| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Bangui/Bangi bangui-bangi,505,179078 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Zeus [ 22 Paź 2024 10:02 ] |
| Temat postu: | Bangui/Bangi |
Niby stolica kraju, niby 15 hotele pokazuje google maps, ale trafić na jakiś kontakt to cud. Po całym weekendzie pisania/szukania odpowiedział mi jedynie hotel Oubangui https://www.oubanguihotel.com/ 4* (wiadomo afrykańskie), pokój 2 os 59650 XAF/91 EUR, jednoosobowy 46000 XAF/70 EUR. W cenie transfer z/do lotniska i śniadanie oraz "zaproszenie" do wizy. Pan Jonathan z recepcji opdowiada zaskakująco szybko plus ze gada perfekt po angielsku Podaję maile do kontaktuk Kod: reception@oubanguihotel.com jc_kolika@yahoo.fr angechangement@gmail.com Wrażenia, dopiero podam w styczniu | |
| Autor: | Zeus [ 14 Sty 2025 17:00 ] |
| Temat postu: | Re: Bangui/Bangi |
Veni, vidi, vici. Hotel to dawny luksusowy Sofitel z 1985 (nie wiem kiedy został przemianowany na Oubangui hotel) Załącznik: IMG_20250110_152131055_HDR_AE.jpg [ 322.31 KiB | Obejrzany 498 razy ] Przy wejściu informacja ze to dawny Sofitel Załącznik: IMG_20250110_171926989_AE.jpg [ 250.33 KiB | Obejrzany 498 razy ] Oraz na "interaktywnie" mapie, informacja ze naprzeciwko hotelu leży Zair, a nie Demokratyczna Republika Konga (sic!) Załącznik: IMG_20250112_100329912_HDR_AE.jpg [ 352.67 KiB | Obejrzany 498 razy ] Oraz informacja ze hotel jest kalashnikov-free Załącznik: IMG_20250110_171932073_HDR_AE.jpg [ 192.73 KiB | Obejrzany 498 razy ] Wewnątrz, no cóż, hotel dawno temu przestał być na topie. Przypomina hotel z Grecji, z lat 60. Pokoje posiadają wannę, bidet Załącznik: IMG_20250110_154630341_HDR_AE.jpg [ 207.55 KiB | Obejrzany 498 razy ] Załącznik: IMG_20250110_154624465_HDR_AE.jpg [ 195.46 KiB | Obejrzany 498 razy ] klimę (nie testowaliśmy), lodówkę (działa) oraz dość komfortowe łózka Załącznik: IMG_20250110_154638803_HDR_AE.jpg [ 253.17 KiB | Obejrzany 498 razy ] Oraz hitem, to piękny widok na rzekę Oubangui z DRK na tle Załącznik: IMG_20250110_154339275_AE.jpg [ 230.94 KiB | Obejrzany 498 razy ] Piwo na barze, to 2k XAF a w pobliskiej stacji benzynowej (https://maps.app.goo.gl/a4FQhTnMMjgrPkKV7) to samo piwo za 1k XAF oraz likiery lokalne (testowane, nikt nie stracił wzrok) za 2k XAF Załącznik: 04fbb8c2-ba48-46e3-9025-4932be6734ae.jpg [ 638.83 KiB | Obejrzany 498 razy ] Śniadanie podstawowe (świeży omlet z warzywami/serem na życzenie), siedząc na basenie, można kupić "lecznicze" preparaty od lokalnych sprzedawców, spotkać szanowne grono za Bugiem lub wieczorem spędzić czas przy kobietach z najstarszym zawodem świata Transfer z/do lotniska na luzie. | |
| Autor: | pabien [ 14 Sty 2025 18:51 ] |
| Temat postu: | Re: Bangui/Bangi |
I on faktycznie kosztuje 80 dolarów za pokój? | |
| Autor: | Zeus [ 14 Sty 2025 18:51 ] |
| Temat postu: | Re: Bangui/Bangi |
91 EUR za twin lub 70 za solo | |
| Autor: | cart [ 15 Sty 2025 09:21 ] |
| Temat postu: | Re: Bangui/Bangi |
Gdyby nie widok to cena za duża x4. Ale tak to jest gdy miasto jest pełne UN, WFP czy innych NGO. Najlepszy w mieście Ledger Plaza to 300 euro. Wg raportów, tańsze hotele (50-60 euro) nie mają bieżącej wody. | |
| Autor: | pabien [ 15 Sty 2025 09:26 ] |
| Temat postu: | Re: Bangui/Bangi |
Widziałem na stronie, że chwalą się dobrą wodą i elektrycznościa non stop | |
| Autor: | pbak [ 15 Sty 2025 11:30 ] |
| Temat postu: | Re: Bangui/Bangi |
Woda i to ciepla byla. Elektrycznosc jak padala to moment pozniej wlaczal sie generator. Ba, nawet internet z reguly dzialal. Jednym slowem, pelen luksus. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |