Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Antigua - Panajachel
antigua-panajachel,816,185552
Strona 1 z 1

Autor:  seba [ 19 Lut 2026 17:12 ]
Temat postu:  Antigua - Panajachel

Jadąc z Antigua (lub Gwatemala City) omijajcie najkrótszą trasę, którą podpowiada google. Prowadzi to bardzo kręta asfaltową drogą, jednak w jedym miejscu...nie ma mostu. Musiałem przejechać przez płytką rzekę (ale był to najsuchszy miesiąc w roku). Toyota Corolla dała radę, natomiast dużo wygodniejsza trasa jest przez CA1 (Pan - American) którą wracałem.

TD; LR: jedziemy górną trasą, nie najkrótszą.

Załączniki:
Screenshot 2026-02-19 at 16.08.32.jpg
Screenshot 2026-02-19 at 16.08.32.jpg [ 249.89 KiB | Obejrzany 227 razy ]

Autor:  marcino123 [ 19 Lut 2026 17:33 ]
Temat postu:  Re: Antigua - Panajachel

Czyli już od roku brak mostu :lol:
Ta sama akcja, w tym miejscu z @Gadekk

Autor:  seba [ 20 Lut 2026 12:12 ]
Temat postu:  Re: Antigua - Panajachel

Jak szukałem później informacji na grupach FB, to okazuje się że od ... 5 lat :)

Mądry Polak...

Autor:  piotrgryz [ 21 Lut 2026 20:47 ]
Temat postu:  Re: Antigua - Panajachel

Z Antigua do Panajachel można też oczywiście dojechać chickenbusem, a właściwie 3 chickenbusami (2 przesiadki w tym ta druga ostatnia w Encuentros).

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/