| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Andaluzja andaluzja,1255,23890 | Strona 13 z 39 |
| Autor: | aarekk [ 14 Lip 2014 21:52 ] |
| Temat postu: | Re: Andaluzja |
Tomek, nie wiem jakie masz plany względem Malagi, ale gdybym ja miał tak mało czasu, poświęciłbym Maladze 0 godzin, a Granadzie 48. W Granadzie w słoneczne wieczory Alhambra wygląda zjawiskowo z punktów widokowych na Albaicinie, wiec fajnie byłoby przyjechać nieco wcześniej i właśnie tam spędzić wieczór. | |
| Autor: | jarekrk [ 16 Lip 2014 12:52 ] |
| Temat postu: | Re: Andaluzja |
Powiedzcie mi, mam 2 noclegi do dyspozycji czyli także 3 dni do zagospodarowania, co wybrać Sevillę czy Cordobę ? | |
| Autor: | namteH [ 16 Lip 2014 12:58 ] |
| Temat postu: | Re: Andaluzja |
jarekrk napisał(a): Powiedzcie mi, mam 2 noclegi do dyspozycji czyli także 3 dni do zagospodarowania, co wybrać Sevillę czy Cordobę ? 3 dni na Cordobe to za dużo. | |
| Autor: | jarekrk [ 17 Lip 2014 09:46 ] |
| Temat postu: | Re: Andaluzja |
Rozdzielić to na 1 nocleg i 2 całe dni w Sevilli a 1 nocleg w Cordobie? Czy na Sevillę znów to za mało czasu? | |
| Autor: | almal [ 17 Lip 2014 09:49 ] |
| Temat postu: | Re: Andaluzja |
Ja wybralbym Seville | |
| Autor: | namteH [ 17 Lip 2014 09:57 ] |
| Temat postu: | Re: Andaluzja |
jarekrk napisał(a): Rozdzielić to na 1 nocleg i 2 całe dni w Sevilli a 1 nocleg w Cordobie? Czy na Sevillę znów to za mało czasu? moim zdaniem tak byłoby lepiej. | |
| Autor: | gunnerek [ 24 Lip 2014 06:47 ] |
| Temat postu: | Re: Andaluzja |
Które miejsce na Costa del Sol na prawo od Malagi polecilibyście jako godne uwagi? Pytam w kontekście szerokiej (taniej) bazy noclegowej i przede wszystkim jakiejś sensownej plaży w okolicy. | |
| Autor: | rw30 [ 26 Lip 2014 18:58 ] |
| Temat postu: | Re: Andaluzja |
Nerja | |
| Autor: | Rainbow333 [ 28 Lip 2014 11:41 ] |
| Temat postu: | Re: Andaluzja |
witam, wybieram sie do malagi, będe tam od poniedziałku(przylot) do soboty(odlot), przylatujemy(2 os.) do malagi w poniedziałek o 23.59, od razu wypożyczamy samochód (prawdopodobnie malagacar. com,) i jedziemy do cordoby, wtorek - zwiedzanie cały dzień i wieczorem wyjazd do Sevilli środa, zwiedzanie Sevilli i nocleg czwartek zwiedzanie Sevilli do południa, wyjazd do cadiz, nocleg w okolicach Gibraltaru piątek, gibraltar i ronda, i późnym wieczorem powrót na przedmieścia malagi, sobota zwiedzanie malagi i wylot o 15 jak wam się wydaje ? damy rade większość zobaczyć? gdzie więcej poświecić czasu a gdzie mniej, planujemy też około 2 noclegów w samochodzie, ale jak to jest z kwestią bezpieczeństwa, no i czy trzeba mieć prawo jazdy międzynarodowe, | |
| Autor: | mashacra [ 28 Lip 2014 12:08 ] |
| Temat postu: | Re: Andaluzja |
Rainbow333 napisał(a): czwartek zwiedzanie Sevilli do południa, wyjazd do cadiz, nocleg w okolicach Gibraltaru piątek, gibraltar i ronda, i późnym wieczorem powrót na przedmieścia malagi, sobota zwiedzanie malagi i wylot o 15 Czwartek i piątek (mocno) napięte, zwykłe prawo jazdy wystarczy. | |
| Autor: | kubap1 [ 28 Lip 2014 13:41 ] |
| Temat postu: | Re: Andaluzja |
Dasz radę. Drogi w Hiszpanii świetne, jak lubisz jeździć to bez problemu. Ja jednak wybrałbym jedno z miast Cordo lub Sevi i pojechał do Alhambry (Granada). Weź pod uwagę że bardzo trudno w czasie pielgrzymek turystów na znalezienie miejsca do parkowania (+wysokie koszty), czasami parking droższy niż hotel. | |
| Autor: | mashacra [ 28 Lip 2014 14:07 ] |
| Temat postu: | Re: Andaluzja |
Jeżeli w czwartek chcecie spać na Gibraltarze, to proponuję parking przy Europa Point. No i pytanie czy będziecie jechać z Kadyksu wzdłuż oceanu (z zahaczeniem o plaże) czy trasą przez ląd? A drogi są spoko tylko zawsze można wrócić z dodatkowym "paragonem" z wypożyczalni | |
| Autor: | Rainbow333 [ 28 Lip 2014 14:12 ] |
| Temat postu: | Re: Andaluzja |
mashacra napisał(a): A drogi są spoko tylko zawsze można wrócić z dodatkowym "paragonem" z wypożyczalni co masz na myśli dodatkowy paragon? mandat? | |
| Autor: | mashacra [ 28 Lip 2014 18:50 ] |
| Temat postu: | Re: Odp: Andaluzja |
Rachunek za udostępnienie danych do mandatu z grubsza ok. 30 EUR, a mandat swoją drogą. Można lecieć na Granadę 140 bez większego problemu i nic nie złapać, i jechać 85 zamiast 70 na fragmencie autostrady w okolicy Gibraltaru i otrzymać fotkę. Nie znasz dnia, ani godziny. | |
| Autor: | jarekrk [ 01 Sie 2014 15:28 ] |
| Temat postu: | Re: Andaluzja |
A radary są bardzo widoczne w Hiszpanii? | |
| Autor: | namteH [ 01 Sie 2014 15:41 ] |
| Temat postu: | Re: Andaluzja |
jarekrk napisał(a): A radary są bardzo widoczne w Hiszpanii? najlepiej są widoczne jak przychodzi list... ponoć są na "plecach" znaków. | |
| Autor: | mashacra [ 03 Sie 2014 12:03 ] |
| Temat postu: | Re: Odp: Andaluzja |
Nie widziałem żadnego, raz czy dwa patrol z suszarką. A zdjęcie przyszło właśnie od tyłu zaraz za zakrętem, GPS czasem ostrzegał, ale niczego nie namierzyłem. | |
| Autor: | michał_wro [ 03 Sie 2014 13:04 ] |
| Temat postu: | Re: Andaluzja |
Ktoś poleci piękne miejsca - plaże w Maladze? Czy do Alhambry bilety można kupić za pomocą karta kredytowej? Można wykorzystać debetową ? | |
| Autor: | tycik [ 05 Sie 2014 21:18 ] |
| Temat postu: | Re: Odp: Andaluzja |
michał_wro napisał(a): Czy do Alhambry bilety można kupić za pomocą karta kredytowej? Można wykorzystać debetową ? Tak, weszła mi debetowa. Jutro wizyta. Z treści maila, który otrzymałem po zakupie: Cytuj: We remind you that you can buy and collect tickets using any of your cards (except virtual cards) regardless of the entity and the modality, credit or debit card. | |
| Autor: | seba [ 06 Sie 2014 10:22 ] |
| Temat postu: | Malaga - giblartar - maroko |
Czy ktoś probował w jeden dzień odwiedzić Gibraltar oraz Maroko, wyruszając z Malagi? Czy w ogóle jest to możliwe? Szalony plan jaki przyszedł nam do głowy to pojechanie wczesnym raniem na Gibraltar, zwiedzenie miejsc w około 3/4 godziny, potem przepłynięcie do Maroka (rejs trwa ok 1h) pobyt tam i powrót w jakikolwiek sposób do Malagi | |
| Strona 13 z 39 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |