Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Budapeszt - Szentendre
budapeszt-szentendre,1409,91993
Strona 1 z 1

Autor:  Mariusz Zydroń [ 05 Kwi 2016 21:53 ]
Temat postu:  Budapeszt - Szentendre

Tak jak w temacie jak dostać się z Budapesztu do Szentendre
I czy istnieje jakaś wyszukiwarka połączeń kolejowych i autobusowych z Budapesztu ?

Autor:  krasnal [ 05 Kwi 2016 22:03 ]
Temat postu:  Re: Budapeszt - Szentendre

Najwygodniej kolejką HÉV z Batthyány tér. Jak masz dobowy bilet po Budapeszcie musisz dokupić jednorazowy od granicy miasta do Szentendre.
http://www.bkk.hu/apps/menetrend/pdf/64 ... 1001/1.pdf

Autor:  Mariusz Zydroń [ 08 Kwi 2016 21:33 ]
Temat postu:  Re: Budapeszt - Szentendre

Dziękuje za informację

Autor:  lizard [ 04 Maj 2017 12:30 ]
Temat postu:  Re: Budapeszt - Szentendre

A jeśli planuję kupić bloczek 10 przejazdowy po Budapeszcie, to jak najlepiej dostać się do Szentendre? Też wykorzystać ten bilet i dokupić dodatkowy do Szentendre? Jeśli tak, to gdzie i jak się dokupuje? Czy może od razu na cały przejazd?

Widziałam w internecie oferty podróży statkiem do Szentendre. Wiecie coś na ten temat? Nie koniecznie chce wykupywać wcześniej przez internet te wycieczki. Można taki bilet kupić na miejscu w Budapeszcie?

Autor:  Grzegorz40 [ 04 Maj 2017 13:08 ]
Temat postu:  Re: Budapeszt - Szentendre

@lizard
Ściągnij "Fare categories for suburban railway line H5"

http://www.bkk.hu/en/suburban-railway-f ... ry-tables/

Do stacji Bekasmegyer wykorzystujesz 1 bilet z bloczka. Na odcinek Bekasmegyer - Szentendre dokupujesz bilet HEV za 310 HUF (za 15 km). Pewnie gdzieś tam na stacjach kolejki HEV dostaniesz takie bilety.

Autor:  lizard [ 04 Maj 2017 14:42 ]
Temat postu:  Re: Budapeszt - Szentendre

Dzięki :)

Autor:  bielnikk [ 03 Cze 2017 14:31 ]
Temat postu:  Re: Budapeszt - Szentendre

Cześć, jestem na stacji Bekasmegyer ale nie ma żadnych automatów a pan w kiosku powiedział mi, że moge w pociąg. Gdzie w pociągu znajdę taki automat?

Autor:  ms993 [ 03 Cze 2017 14:53 ]
Temat postu:  Re: Budapeszt - Szentendre

@‌bielnikk‌ - automat będzie po prostu we wnętrzu pociągu? Przejdź się po nim i poszukaj. Możesz też spytać konduktora - albo wskaże automat albo od razu sprzeda bilet.

Autor:  Geelot [ 06 Cze 2017 13:27 ]
Temat postu:  Re: Budapeszt - Szentendre

W pociągach HEV nie ma automatu biletowego. Wsiadasz i czekasz na konduktora. Masz bilet, to ci kasuje, nie masz - sprzedaje.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/