| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Bangui/Bangi bangui-bangi,450,180235 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Zeus [ 15 Sty 2025 11:50 ] |
| Temat postu: | Bangui/Bangi |
Myśleliśmy ze będzie drogo tam (jako ze cięzko o importowanie produktów tam) ale tragedii nie było. Restaurant Le M' Rue de l'industrie https://maps.app.goo.gl/WvnfKdUFPk6RaeZ69 Knajpa trochę ą-ę (widać to jacy są tam klienci, kelnerzy pełna profeska etc) ale cenowo i smakowo bardzo ok. Wybór ciut afrykański - ciut europejski. Ja testowałem "steka po francusku" z sosem pieprzowym (steak de boeuf sauce au poivre) za około 11 EUR Załącznik: IMG_20250111_182138052_HDR_AE.jpg [ 293.04 KiB | Obejrzany 382 razy ] Stek taki jaki lubię, pół krwisty, bardzo smaczny i dobry sos. Piwka duże za 1500 XAF 1. Za taksówkę do hotelu (Oubangui) można jechać za 1500-2000 XAF 2. Dużo dzieci zebrające na zewnątrz, ale jak ich olejemy to nas oleją też | |
| Autor: | sko1czek [ 10 Lut 2025 14:00 ] | ||||
| Temat postu: | Re: Bangui/Bangi | ||||
Szczerze chciałbym polecić restaurację w kompleksie turystycznym przy wodospadach Boali. Wprawdzie nic tam nie jedliśmy, ale mają dobrze schłodzone napoje procentowe i bezprocentowe. Ceny przyzwoite. No i to menu! Ze względu na brak dostępności nie skosztowałem. Pan z obsługi obciął krótko: "le serpent est fini".
| |||||
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |