Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Autostop
autostop,591,108313
Strona 1 z 1

Autor:  zepsutykompas [ 02 Mar 2017 10:57 ]
Temat postu:  Autostop

Czy ktos probowal autostopowac przez Kongo?

Jestem juz w Afryce od roku i chcialabym przejechac takze DRK autostopem.

Jakies informacje na temat drog czy mozliwosci podwozek?

Ktos cos?

Autor:  Anonymous [ 02 Mar 2017 11:14 ]
Temat postu:  Re: Autostop

@‌zepsutykompas‌, gdyby nikt lepiej Ci nie odpowiedział, to może ten wpis będzie w minimalnym stopniu pomocny:
http://www.opendestination.ca/niger-to-drc.html

Autor:  zepsutykompas [ 02 Mar 2017 11:35 ]
Temat postu:  Re: Autostop

Super dzieki!

Interesowaloby mnie jeszcze info jezeli ktos przekraczal granice stopem z Angoli lub Ugandy do DRC, akurat ta dziewczyna jechala przez Zambie ja nie bede miala takiej mozliwosci bo musze sie dostac do polskiej ambasady gdzies a tutaj nie ma ;/

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/