| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Borneo: Kelabit Highlands borneo-kelabit-highlands,957,140833 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | meczko [ 14 Kwi 2019 23:43 ] |
| Temat postu: | Borneo: Kelabit Highlands |
Czy ktoś był na Kelabit Highlands? Pierwsze pytanie - czy warto? Drugie - na ile dni? Założenia są takie - nie planujemy wielodniowych trekkingów z przewodnikiem, raczej kilkugodzinne wycieczki, jeżeli się da, to samodzielnie. Czy da się posiedzieć kilka dni (ile najlepiej?) w Bario i poszwendać się w ten sposób po okolicy? | |
| Autor: | meczko [ 30 Kwi 2019 02:25 ] |
| Temat postu: | Re: Borneo: Kelabit Highlands |
Nikt nie odpowiedział, więc ryzyk-fizyk - kupiliśmy bilety na pełne 2 dni (3 noce) na miejscu. W locie powrotnym mamy międzylądowanie i ponad 3h przerwy w Marudi, które też wygląda na ciekawe miasteczko na spacer i spróbowanie jakichś lokalnych smakołyków. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |