| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [CA] Air China air-china,226,97925 | Strona 42 z 54 |
| Autor: | katkra [ 17 Gru 2024 15:11 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
-- 17 Gru 2024 14:09 -- Wojtek Koziolek napisał(a): Ogólnie Air China PL z Warszawy jest niezbyt pomocne. Transit lounge mi nie zabookuja bo już jest "fully occupied" i elo. Będę próbował zrobić to sam, ale podobno jest za wcześnie, zobaczymy. Co do tego jak dodać do apki- ogólnie okazało się że przy rezerwacji jest GIVEN NAMES (exactly like in the passport), więc mam 2 imiona, a przy rejestracji tego idiotycznego konta jest "FIRST NAME" w związku z czym system potraktował mnie jako inną osobę, z tego co pogadałem na forum na Facebooku, to milion osób miało ten problem. Rozwiązanie jest proste- usunąć konto i założyć nowe z 2 imionami -- 17 Gru 2024 14:11 -- jak usunąć konto,nie widzę takiej możliwośći,walczę z tym dziadostwem 2 dzień,może oślepłam:)) | |
| Autor: | aeonflux [ 17 Gru 2024 16:09 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Napisz na ffp@airchina.com | |
| Autor: | katkra [ 17 Gru 2024 16:49 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Pisałam do nich ,podobno zajmują się tylko PhoenixMiles | |
| Autor: | aeonflux [ 17 Gru 2024 16:59 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Ciekawe, bo to konto które tak próbujesz usunąć, jest właśnie w tym programie. | |
| Autor: | katkra [ 17 Gru 2024 21:06 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Udało się usunąć przez konto na kompie. | |
| Autor: | Bl4ch4 [ 17 Gru 2024 22:29 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Czy zrobiłaś to przez Profile -> Permanently delete PhoenixMiles account ? i czy miałaś widoczną swoją rezerwację w List of Reservations? Bo ja w apce na telefonie nic nie widzę natomiast na kompie w list o reservations widzę swoją rezerwację (ale wiele w niej zrobić nie mogę) i zastanawiam się czy jak usunę konto i utworze na nowo to będzie ok. Pisałem do nich na europejski adres, że chcę zmienić imiona ale odsyłają mnie na infolinie. | |
| Autor: | katkra [ 18 Gru 2024 13:25 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Tak właśnie tak to zrobiłam,ja nic nie miałam widoczne,oprócz tego,że bilet istnieje.Pisałam do nich,ale też nic nie mogli zrobić. Założyłam w appce nowe konto z dwoma imionami i od razu mam podgląd i mogłam wybrać miejsca w samolocie,narazie hoteli nie mogę wybrać,ale podobno będą po Nowym Roku,lecę pod koniec stycznia Powodzenia:) | |
| Autor: | Bl4ch4 [ 18 Gru 2024 20:57 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Dzięki z info. I jeszcze jedno pytanie, tak jak pisali wcześniej imiona podałaś następująco -imie1\imię2 ze znakiem \? | |
| Autor: | katkra [ 19 Gru 2024 00:28 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Wydaje mi się,że bez znaków jednym ciągiem,ale w 100%niestety nie pamiętam. | |
| Autor: | lukasz354 [ 20 Gru 2024 17:47 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Czy ktoś moze z Was miał okazje do zmiany lotów po zmianie godzin lotu? Zmieniono nam wylot o 24h i jestm ciekaw co mozna zdzialac z liniami, czy sa elastyczni do zmian wzgledem innych linii czy w ogole mozna cos z nimi ogarnac czy trzeba do OTA. | |
| Autor: | Kothson [ 20 Gru 2024 17:48 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Może zamiast się zastanawiać, przetestuj sam i podziel się z nami spostrzeżeniami | |
| Autor: | Bl4ch4 [ 22 Gru 2024 20:54 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Mam jeszcze jedno pytanie. Usunąłem konto założyłem ponownie i wreszcie widzę bilet w aplikacji. Problem jest tylko taki, że widzę tylko swój bilet a kupowałem bilety dla całej rodziny (2+2). Czy pozostałe bilety można jakoś dodać aby nimi zarządzać (dodatkowe usługi) ?. | |
| Autor: | seal [ 22 Gru 2024 21:24 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
@Bl4ch4: przez stronę możesz podając dane biletów innych osób i ich paszporty jako dokument "other". | |
| Autor: | Bl4ch4 [ 22 Gru 2024 22:51 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
@seal: Mówisz o Regular Passangers - Add New Passanger. Pytam bo przez stronę nie mogę znaleźć swojej rezerwacji ( w apce widzę ją od razu). | |
| Autor: | skrzat [ 26 Gru 2024 12:14 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Airbusy A330 między stolicą Państwa Środka a Lotniskiem Chopina będą latać cztery razy w tygodniu, a jest szansa na codzienne operacje. https://www.rynek-lotniczy.pl/wiadomosc ... 22953.html | |
| Autor: | jaco027 [ 26 Gru 2024 12:30 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Czyli część dalsza wypychania LO ale i innych przewoźników EU z rynku ChRLD, a dodatkowo i zabieranie slotów na WAW. | |
| Autor: | karollo [ 27 Gru 2024 08:39 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Właśnie otrzymałem mail od pośrednika że anulowany odcinek BUD-PEK. nie dają żadnej alternatywy. Tylko refund. Jakieś doświadczenia? Próbować bezpośrednio z linią lotniczą? Do Warszawy dodali loty, a Budapeszt usunęli z tego wynika. Miałem podróż na luty '25 | |
| Autor: | ciopalara [ 27 Gru 2024 14:04 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
Ale jaja. Mi też anulowali z Budapesztu do Pekinu z 27.01. ale powrotu nie anulowali. | |
| Autor: | oskiboski [ 27 Gru 2024 14:22 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
To dosyć normalne. Odwolal sie jeden segment podróży. Zadzwoń i bedziesz mogl zmienic oba loty | |
| Autor: | taataah [ 27 Gru 2024 23:44 ] |
| Temat postu: | Re: [CA] Air China |
uff uaktywniło sie okienko z możliwością zarezerwowania hotelu na tranzycie Waw-Pek-Syd dzięki Miaga dzięki Icek -bilety kupione we wrześniu 2024, hotele dodane 26 grudnia ,wylot 13 stycznia 2025 czyli nierychliwi ale działają i trzeba byc cierpliwym:) | |
| Strona 42 z 54 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |