| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Azerbejdżan - wiza azerbejdzan-wiza,1140,34477 | Strona 1 z 18 |
| Autor: | Grzegorz40 [ 11 Wrz 2013 14:35 ] |
| Temat postu: | Azerbejdżan - wiza |
tomalo77 napisał(a): cena super nawet Iran sobie mozna zorganizowac tanio, z tym ze chyba wiza do Azerbejdzanu 500 zeta 60 euro to nie 500 zeta http://azembassy.pl/pl/index.php?section=67 | |
| Autor: | Zeus [ 11 Wrz 2013 14:38 ] |
| Temat postu: | Re: [W6] Budapeszt - Baku ~230zł |
no plus biuro co załatwia wizy + zaproszenia ;/ | |
| Autor: | Grzegorz40 [ 11 Wrz 2013 14:55 ] |
| Temat postu: | Re: [W6] Budapeszt - Baku ~230zł |
Pod tym linkiem, co podałem wyżej jest też coś o elektronicznych wizach turystycznych za 20 USD załatwianych przez azerskie firmy turystyczne (w części pod słowami "Szanowni Goście"). Próbował może ktoś w praktyce? Czy do tego wyżej wspomnianego 60 euro należy doliczyć 20 USD, czy koszt jest tylko 20 USD? http://azembassy.pl/pl/index.php?section=67 | |
| Autor: | Zeus [ 11 Wrz 2013 15:03 ] |
| Temat postu: | Re: [W6] Budapeszt - Baku ~230zł |
Ha, można za 20$, ale musisz kupic od tych biur noclegi, które są 2 razy wysze niz w booking.com Jedeń sposób to załatwienia przez Couchsurfing, zaproszenia od kogoś, drugie załatwic to na ambasadę w innym miescie (np w Batumi lub Atenach nie jest potrzebna promesa) | |
| Autor: | wojtano [ 11 Wrz 2013 15:06 ] |
| Temat postu: | Re: [W6] Budapeszt - Baku ~230zł |
<< Tutaj >>. Słów kilka z jaką łatwością można uzyskać wizę | |
| Autor: | Grzegorz40 [ 11 Wrz 2013 15:23 ] |
| Temat postu: | Re: [W6] Budapeszt - Baku ~230zł |
A już myślałem, że jest tak prosto http://www.billurtur.az/site/visa Ciekawe, ile by to kosztowało, gdybym wybrał hotel nie polecany przez dane biuro Polskie biuro Wspólnota 2000 liczy sobie 150 zł za pośrednictwo, czyli pewnie do tego trzeba doliczyć 60 euro za wizę. | |
| Autor: | Sudoku [ 25 Paź 2013 14:11 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZA] Azerbejdżan. Informacje. |
Mam pytanie, czy ktoś może leciał Wizzairem do Baku? Chodzi mi o to, jaki jest LF, czyli jak duże prawdopodobieństwo, że przy tych dość niskich cenach utrzymają jeszcze trochę to połączenie. Dzięki | |
| Autor: | littleboy1989 [ 03 Gru 2013 13:22 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZA] Azerbejdżan. Informacje. |
Przerabiał ktoś temat wizy tranzytowej ? | |
| Autor: | DMW [ 03 Gru 2013 14:06 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZA] Azerbejdżan. Informacje. |
http://azembassy.pl/pl/index.php?section=67 •Tranzyt jednokrotny (wydawany tylko na podstawie posiadania wizy kraju trzeciego lub biletów ze wskazaniem końcowego miejsca pobytu) - 20$ | |
| Autor: | Zeus [ 03 Gru 2013 14:12 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZA] Azerbejdżan. Informacje. |
W sumie dobre to, mozna kupic przez neta bilet do Tbilisi koleja, i wyladowac w Baku ;D | |
| Autor: | littleboy1989 [ 03 Gru 2013 14:47 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZA] Azerbejdżan. Informacje. |
DMW napisał(a): http://azembassy.pl/pl/index.php?section=67 •Tranzyt jednokrotny (wydawany tylko na podstawie posiadania wizy kraju trzeciego lub biletów ze wskazaniem końcowego miejsca pobytu) - 20$ Dzięki za odpowiedź. Zanim napisałem post sam tam zajrzałem oczywiście. Nie jest to dokładnie opisane na stronie ambasady, dlatego szukam kogoś, kto to wyrabiał tą wizę i ma jakieś praktyczne info typu na ile przyznawana jest wiza tranzytowa ? Trzeba wypełniać ten formularz on-line (jeśli tak, to czemu w nim nie ma do wyboru tranzytu) ? Czy daty są sztywne? Trzeba to załatwiać przez te śmieszne agencje azerskie ? czy sam przynoszę to co potrzeba i sprawa załatwiona ? Jakby ktoś, coś wiedział to będę niezmiernie wdzięczny. | |
| Autor: | DMW [ 03 Gru 2013 16:14 ] |
| Temat postu: | Re: [WIZA] Azerbejdżan. Informacje. |
•Tranzyt jednokrotny (wydawany tylko na podstawie posiadania wizy kraju trzeciego lub biletów ze wskazaniem końcowego miejsca pobytu) - 20$[/quote] Nie jest to dokładnie opisane na stronie ambasady, dlatego szukam kogoś, kto to wyrabiał tą wizę i ma jakieś praktyczne info typu na ile przyznawana jest wiza tranzytowa ? Trzeba wypełniać ten formularz on-line (jeśli tak, to czemu w nim nie ma do wyboru tranzytu) ? Czy daty są sztywne? Trzeba to załatwiać przez te śmieszne agencje azerskie ? czy sam przynoszę to co potrzeba i sprawa załatwiona ? O ile nie odezwie się ktoś kto przerabiał to osobiście, proponuję abyś zwrócił się z takimi pytaniami do któregoś z pośredników zajmujących się wizami. Ja kilka razy pisałem do nich i zawsze konkretnie i w miarę szybko mi odpowiadali. | |
| Autor: | littleboy1989 [ 03 Gru 2013 16:41 ] |
| Temat postu: | Re: Odp: Azerbejdżan - Wiza |
Dzieki. Tak wlasnie zrobie raczej. Napisze tez chyba do ambasady. Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2 | |
| Autor: | dzeeej [ 28 Gru 2013 11:22 ] |
| Temat postu: | Re: Odp: Azerbejdżan - Wiza |
littleboy1989 napisał(a): Dzieki. Tak wlasnie zrobie raczej. Napisze tez chyba do ambasady. Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2 I jak otrzymales jakies informacje? Tez probowalem dostac wize, ale bylem w Karabachu wczesniej i moze dlatego jakos sie dowiedzieli sie. Ja mialem jedyny problem z wnioskiem online - nie przyszedl mi zalącznik z wnioskiem, wiec nie moglem go wydrukowac i zlozyc wniosek o wize. Kase wzieli powiedzieli ze zwroca, czekam 5 miesiecy i skladam jeszcze jedno pismo. żenuaaa | |
| Autor: | wtak [ 28 Gru 2013 21:43 ] |
| Temat postu: | Re: Azerbejdżan - Wiza |
W połowie grudnia 2013r. byłem na spotkaniu z azerskim ambasadorem w PL. Mówił, ze trwają pracę nad zniesieniem wiz m.in. dla Polaków. Sugerował, iż do końca roku sprawa zostanie załatwiona. Biorąc poprawkę na politykę, to na wiosnę może będzie łatwiej ? | |
| Autor: | Zeus [ 29 Gru 2013 21:07 ] |
| Temat postu: | Re: Azerbejdżan - Wiza |
Oby | |
| Autor: | littleboy1989 [ 30 Gru 2013 13:28 ] |
| Temat postu: | Re: Odp: Azerbejdżan - Wiza |
dzeeej napisał(a): I jak otrzymales jakies informacje? Tez probowalem dostac wize, ale bylem w Karabachu wczesniej i moze dlatego jakos sie dowiedzieli sie. Ja mialem jedyny problem z wnioskiem online - nie przyszedl mi zalącznik z wnioskiem, wiec nie moglem go wydrukowac i zlozyc wniosek o wize. Kase wzieli powiedzieli ze zwroca, czekam 5 miesiecy i skladam jeszcze jedno pismo. żenuaaa Nie, jeszcze nie kontaktowałem się. Ale to miałeś stempel z Karabachu w paszporcie ? | |
| Autor: | gecko [ 17 Lut 2014 19:21 ] |
| Temat postu: | Re: Azerbejdżan - Wiza |
co w sytuacji kiedy mam znajomego z Azerbejdzanu? wystarczy jego zaproszenie, płacę te 60 czy 80 euro i mam wizę? Zakładam, że ten voucher z hotelu jest już wtedy nie potrzebny.. | |
| Autor: | niewidzialnezuo [ 17 Lut 2014 22:57 ] |
| Temat postu: | Re: Azerbejdżan - Wiza |
W grudniu 2013 byłem w Azerbejdżanie i robiłem wizę przez azerską agencje - wychodzi 150 zł taniej niż przez polskiego pośrednika. Wcześniej byłem w Armenii i Karabachu, ale w Karabachu poprosiłem o wizę na osobnej kartce i nie miałem żadnych śladów w paszporcie. Jeżeli macie - zapomnijcie o wjeździe - najważniejsze pytanie na granicy to: "A w Karabachu byłeś?". Pojedynek wzrokowy z pogranicznikiem i droga do Azerbejdżanu stoi otworem Aha, odnośnie obowiązku rejestracji pobytu (na blogu dokładne info) to w skrócie: nie zrobiłem i nikt nie sprawdzał mnie przy wyjeździe. | |
| Autor: | gecko [ 18 Lut 2014 20:52 ] |
| Temat postu: | Re: Azerbejdżan - Wiza |
Hej, mam takie pytanie trochę z innej beczki - wiem, że mając w paszporcie wizę z Górskiego Karabachu, nie wjadę do Azerbejdżanu. A co kiedy sytuacja jest odwrotna? Czy mając azerską wizę, zostanę wpuszczony do Górskiego Karabachu? | |
| Strona 1 z 18 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |