Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[CA] Air China
air-china,226,97925
Strona 42 z 54

Autor:  katkra [ 17 Gru 2024 15:11 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

-- 17 Gru 2024 14:09 --

Wojtek Koziolek napisał(a):
Ogólnie Air China PL z Warszawy jest niezbyt pomocne. Transit lounge mi nie zabookuja bo już jest "fully occupied" i elo. Będę próbował zrobić to sam, ale podobno jest za wcześnie, zobaczymy.
Co do tego jak dodać do apki- ogólnie okazało się że przy rezerwacji jest GIVEN NAMES (exactly like in the passport), więc mam 2 imiona, a przy rejestracji tego idiotycznego konta jest "FIRST NAME" w związku z czym system potraktował mnie jako inną osobę, z tego co pogadałem na forum na Facebooku, to milion osób miało ten problem. Rozwiązanie jest proste- usunąć konto i założyć nowe z 2 imionami


-- 17 Gru 2024 14:11 --

jak usunąć konto,nie widzę takiej możliwośći,walczę z tym dziadostwem 2 dzień,może oślepłam:))

Autor:  aeonflux [ 17 Gru 2024 16:09 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Napisz na ffp@airchina.com

Autor:  katkra [ 17 Gru 2024 16:49 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Pisałam do nich ,podobno zajmują się tylko PhoenixMiles

Autor:  aeonflux [ 17 Gru 2024 16:59 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Ciekawe, bo to konto które tak próbujesz usunąć, jest właśnie w tym programie.

Autor:  katkra [ 17 Gru 2024 21:06 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Udało się usunąć przez konto na kompie.

Autor:  Bl4ch4 [ 17 Gru 2024 22:29 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Czy zrobiłaś to przez
Profile -> Permanently delete PhoenixMiles account ?
i czy miałaś widoczną swoją rezerwację w List of Reservations?
Bo ja w apce na telefonie nic nie widzę natomiast na kompie w list o reservations widzę swoją rezerwację (ale wiele w niej zrobić nie mogę) i zastanawiam się czy jak usunę konto i utworze na nowo to będzie ok.
Pisałem do nich na europejski adres, że chcę zmienić imiona ale odsyłają mnie na infolinie.

Autor:  katkra [ 18 Gru 2024 13:25 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Tak właśnie tak to zrobiłam,ja nic nie miałam widoczne,oprócz tego,że bilet istnieje.Pisałam do nich,ale też nic nie mogli zrobić.
Założyłam w appce nowe konto z dwoma imionami i od razu mam podgląd i mogłam wybrać miejsca w samolocie,narazie hoteli nie mogę wybrać,ale podobno będą po Nowym Roku,lecę pod koniec stycznia
Powodzenia:)

Autor:  Bl4ch4 [ 18 Gru 2024 20:57 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Dzięki z info.
I jeszcze jedno pytanie, tak jak pisali wcześniej imiona podałaś następująco -imie1\imię2 ze znakiem \?

Autor:  katkra [ 19 Gru 2024 00:28 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Wydaje mi się,że bez znaków jednym ciągiem,ale w 100%niestety nie pamiętam.

Autor:  lukasz354 [ 20 Gru 2024 17:47 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Czy ktoś moze z Was miał okazje do zmiany lotów po zmianie godzin lotu? Zmieniono nam wylot o 24h i jestm ciekaw co mozna zdzialac z liniami, czy sa elastyczni do zmian wzgledem innych linii czy w ogole mozna cos z nimi ogarnac czy trzeba do OTA.

Autor:  Kothson [ 20 Gru 2024 17:48 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Może zamiast się zastanawiać, przetestuj sam i podziel się z nami spostrzeżeniami :)

Autor:  Bl4ch4 [ 22 Gru 2024 20:54 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Mam jeszcze jedno pytanie. Usunąłem konto założyłem ponownie i wreszcie widzę bilet w aplikacji. Problem jest tylko taki, że widzę tylko swój bilet a kupowałem bilety dla całej rodziny (2+2). Czy pozostałe bilety można jakoś dodać aby nimi zarządzać (dodatkowe usługi) ?.

Autor:  seal [ 22 Gru 2024 21:24 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

@Bl4ch4: przez stronę możesz podając dane biletów innych osób i ich paszporty jako dokument "other".

Autor:  Bl4ch4 [ 22 Gru 2024 22:51 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

@seal: Mówisz o Regular Passangers - Add New Passanger. Pytam bo przez stronę nie mogę znaleźć swojej rezerwacji ( w apce widzę ją od razu).

Autor:  skrzat [ 26 Gru 2024 12:14 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Airbusy A330 między stolicą Państwa Środka a Lotniskiem Chopina będą latać cztery razy w tygodniu, a jest szansa na codzienne operacje.
https://www.rynek-lotniczy.pl/wiadomosc ... 22953.html

Autor:  jaco027 [ 26 Gru 2024 12:30 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Czyli część dalsza wypychania LO ale i innych przewoźników EU z rynku ChRLD, a dodatkowo i zabieranie slotów na WAW.

Autor:  karollo [ 27 Gru 2024 08:39 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Właśnie otrzymałem mail od pośrednika że anulowany odcinek BUD-PEK. nie dają żadnej alternatywy. Tylko refund.
Jakieś doświadczenia? Próbować bezpośrednio z linią lotniczą?

Do Warszawy dodali loty, a Budapeszt usunęli z tego wynika. Miałem podróż na luty '25

Autor:  ciopalara [ 27 Gru 2024 14:04 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Ale jaja. Mi też anulowali z Budapesztu do Pekinu z 27.01. ale powrotu nie anulowali.

Autor:  oskiboski [ 27 Gru 2024 14:22 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

To dosyć normalne. Odwolal sie jeden segment podróży. Zadzwoń i bedziesz mogl zmienic oba loty

Autor:  taataah [ 27 Gru 2024 23:44 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

uff uaktywniło sie okienko z możliwością zarezerwowania hotelu na tranzycie Waw-Pek-Syd dzięki Miaga dzięki Icek -bilety kupione we wrześniu 2024, hotele dodane 26 grudnia ,wylot 13 stycznia 2025 czyli nierychliwi ale działają i trzeba byc cierpliwym:)

Strona 42 z 54 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/