| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Atrakcje zimą atrakcje-zima,1150,136784 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | dawidchyl [ 27 Gru 2018 09:49 ] |
| Temat postu: | Atrakcje zimą |
Wybieram się za kilka dni do Jordanii. Jak dobrze wiemy część atrakcji jest zamknięta, część atrakcji jest otwarta ale niebezpieczna. Czy możecie polecić / odradzić miejsca, które warto zobaczyć zimą ? | |
| Autor: | Dryblas [ 27 Gru 2018 09:58 ] |
| Temat postu: | Re: Atrakcje zimą |
Może ten wątek bedzie pomocny Styczniowa Jordania rodzinnie | |
| Autor: | okiemserca [ 27 Gru 2018 18:12 ] |
| Temat postu: | Re: Atrakcje zimą |
dawidchyl napisał(a): Wybieram się za kilka dni do Jordanii. Jak dobrze wiemy część atrakcji jest zamknięta, część atrakcji jest otwarta ale niebezpieczna. Czy możecie polecić / odradzić miejsca, które warto zobaczyć zimą ? Zamknięte jest tylko Wadi Mujib. Niebezpieczne są kaniony podobne do Wadi Mujib z wejściami rozsianymi wzdłuż wybrzeża Morza Martwego. Opisałem 2 takie w mojej relacji. Cała reszta atrakcji Jordanii jest ja najbardziej i dostępna i bezpieczna (Zamki, Petra, Pustynia Wadi Rum, Morze Martwe, Góra Nebo, Madaba itd) | |
| Autor: | rodzynka_r [ 01 Sty 2019 23:50 ] |
| Temat postu: | Re: Atrakcje zimą |
Za dwa tygodnie lecę do Jordanii, sprawdzam m.in. temperatury. Widzę, że w okolicach Morza Martwego w ciągu dnia ma być ok. 19-21 stopni. Jak myślicie, czy o tej porze i przy takiej temperaturze można wejść do wody? | |
| Autor: | andman [ 02 Sty 2019 15:42 ] |
| Temat postu: | Re: Atrakcje zimą |
Też lecę za dwa tygodnie i mam nadzieję że aura pozwoli na kąpiel w MM. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |