Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Berlin Tegel
berlin-tegel,1287,43882
Strona 4 z 10

Autor:  Woorior [ 12 Kwi 2017 10:34 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

Witam.
Mam 6 godzin na ptzesiadke, powiedzcie proszę jak najlepiej dostać się do centrum żeby coś zobaczyć.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Autor:  lataczuk [ 12 Kwi 2017 10:43 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

No przeciez chyba wszystkie mozliwe opcje masz tu opisane...

Autor:  pemat [ 12 Kwi 2017 10:45 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

@‌Woorior‌
w przypadku Berlina całkiem dobrze sprawdza się planer na google maps
np na chwilę obecną - https://goo.gl/maps/KogfGKXhfQG2

Autor:  Woorior [ 12 Kwi 2017 15:35 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

Dzięki

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Autor:  Woorior [ 12 Kwi 2017 15:41 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

@pemat proszę powiedz mi jeszcze gdzie mogę kupić bilet na autobus ? Jakiś automat. Jest opcja żeby idrwzu kupić bilet w 2 strony ?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Autor:  vincenz [ 12 Kwi 2017 16:04 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

@‌Woorior‌ Na lotnisku jest automat, ale można też kupić u kierowcy. W automacie możesz kupić od razu dwa bilety. W automacie jak I u kierowcy możesz zapłacić tylko gotówką (karty inne niż niemieckie EC/Girocard nie są w automatach akceptowane).

Autor:  Woorior [ 12 Kwi 2017 16:43 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

@vincenz dzięki

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Autor:  yarwar [ 30 Kwi 2017 11:10 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

Czy pod terminal można spokojnie podjechać i wysadzić pasażerów z walizkami?
Są jakieś opłaty za wjazd?

Autor:  nick [ 30 Kwi 2017 11:30 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

Można spokojnie podjechać, nie ma żadnych opłat.

Autor:  mateuzz [ 18 Cze 2017 15:38 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

Czasem warto nie być aż tak do przodu z biletami na autobus i po prostu zakupić je u kierowcy, czemu?

Miałem taki przypadek, że była mała (może 5 osobowa) kolejka przy drzwiach do autobusu, kilka osób normalnie kupiło bilet, a resztę po prostu kierowca wpuścił i powiedział, że nie trzeba. Więc 2,40 Euro zaoszczędzone :D (może zobaczył polaka i się zlitował xD)

Autor:  Zeus [ 18 Cze 2017 15:48 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

Wytłumacz to potem kanarowi ^^

Autor:  wicker [ 29 Sie 2017 09:27 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

Pytanie do oblatanych/obieganych

A3 852 lądowanie w niedzielę - 16:00 TXL
FLIXBUS do Szczecina, Terminal A/B - 16:20

Osiągalne czy będzie no-show na Flixbusie? :lol: Pozdrawiam

Oczywiście z podręcznym!

Autor:  skoczek650 [ 29 Sie 2017 10:57 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

Ryzyk fizyk, z podrecznym moze zdarzysz ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Autor:  toudik86 [ 28 Sty 2018 23:26 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

Czy z SXF jest co direct na TXL ? Mam wylot o 9:45 z TXL a na SXF dojazd PB NA 5:30 czy lepiej dalej na ZOB jechac by zdazyc na lot z tegla mocna kombinacja jest z ZOB ?

Autor:  krapio [ 28 Sty 2018 23:39 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

Ja bym jechał z SXF bilet ABC.

Autor:  toudik86 [ 29 Sty 2018 00:10 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

@krapio a czemu z SXF i jak kombinacja wyglada z SXF na tegla bo z ZOB to juz wiem.

Autor:  scomin [ 29 Sty 2018 01:01 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

@toudik86
ZOB >TXL: czas jazdy ok. 20 minut, bilet AB za 2,80 EUR, połączenia co ok. 5 minut (z jedną przesiadką),
SXF >TXL: czas jazdy ok. 55 minut, bilet ABC za 3,40 EUR, połączenia co ok. 15 minut (z jedną przesiadką).

Ja zawsze wybieram ZOB, ale decyzję najlepiej podejmij sam na podstawie wyszukiwarki:
http://www.bvg.de/en/

Autor:  krapio [ 29 Sty 2018 12:38 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

Jeszcze musimy dodać około 40 min. na dojazd z SXF > ZOB. Kiedyś miałem przypadek, że odcinek ten PB pokonał w zawrotnym tempie 90 min. Dlatego wybieram SXF ;-)

Autor:  toudik86 [ 29 Sty 2018 23:35 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

@scomin da rade na 9:45 zdazyc lot do USA ? :)

Autor:  scomin [ 29 Sty 2018 23:51 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

@toudik86
Da radę, chociaż przy lotach długodystansowych staram się być w mieście wylotu dzień wcześniej żeby zminimalizować ryzyko spóźnienia i spokojnie się wyspać :)

Strona 4 z 10 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/