś dramat, nawet ograniczenia udziału własnego nie ma.

Autor:  Manuel [ 04 Kwi 2019 07:31 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

Kolejny dostępny car sharing w Warszawie Innogy i z tej okazji kod na 15 minut jazdy po 1 grosz, ale ważny 14 dni od użycia. Potem stawka wzrasta do 1,19 zł. Dla nowych użytkowników.

Co ciekawe firma we flocie ma tylko auta elektryczne BMW i3 więc dla odważnych jazda po bus pasach powinna być darmowa.

https://innogygo.pl/pl/promotion/jedzie ... erwszy-raz

Autor:  golen [ 04 Kwi 2019 09:44 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

skrzat napisał(a):
Traficar mniej przyjazny użytkownikom. Zmiana regulaminu wprowadza potencjalnie bardzo kosztowną odpowiedzialność klientów.
https://bezprawnik.pl/traficar-zmiana-regulaminu/


https://www.traficar.pl/regulamin/pl/regulamin.html

Wygląda na to, że ta zmiana dotyczy nowo rejestrujących się użytkowników.
Na dole tej strony z regulaminem jest odnośnik "Regulamin obowiązujący dla użytkowników zarejestrowanych do 20.03.2019" (https://www.traficar.pl/regulamin/pl/regulamin_2019-03-20.html) gdzie są "stare" zapisy:

Użytkownik nie ponosi odpowiedzialności za kradzież pojazdu jak i za uszkodzenie lub zniszczenie pojazdu na skutek wypadku lub kolizji. Brak odpowiedzialności użytkownika nie obejmuje przypadków:
umyślnego uszkodzenia pojazdu,
uszkodzenia pojazdu podczas prowadzenia w stanie po spożyciu alkoholu lub w stanie nietrzeźwym, po użyciu narkotyków lub środków psychotropowych lub bez ważnego i honorowanego w Polsce prawa jazdy,
uszkodzenia pojazdu w razie przekroczenia dopuszczalnej prędkości o co najmniej 30 km/godz. lub też w razie dopuszczenia się innego rażącego naruszenia przepisów ruchu drogowego,
zdarzeń w trakcie których kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia,
szkody powstałej gdy osobą kierującą nie był użytkownik który dokonał rezerwacji pojazdu,
uszkodzenia nie zgłoszonego Infolinii Technicznej Traficar,
uszkodzenia w zakresie którego użytkownik nie złożył dokumentów lub wyjaśnień zgodnie z pkt 59 powyżej.

Autor:  skrzat [ 30 Maj 2019 20:51 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

Firma Traficar zwija z ulic Warszawy samochody spalinowe i zastąpi je elektrycznymi 2-osobowymi autkami chińskiej marki Zhidou.
https://subiektywnieofinansach.pl/trafi ... ta-zhidou/

Autor:  dmirstek [ 30 Maj 2019 21:41 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

Ogólnie firma ma chyba problemy - mało samochodów na ulicach, te co są to często z pustymi/prawie pustymi bakami. Szkoda, bo ma dużo lepszą politykę odpowiedzialności za szkody od konkurencji...

Autor:  Anonymous [ 30 Maj 2019 22:13 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

@dmirstek to chyba nie czytałeś nowego regulaminu. Pełna odpowiedzialność za pojazd bez ograniczeń przy złamaniu przepisów o ruchu drogowym. Nawet najechanie na inny pojazd de facto będzie taką odpowiedzialność rodziło.

Autor:  adampol [ 31 Maj 2019 08:30 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

Zablokowali może komuś konto?

Mi na 60 dni za nieprawidłową jazdę :D Mimo, że za prędkość dostałem 5,0, to hamowanie i technike mi ocenili na 1. Obliczyli to na odcinku 2km :D
Probowałem się odwołac, ale nikt nie odpisuje. Mieliście też takie szczęście? Sprawnie im idzie pozbywanie się klientów, tym bardziej, że konkurencji nie brakuje

Chodzi o Trafficar


@NBE322 sorki, zapomniałem dopisac :D

Autor:  NBE322 [ 31 Maj 2019 08:33 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

@adampol u jakiego usługodawcy?

Autor:  mateusz323 [ 01 Cze 2019 16:53 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

Napisz na fejsie tam sprawnie odpisują

Autor:  Luka90sz [ 22 Sie 2019 11:53 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

Słyszałem kiedyś, że Trafficar to co ma napisane w regulaminie jeżeli chodzi o uszkodzenia pojazdu to ściema, znajomy parkując wjechal w slupek delikatne obtarcie i policzyli jemu cos okolo 1tys zł za naprawe. Nie wiem na ile to prawda słyszał ktos o podobnym przypadku?

Autor:  Manuel [ 12 Lis 2019 12:30 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

Traficar w nowym cenniku (od 14.11.2019 r.) zlikwidował opłatę za czas jazdy.

Cennik obecnie wygląda tak:

Renault Clio
1) wynajem na dowolny okres: 2,99 zł/start;1,50 zł/km
2) wynajem na 24h lub dłużej: 75 zł/start; 0,60 zł/km

Renault Kangoo
1) wynajem na dowolny okres: 2,99 zł/start; 1,70 zł/km
2) wynajem na 24h lub dłużej: 90 zł/start; 0,60 zł/km

Ceny za minutę postoju dla wszystkich aut w przypadku wynajmu na dowolny okres czasu to 0.15 zł/min w godzinach 07:00 - 23:00 oraz 0.01 zł/min w godz. 23:00 - 07:00.

Źródło: https://www.traficar.pl/nowycennik

Autor:  skrzat [ 27 Lis 2019 13:57 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

https://www.facebook.com/PANEKCS/photos ... =3&theater

Panek

"UWAGA! Zmieniamy strefy!
3.12.2019 r. nastąpi zmiana stref parkowania wokół Warszawy. Część stref podwarszawskich (zmiany nie dotyczą samej Warszawy) zostanie usunięta, a część dodana. Prosimy o śledzenie w aplikacji zmian w tym dniu lub kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta."

Autor:  skrzat [ 28 Lut 2020 14:50 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

Panek w Łodzi:
https://www.facebook.com/PANEKCS/photos ... =3&theater

Autor:  skrzat [ 27 Mar 2020 21:31 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

Chyba nikt nie pisał o nowych strefach Panka:
? Bielsko-Biała
? Płock
? Tarnów
? Bydgoszcz
? Częstochowa
? Elbląg
? Olsztyn
? Opole
? Rzeszów
? Szczecin
? Toruń
https://www.facebook.com/PANEKCS/photos ... =3&theater

W Warszawie dodali 2 elektryczne Nissany Leaf:
https://www.facebook.com/PANEKCS/photos ... =3&theater

Autor:  skrzat [ 21 Kwi 2020 11:59 ]
Temat postu:  Re: Carsharing w Polsce

Panek codziennie pojawia się w kolejnych miastach.

Wczoraj:
Świętochłowice
Mysłowice
Katowice
Sosnowiec
Gliwice
Bytom
Zabrze
Dąbrowa Górnicza
Tychy
Ruda Śląska
Chorzów

Dziś:
Rybnik

Załączniki:
chrome_Dby6DJ0u9t.png
chrome_Dby6DJ0u9t.png [ 318.35 KiB | Obejrzany 4230 razy ]

Strona 3 z 5 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/