| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Autostop autostop,591,108313 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | zepsutykompas [ 02 Mar 2017 10:57 ] |
| Temat postu: | Autostop |
Czy ktos probowal autostopowac przez Kongo? Jestem juz w Afryce od roku i chcialabym przejechac takze DRK autostopem. Jakies informacje na temat drog czy mozliwosci podwozek? Ktos cos? | |
| Autor: | Anonymous [ 02 Mar 2017 11:14 ] |
| Temat postu: | Re: Autostop |
@zepsutykompas, gdyby nikt lepiej Ci nie odpowiedział, to może ten wpis będzie w minimalnym stopniu pomocny: http://www.opendestination.ca/niger-to-drc.html | |
| Autor: | zepsutykompas [ 02 Mar 2017 11:35 ] |
| Temat postu: | Re: Autostop |
Super dzieki! Interesowaloby mnie jeszcze info jezeli ktos przekraczal granice stopem z Angoli lub Ugandy do DRC, akurat ta dziewczyna jechala przez Zambie ja nie bede miala takiej mozliwosci bo musze sie dostac do polskiej ambasady gdzies a tutaj nie ma ;/ | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |