| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Berlin Tegel berlin-tegel,1287,43882 | Strona 6 z 10 |
| Autor: | MarBlo [ 16 Sie 2018 13:48 ] | ||
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel | ||
Kupuje się jeden bilet na cały odcinek. Nie wiem w ile osób jedziecie, ale jeśli we dwie to rozważ zakup biletu na cztery przejazdy. Bez problemu kupisz go na stacji Messe Nord.
| |||
| Autor: | bonheur [ 16 Sie 2018 13:52 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
Dziękuję! Jedziemy w 2 osoby. 4 przejazdy, czyli w tej sytuacji załatwi nam to też powrót? | |
| Autor: | samaki9 [ 16 Sie 2018 14:16 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
tak , będziecie mieli 2 bilety na powrót. | |
| Autor: | bonheur [ 16 Sie 2018 14:20 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
Świetna wiadomość Wyczytałam jeszcze, że bilet oczywiście należy skasować, a czy trzeba zrobić to ponownie po przesiadce? (tak jak często jest w metrze) | |
| Autor: | vincenz [ 16 Sie 2018 14:58 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
Nie. Bilet kasujesz tylko raz. Poza tym w berlińskim metrze nie ma bramek. | |
| Autor: | bonheur [ 16 Sie 2018 15:10 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
Nigdy nie jechałam berlińskim metrem, miałam na myśli np. Hiszpanię Dziękuję za pomoc! | |
| Autor: | Tenroh [ 28 Sie 2018 21:01 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
Z uwagi na tanie loty na Phuket z TXL poszukuję jakiegoś dogodnego połączenia z i do tego lotniska z Warszawy. Wylot 9:40 - 19 listopada . | |
| Autor: | oskiboski [ 28 Sie 2018 21:31 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
samolot z WAW, LOT | |
| Autor: | Tenroh [ 28 Sie 2018 21:44 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
Lot na trasie WAW-TXL w jedną stronę naszym kochanym narodowym przewoźnikiem kosztuję niemal te same pieniądze co lot Scootem z TXL do HKT i z powrotem Najtaniej chyba pociągiem za 30EUR tylko dłuuuugie oczekiwanie na lot. | |
| Autor: | Apocalipse [ 28 Sie 2018 21:53 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
Masz jeszcze easyjet. | |
| Autor: | Tenroh [ 28 Sie 2018 22:05 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
Wiem , ale jest tylko jeden lot dziennie z samego rana. 20h przesiadki to troche duzo | |
| Autor: | oskiboski [ 28 Sie 2018 22:10 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
Strasznie marudzisz kolego, masz polskibus/lot/pociag/easyjet/ryanair z Krakowa/pociag do Szczecina + Follow Me. Ja rozumiem,że dolot do Bangladeszu ale bez przesady | |
| Autor: | bonheur [ 29 Sie 2018 16:04 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
Zależy w ile osób lecicie, ale ostatecznie z Wawy do Berlina jest autostrada ? | |
| Autor: | HandSome [ 29 Sie 2018 16:29 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
Co by nie było to najtaniej i najbardziej punktualnie wyjdzie...łapanie stopa | |
| Autor: | jasiek1212 [ 05 Wrz 2018 19:09 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
Wyruszam ze Śląska na Berlin Tegel, czy są jakies opłaty za autostradę po niemieckiej stronie ? Bo w sieci nie ma jasno napisane, niby jakieś winiety są...może ktoś doprecyzować co i jak | |
| Autor: | brzemia [ 05 Wrz 2018 19:14 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
Nie ma. śmigaj. nawet na części trasy nie ma ograniczenia prędkości. Wysłane z taptaka. | |
| Autor: | vincenz [ 05 Wrz 2018 20:45 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
Autostrady w Niemczech są darmowe dla pojazdów do 3,5T. | |
| Autor: | Soulfly [ 20 Wrz 2018 09:46 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
Mam pytanie o przejazd z Schönefeld do Tegel Laduje z Krakowa o 10-tej ,a o 15 mam wylot z Tegel do Malagi. Jak zrobic to w miare tanio i sprawnie -to bedzie niedziela wiec komunikacja miejska moze troche inczaej jezdzic.. | |
| Autor: | pemat [ 20 Wrz 2018 09:53 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
komunikację miejską sprawdź sobie w google maps, akurat dla Berlina działa bardzo dobrze podróż zajmie ok 1,5 godz -> https://goo.gl/maps/UvPCAkZnAqm | |
| Autor: | jacek96 [ 20 Wrz 2018 09:55 ] |
| Temat postu: | Re: Berlin Tegel |
Wsiadasz w pociąg lub s-bahn, który jedzie przez Berlin-HBF i tam przesiadasz sie na autobus TXL, który dowozi cie na to lotnisko. Cała podroż poniżej godziny i nie ma znaczenia, ze niedziela. | |
| Strona 6 z 10 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |