| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Bahrajn - wiza bahrajn-wiza,1225,60505 | Strona 1 z 3 |
| Autor: | krasnal [ 02 Gru 2014 11:44 ] |
| Temat postu: | Bahrajn - wiza |
Od 1 października 2014 ułatwiono znacznie obywatelom m.in. Polski wjazd do Królestwa Bahrajnu. Już nie trzeba mieć wsparcia sponsora, wizę można otrzymać przez Internet (eVisa) lub na lotnisku (Visa on arrival). Co prawda zniechęca nieco koszt tej wizy - 25 BHD (220 zł) VoA i 29 BHD (255 zł) eVisa. http://www.evisa.gov.bh/ | |
| Autor: | Zeus [ 02 Gru 2014 11:47 ] |
| Temat postu: | Re: Bahrajn - wiza |
A jest tam coś do zwiedzania? Czy to miasto na 3 dni? Jako ze wizę mam za darmo, myślałem nad wycieczką tam | |
| Autor: | tartal [ 02 Gru 2014 16:55 ] |
| Temat postu: | Re: Bahrajn - wiza |
niespecjalnie.... ale czemu sie nie przejechać... w porównaniu do Dubaju czy Kuwejtu to... troszkę brakuje... | |
| Autor: | mrowczan [ 08 Lut 2015 14:50 ] |
| Temat postu: | Re: Bahrajn - wiza |
Rozumiem, ze teraz wize do Bahrajnu otrzymuje bez zadnych problemow na lotnisku? Bez zadnych sponsorow, zaproszn itd? Wiem, ze bylo o tym pisane, ale wolalbym dostac potwierdzenie od kogos, kto niedawno tam byl | |
| Autor: | cart [ 08 Lut 2015 18:37 ] |
| Temat postu: | Re: Bahrajn - wiza |
Robiłem online - dostałem w 1 dzień. Potrzebna rezerwacja hotelu i kopia biletu. | |
| Autor: | mrowczan [ 08 Lut 2015 21:02 ] |
| Temat postu: | Re: Bahrajn - wiza |
Czyli wize dostajesz na maila, nie trzeba wysylac paszportu? Pisales do ambasady w Berlinie? Bo pare dni temu wyslalem maila i pozostal bez odpowiedzi. | |
| Autor: | cart [ 08 Lut 2015 22:15 ] |
| Temat postu: | Re: Bahrajn - wiza |
Robisz skan paszportu i załączasz do wniosku. To jest e-visa, na lotnisku wbijają na jej podstawie pieczątkę. Płatność przy składaniu wniosku kartą. | |
| Autor: | miloszp [ 14 Lut 2015 00:08 ] |
| Temat postu: | Re: Bahrajn - wiza |
Od 3h jestem w bahrainie więc mogę coś dodać od siebie. Bez sensu robić wizę online dostjemy ją bez problemu na lotnisku. Kosztuje mniej niż online i UWAGA WIZA DO 72 H to tylko 15 dinarów nie sądzę by ktoś wybierał się na dluzje w celach turystycznych do tego mikro kraju. Można placic kartą. | |
| Autor: | lukste9 [ 07 Kwi 2015 16:34 ] |
| Temat postu: | Re: Bahrajn - wiza |
Kupiles ta wize 72 h??Wybieram sie do siostry do Bahrajnu i ona nie slyszala o wizie 72 h.Jest taka ale dla osob mieszkajacych w Bahrajnie.Dzieki | |
| Autor: | lataczuk [ 07 Kwi 2015 16:54 ] |
| Temat postu: | Re: Bahrajn - wiza |
http://www.bahrainguide.org/BG1/visas.html | |
| Autor: | miloszp [ 07 Kwi 2015 17:26 ] |
| Temat postu: | Re: Bahrajn - wiza |
lukste9 napisał(a): Kupiles ta wize 72 h??Wybieram sie do siostry do Bahrajnu i ona nie slyszala o wizie 72 h.Jest taka ale dla osob mieszkajacych w Bahrajnie.Dzieki tak na lotnisku, u nich na stronie rzeczywiście nie ma informacji, ale na lotniku, na tych punktach kontroli paszportowej już taka cena jest tak jak mówiłem 15 BD, można płacić kartą | |
| Autor: | lukste9 [ 07 Kwi 2015 18:34 ] |
| Temat postu: | Re: Bahrajn - wiza |
Bede w Bahrajnie 48 h potem lece na 3 dni do Dubaju i wracam do Bahrajnu.3 h poczekam w strefie tranzytowej na lot do Europy zeby wizy nie kupowac:D -- 07 Kwi 2015 18:34 -- | |
| Autor: | lukste9 [ 18 Cze 2015 21:03 ] |
| Temat postu: | Re: Bahrajn - wiza |
Wiza do Bahrajnu kupuje sie teraz 3 miesiaczna ,wielowjazdowa i kosztuje 25 BHD.Maksymalnie 2 tyg na 1 wjezdzie.Sprawdzone tydzien temu. | |
| Autor: | Eryk87 [ 23 Cze 2015 21:59 ] |
| Temat postu: | Re: Bahrajn - wiza |
Czyli już nie ma co kombinować z wizą na granicy i lepiej przez internet zamówić ? | |
| Autor: | lukste9 [ 24 Cze 2015 05:19 ] |
| Temat postu: | Re: Bahrajn - wiza |
To już zależy od Ciebie.Ja wole wziąć na lotnisku:) | |
| Autor: | Eryk87 [ 25 Cze 2015 14:44 ] |
| Temat postu: | Re: Bahrajn - wiza |
Nie wiesz jak z wizami dla kobiet? | |
| Autor: | lukste9 [ 25 Cze 2015 17:54 ] |
| Temat postu: | Re: Bahrajn - wiza |
Bez problemu dostaja.Bahrajn nie jest tak bardzo konserwatywny jak np. Arabia Saudyjska. | |
| Autor: | Chris Peen [ 12 Sty 2017 21:00 ] |
| Temat postu: | Re: Bahrajn - wiza |
Witam. Jak rozumiem przy transferze, lecąc z Dubaju do Kuwejtu Gulf Airem nie wychodząc z lotniska żadnej wizy nie potrzebuję? | |
| Autor: | lukste9 [ 12 Sty 2017 22:12 ] |
| Temat postu: | Re: Bahrajn - wiza |
Nie potrzeba wizy jak zostajesz w strefie tranzytowej. | |
| Strona 1 z 3 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |