| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Budapeszt - Szentendre budapeszt-szentendre,1409,91993 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Mariusz Zydroń [ 05 Kwi 2016 21:53 ] |
| Temat postu: | Budapeszt - Szentendre |
Tak jak w temacie jak dostać się z Budapesztu do Szentendre I czy istnieje jakaś wyszukiwarka połączeń kolejowych i autobusowych z Budapesztu ? | |
| Autor: | krasnal [ 05 Kwi 2016 22:03 ] |
| Temat postu: | Re: Budapeszt - Szentendre |
Najwygodniej kolejką HÉV z Batthyány tér. Jak masz dobowy bilet po Budapeszcie musisz dokupić jednorazowy od granicy miasta do Szentendre. http://www.bkk.hu/apps/menetrend/pdf/64 ... 1001/1.pdf | |
| Autor: | Mariusz Zydroń [ 08 Kwi 2016 21:33 ] |
| Temat postu: | Re: Budapeszt - Szentendre |
Dziękuje za informację | |
| Autor: | lizard [ 04 Maj 2017 12:30 ] |
| Temat postu: | Re: Budapeszt - Szentendre |
A jeśli planuję kupić bloczek 10 przejazdowy po Budapeszcie, to jak najlepiej dostać się do Szentendre? Też wykorzystać ten bilet i dokupić dodatkowy do Szentendre? Jeśli tak, to gdzie i jak się dokupuje? Czy może od razu na cały przejazd? Widziałam w internecie oferty podróży statkiem do Szentendre. Wiecie coś na ten temat? Nie koniecznie chce wykupywać wcześniej przez internet te wycieczki. Można taki bilet kupić na miejscu w Budapeszcie? | |
| Autor: | Grzegorz40 [ 04 Maj 2017 13:08 ] |
| Temat postu: | Re: Budapeszt - Szentendre |
@lizard Ściągnij "Fare categories for suburban railway line H5" http://www.bkk.hu/en/suburban-railway-f ... ry-tables/ Do stacji Bekasmegyer wykorzystujesz 1 bilet z bloczka. Na odcinek Bekasmegyer - Szentendre dokupujesz bilet HEV za 310 HUF (za 15 km). Pewnie gdzieś tam na stacjach kolejki HEV dostaniesz takie bilety. | |
| Autor: | lizard [ 04 Maj 2017 14:42 ] |
| Temat postu: | Re: Budapeszt - Szentendre |
Dzięki | |
| Autor: | bielnikk [ 03 Cze 2017 14:31 ] |
| Temat postu: | Re: Budapeszt - Szentendre |
Cześć, jestem na stacji Bekasmegyer ale nie ma żadnych automatów a pan w kiosku powiedział mi, że moge w pociąg. Gdzie w pociągu znajdę taki automat? | |
| Autor: | ms993 [ 03 Cze 2017 14:53 ] |
| Temat postu: | Re: Budapeszt - Szentendre |
@bielnikk - automat będzie po prostu we wnętrzu pociągu? Przejdź się po nim i poszukaj. Możesz też spytać konduktora - albo wskaże automat albo od razu sprzeda bilet. | |
| Autor: | Geelot [ 06 Cze 2017 13:27 ] |
| Temat postu: | Re: Budapeszt - Szentendre |
W pociągach HEV nie ma automatu biletowego. Wsiadasz i czekasz na konduktora. Masz bilet, to ci kasuje, nie masz - sprzedaje. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |