Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Berlin Tegel
berlin-tegel,1287,43882
Strona 6 z 10

Autor:  MarBlo [ 16 Sie 2018 13:48 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

Kupuje się jeden bilet na cały odcinek.
Nie wiem w ile osób jedziecie, ale jeśli we dwie to rozważ zakup biletu na cztery przejazdy.
Bez problemu kupisz go na stacji Messe Nord.

Załączniki:
fahrinfo.bvg.de.png
fahrinfo.bvg.de.png [ 31.33 KiB | Obejrzany 1842 razy ]

Autor:  bonheur [ 16 Sie 2018 13:52 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

Dziękuję!
Jedziemy w 2 osoby. 4 przejazdy, czyli w tej sytuacji załatwi nam to też powrót?

Autor:  samaki9 [ 16 Sie 2018 14:16 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

tak , będziecie mieli 2 bilety na powrót.

Autor:  bonheur [ 16 Sie 2018 14:20 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

Świetna wiadomość :D i bardzo dziękuję za pomoc.
Wyczytałam jeszcze, że bilet oczywiście należy skasować, a czy trzeba zrobić to ponownie po przesiadce? (tak jak często jest w metrze)

Autor:  vincenz [ 16 Sie 2018 14:58 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

Nie. Bilet kasujesz tylko raz. Poza tym w berlińskim metrze nie ma bramek.

Autor:  bonheur [ 16 Sie 2018 15:10 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

Nigdy nie jechałam berlińskim metrem, miałam na myśli np. Hiszpanię ;)
Dziękuję za pomoc!

Autor:  Tenroh [ 28 Sie 2018 21:01 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

Z uwagi na tanie loty na Phuket z TXL poszukuję jakiegoś dogodnego połączenia z i do tego lotniska z Warszawy.
Wylot 9:40 - 19 listopada .

Autor:  oskiboski [ 28 Sie 2018 21:31 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

samolot z WAW, LOT :)

Autor:  Tenroh [ 28 Sie 2018 21:44 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

Lot na trasie WAW-TXL w jedną stronę naszym kochanym narodowym przewoźnikiem kosztuję niemal te same pieniądze co lot Scootem z TXL do HKT i z powrotem :shock:

Najtaniej chyba pociągiem za 30EUR tylko dłuuuugie oczekiwanie na lot.

Autor:  Apocalipse [ 28 Sie 2018 21:53 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

Masz jeszcze easyjet.

Autor:  Tenroh [ 28 Sie 2018 22:05 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

Wiem , ale jest tylko jeden lot dziennie z samego rana.
20h przesiadki to troche duzo :-(

Autor:  oskiboski [ 28 Sie 2018 22:10 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

Strasznie marudzisz kolego, masz polskibus/lot/pociag/easyjet/ryanair z Krakowa/pociag do Szczecina + Follow Me. Ja rozumiem,że dolot do Bangladeszu ale bez przesady

Autor:  bonheur [ 29 Sie 2018 16:04 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

Zależy w ile osób lecicie, ale ostatecznie z Wawy do Berlina jest autostrada ?

Autor:  HandSome [ 29 Sie 2018 16:29 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

Co by nie było to najtaniej i najbardziej punktualnie wyjdzie...łapanie stopa :lol: :lol: :lol:

Autor:  jasiek1212 [ 05 Wrz 2018 19:09 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

Wyruszam ze Śląska na Berlin Tegel, czy są jakies opłaty za autostradę po niemieckiej stronie ? Bo w sieci nie ma jasno napisane, niby jakieś winiety są...może ktoś doprecyzować co i jak :(

Autor:  brzemia [ 05 Wrz 2018 19:14 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

Nie ma. śmigaj. nawet na części trasy nie ma ograniczenia prędkości.

Wysłane z taptaka.

Autor:  vincenz [ 05 Wrz 2018 20:45 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

Autostrady w Niemczech są darmowe dla pojazdów do 3,5T.

Autor:  Soulfly [ 20 Wrz 2018 09:46 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

Mam pytanie o przejazd z Schönefeld do Tegel

Laduje z Krakowa o 10-tej ,a o 15 mam wylot z Tegel do Malagi.

Jak zrobic to w miare tanio i sprawnie -to bedzie niedziela wiec komunikacja miejska moze troche inczaej jezdzic..

Autor:  pemat [ 20 Wrz 2018 09:53 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

komunikację miejską sprawdź sobie w google maps, akurat dla Berlina działa bardzo dobrze
podróż zajmie ok 1,5 godz -> https://goo.gl/maps/UvPCAkZnAqm

Autor:  jacek96 [ 20 Wrz 2018 09:55 ]
Temat postu:  Re: Berlin Tegel

Wsiadasz w pociąg lub s-bahn, który jedzie przez Berlin-HBF i tam przesiadasz sie na autobus TXL, który dowozi cie na to lotnisko.
Cała podroż poniżej godziny i nie ma znaczenia, ze niedziela.

Strona 6 z 10 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/