Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[CA] Air China
air-china,226,97925
Strona 12 z 54

Autor:  Akna [ 13 Maj 2018 16:47 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Wrażenia ok, daje radę. Bałam się, że będzie znacznie gorzej.
Minusy wino tylko do obiadu i nie leją mocniejszych %% ;-)
I bardzo dbają o czystość toalet ;-) Przy long haulach to dość istotne.

Autor:  ola-ck [ 22 Maj 2018 10:01 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Akna napisał(a):
@ola-ck bierz hotel, tam nie ma posiłków, tylko byle co. Jakieś słodkie byle co, trochę napoi typu fanta, cola, kawa z automatu. Kupa ludzi, marnie ze spokojem.


Ostatecznie wybrałam lounge z racji tego, że wybrałam się na mur chiński i nie zależało mi specjalnie na wygodzie, a bardziej na tym żeby było blisko na wskoczenie do samolotu :) Ogólnie lounge mało czysty, do wyboru jedynie soczki i napoje w puszkach plus małe słodkości. Polecam jedynie w przypadku krótkiego oczekiwania na lot. Spory minus za to, że w toalecie nie ma pryszniców.

Autor:  Akna [ 22 Maj 2018 10:39 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

@ola-ck prysznice są po drugiej stronie od recepcji i możesz z nich korzystać

Autor:  ola-ck [ 23 Maj 2018 12:21 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Dziękuję, dobrze wiedzieć na przyszłość :)

Autor:  Jesse [ 10 Cze 2018 12:29 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Skąd najlepiej i najpewniej kupować bilety na loty Air China? Na http://www.airchina.com.cn/en/ ceny są nawet o 500-700 złotych niższe niż na innych... na gotogate jest jeszcze taniej. Gdzie jest haczyk?

Zamierzam wracać 14 września z Ułan Bator do Warszawy i szukam czegoś taniego, bom biedny, ale jednocześnie na tyle pewnego, żeby się nie przejechać, bo to moja pierwsza tak odległa eskapada.

Autor:  Sudoku [ 10 Cze 2018 13:46 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Air China to normalne linie, oczywiście są pewne niedogodności związane z mentalnością Chińczyków lub strawnością jedzenia, ale poza tym nie ma co się bać.

Autor:  Jesse [ 10 Cze 2018 14:12 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Hej, źle się wyraziłem. Chodzi mi o to, że na http://www.airchina.com.cn/en/ jest taniej niż na przykład na https://www.airchina.co.uk/
Nie bardzo wiem czym to jest spowodowane, czy może jest haczyk, może źle coś robię, może nie da się kupić z innych regionów z tej strony...

Autor:  Sudoku [ 10 Cze 2018 14:28 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Tak po prostu bywa, to nie tylko na stronach CA.

Spróbuj kupić, jak się uda, to masz oszczędność, nie uda się, szukaj gdzie indziej.

Autor:  littleboy1989 [ 10 Cze 2018 18:34 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

@Jesse a jak przejdziesz krok dalej to nie dolicza Ci podatkow?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Autor:  Jesse [ 10 Cze 2018 20:48 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Dolicza.

Cena lotu to 1,960¥, z kolei podatki wynoszą 1,191¥. Razem 3,151 - czyli jakieś 1800 złotych. A wszędzie indziej 2300-2500... :p pewnie spróbuję tam kupić i zobaczymy

Autor:  bamber7 [ 05 Lip 2018 12:28 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

mam pytanie odnośnie hoteli tranzytowych w Pekinie, gdzie uzyskam informację że mogę z nich skorzystać ? czy dopiero po zakupie biletu ? planuję lot z przesiadką 16 godzinną przylot 4.00 wylot 20.00

Autor:  piotrpaw [ 05 Lip 2018 12:41 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Ja też miałem tranzyt w godzinach 4-20 nie było możliwości rezerwacji hotelu tylko transit louge, na powrocie miałem 11:00 3:00 po północy i w tym wypadku był darmowy hotel

Autor:  Manuel [ 05 Lip 2018 17:04 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

@piotrpaw na stronie Air China miałeś do wyboru hotel zamiast transit lounge? Mogłeś go zarezerwować?

Autor:  piotrpaw [ 06 Lip 2018 07:52 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Przy dodawaniu dodatkowych usług :
https://www.airchina.com.au/AU/GB/booking/lounges/
było do wyboru bezpłatnie 1 z usług:
albo
-transfer do centrum
-transit louge
-hotel
z tym że dla stopa pomiędzy 4-20 był tylko
-transfer do centrum
-transit louge

Autor:  mcichecki [ 10 Lip 2018 18:35 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Jaki jest najlepszy kontakt do Air China? Przesunęli mi lot i zastanawiam się czy mają jakiś polski oddział. W mailu był ten numer na Europę: Europe (except Russia) 00-800-86-100-999

Autor:  seal [ 10 Lip 2018 18:39 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

@mcichecki: poland(malpa)airchina.com

Autor:  miaga [ 18 Lip 2018 15:38 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Witam, czy ktoś mógłby potwierdzić że to prawda, otrzymałam takiego oto maila od AC

''We are sorry about the inconvenience,
We have checked, and the situation is , that the Transit Hotel product is not yet available for next years flights. As the contract updates by the end of every year. In this case you do not have to worry, you will be able to get the Transit Hotel for that flight, but the request can only be made 1 month before departure. In January of 2019.
We would suggest to contact us once again than, and we will put the hotel into the booking for you.''


Zmieniono nam godziny lotów i tym sposobem z 3 godzin mamy przesiadke 14 godzin do tego w nocy :)
Brak możliwości rezerwacji hotelu lub saloniku online. Dodam, że przed zmianą godzin (na 3 godzinna przesiadkę) była możliwość rezrwacji saloniku i nie miało znaczenia, że lot jest dopiero w lutym 2019.

Ma ktoś zabukowany hotel na lot który odbędzie się w 2019 roku????? Czy może robią nas w przysłowiowe jajeczko;)

Dziekuje z góry za pomoc:)

Autor:  kostek966 [ 18 Lip 2018 15:54 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

mnie to nie dziwi, skoro jest tyle czasu, mają kilka hoteli, umowy też podpisują na określony czas, po za tym czym bliżej tym łatwiej im załatwić np. transport w kilka osób niż wysyłać po jednej czy dwóch, ja zamawiałem hotel wcześniej, kolega w ostatniej chwili i nie było problemu, w IST np. bukowaliśmy hotel dopiero po wylądowaniu i też nie było problemu

Autor:  miaga [ 18 Lip 2018 20:34 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Dzięki wielkie Kostek966, pewnie masz rację a ja niepotrzebnie panikuje :)

A tak przy okazji bo gdzieś na forum padło takie pytanie i może komuś przyda sie informacja. Do Sydney lecimy we cztery osoby na dwóch różnych rezerwacjach, dostaliśmy różne hotele, miły pan z AC Support bez problemu przebukował nam hotel i będziemy nocować w tym samym hotelu

Autor:  kuba_jakub [ 18 Lip 2018 22:19 ]
Temat postu:  Re: [CA] Air China

Witam,
Mam pytanie odnośnie lotu AC - mianowicie..
Kilka dni temu dokonałem zakupu biletu na październikowy lot z Warszawy do Hiroshimy, w odcinkach: WAW-PEK (CA0738), PEK-DLC (CA0153), DLC-HIJ (CA0153).
Konkretnie pytanie dotyczy ostatniego odcinka podróży - mianowicie czy na lotnisku w chińskim DLC nastąpi "przesiadka" do innego samolotu, czy też może jest to tylko międzylądowanie ( np. na dodatkowe tankowanie) bez opuszczania pokładu samolotu? Na różnych stronach internetowych widnieją nie do końca jasne informacje..

Podobne pytanie miałbym związane z moim lotem powrotnym - HIJ-DLC (CA0154), DLC-PEK (CA0154), PEK-WAW (CA0737) - pytanie o pierwszy odcinek i międzylądowanie ponownie na lotnisku w chińskim DLC.

Z góry dzięki jeśli ktoś już korzystał z podobnego połączenia i mógłbym mi rozjaśnić jak wygląda sprawa

Pozdrawiam,
JW

Strona 12 z 54 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/