Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Bangui/Bangi
bangui-bangi,450,180235
Strona 1 z 1

Autor:  Zeus [ 15 Sty 2025 11:50 ]
Temat postu:  Bangui/Bangi

Myśleliśmy ze będzie drogo tam (jako ze cięzko o importowanie produktów tam) ale tragedii nie było.

Restaurant Le M'

Rue de l'industrie
https://maps.app.goo.gl/WvnfKdUFPk6RaeZ69

Knajpa trochę ą-ę (widać to jacy są tam klienci, kelnerzy pełna profeska etc) ale cenowo i smakowo bardzo ok.
Wybór ciut afrykański - ciut europejski.

Ja testowałem "steka po francusku" z sosem pieprzowym (steak de boeuf sauce au poivre) za około 11 EUR

Załącznik:
IMG_20250111_182138052_HDR_AE.jpg
IMG_20250111_182138052_HDR_AE.jpg [ 293.04 KiB | Obejrzany 382 razy ]


Stek taki jaki lubię, pół krwisty, bardzo smaczny i dobry sos.

Piwka duże za 1500 XAF

1. Za taksówkę do hotelu (Oubangui) można jechać za 1500-2000 XAF
2. Dużo dzieci zebrające na zewnątrz, ale jak ich olejemy to nas oleją też

Autor:  sko1czek [ 10 Lut 2025 14:00 ]
Temat postu:  Re: Bangui/Bangi

Szczerze chciałbym polecić restaurację w kompleksie turystycznym przy wodospadach Boali. Wprawdzie nic tam nie jedliśmy, ale mają dobrze schłodzone napoje procentowe i bezprocentowe. Ceny przyzwoite. No i to menu! Ze względu na brak dostępności nie skosztowałem. Pan z obsługi obciął krótko: "le serpent est fini".

Załączniki:
Boali3.jpg
Boali3.jpg [ 915.48 KiB | Obejrzany 288 razy ]
Boali2.jpg
Boali2.jpg [ 965.66 KiB | Obejrzany 288 razy ]
Boali1.jpg
Boali1.jpg [ 893.29 KiB | Obejrzany 288 razy ]

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/